PDA

View Full Version : Халюциногенни Гъби



vasil poriazov
07-23-2016, 00:18
Съжалявам, ако тази тема не е за тук, но реших да пробвам халюциногенни гъби, чел съм доста за тях в интернет, и не не съм някой друсляга, който иска да се избави от реалността, искам да ги използвам с духовна цел - да проникна в себе си и да се опозная, да видя света от друг ъгъл, за това моля без излишни коментари.
Имам няколко въпроса.
1. Пробвали ли сте, ако да - какво чувствахте?
2. Колко време ви се стори че е минало, докато бяхте под влиянието им?
3. С каква цел ги използвахте?
4. Можете ли да разкажете за вашето пътешествие (така наречен трип)
Ще съм благодарен на всеки отделил си малко време за да ми помогне. Благодаря предварително!!

tradgothdude
07-23-2016, 03:31
Само преди всичко да предупредя, че не трябва да взимаш гъбки, ако например страдаш от заболявания като депресия или панически атаки, нито да си много стресиран, когато ги взимаш, защото ще имаш мноооого лош трип. А понякога дори само ако си в лошо настроение, може пак да имаш лош трип. И МНОГО внимавай от къде ще си вземеш (!!!), защото имат двойници, които са отровни и може да се окажат последното ти "ястие".

Така, към въпросите:
1. Да. Трудно е да се опише, просто не различавах реалност от илюзия.

2. Мислех, че са минали 11 часа и по едно време започна да ме е страх дали пък е възможно никога повече да не се върна в реалността. Оказа се, че са минали само четири часа + още един, в който още ми беше малко замаяно и бях в състояние на деперсоналиазация.

3. Тогава бях в някакъв период, в които не можех да рисувам, нямах вдъхновение, а пък ми се рисуваше. Така че, за вдъхновение главно. Малко и от любопитство, разбира се.

4. При всеки е различно. Най-ясно помня, че където си фокусирах погледа, започваше да се движи на вълнички. :D Виждах всичко някак си по-замъглено, но ярко и всичко се двиииижеешеее мнооогооо баавнооо. Като си погледнех ръцете, сякаш се носех във въздуха, обаче около себе си не виждах облаци или нещо такова.
Не очаквай да виждаш дракони и да си говориш с Иисус, примерно. Това също си е възможно де, ама става ако вземеш доста голяма доза, а аз взех нормално, към четири грама. Не ти препоръчвам да ги вземаш сам, но ако все пак решиш, че имаш нужда да го направиш сам, преди това задължително прецени към кого да се обърнеш, ако стане нещо лошо (примерно започваш да повръщаш или имаш bad trip и умираш от страх) и е хубаво предварително да предупредиш човека, към когото ще се обръщаш, за да не се налага да обясняваш, докато си три метра над небето.
Също така, много голяма е вероятността да получиш т. нар. ego death. ( https://en.wikipedia.org/wiki/Ego_death )

the...dreamer
07-23-2016, 18:33
Съжалявам, ако тази тема не е за тук, но реших да пробвам халюциногенни гъби, чел съм доста за тях в интернет, и не не съм някой друсляга, който иска да се избави от реалността, искам да ги използвам с духовна цел - да проникна в себе си и да се опозная, да видя света от друг ъгъл, за това моля без излишни коментари.
Имам няколко въпроса.
1. Пробвали ли сте, ако да - какво чувствахте?
2. Колко време ви се стори че е минало, докато бяхте под влиянието им?
3. С каква цел ги използвахте?
4. Можете ли да разкажете за вашето пътешествие (така наречен трип)
Ще съм благодарен на всеки отделил си малко време за да ми помогне. Благодаря предварително!!
Има и други начини да проникнеш в себе си и да се опознаеш.
Въпросът е дали си заинтересован от ИСТИНСКИТЕ методи да го направиш или просто искаш да се друсаш, както са правели шаманите едно време.
А иначе за гъбите мога да ти дам доста обширна информация, само да ми позволят.

HetzersGonnaHetz
07-23-2016, 18:54
или просто искаш да се друсаш, както са правели шаманите едно време.

Сигурно е имало и такива, но като цяло друсането не е (било) приоритетно в шаманизма. Сега ако обичаш, престани да се държиш като педалче.

Има и други начини да проникнеш в себе си и да се опознаеш.

Сигурен съм че си открил всичките начини да проникнеш в себе си, гейтак.


По темата: Защо в тия теми всеки тръгва да се прави на просветен всезнайко. Първо на първо, ефекта от психаделиците е доста индивидуален и второ: Интернет е пълен с всевъзможни разкази и информация,много повече отколкото Пешо от Младост 4, който ги е пробвал веднъж с приятели, без дори да е направил предварително проучване, още по-малко пък да използва гъбите по предназначение. А в същото време никой не засяга най-най-най съществения въпрос: Откъде по дяволите човек да си намери такива гъби?

the...dreamer
07-23-2016, 19:43
Сигурно е имало и такива, но като цяло друсането не е (било) приоритетно в шаманизма. Сега ако обичаш, престани да се държиш като педалче.

Сигурен съм че си открил всичките начини да проникнеш в себе си, гейтак.


По темата: Защо в тия теми всеки тръгва да се прави на просветен всезнайко. Първо на първо, ефекта от психаделиците е доста индивидуален и второ: Интернет е пълен с всевъзможни разкази и информация,много повече отколкото Пешо от Младост 4, който ги е пробвал веднъж с приятели, без дори да е направил предварително проучване, още по-малко пък да използва гъбите по предназначение. А в същото време никой не засяга най-най-най съществения въпрос: Откъде по дяволите човек да си намери такива гъби?
Шаманите постоянно са се друсали.
Стига си обиждал, аз не съм те обиждал, нали ?


А може би някой се опитва да продава гъби за друсане в тийн форум ?

HetzersGonnaHetz
07-23-2016, 19:58
Шаманите постоянно са се друсали.

Друсането е когато злоупотребяваш с наркотик за удоволствие, при шаманите е съвсем различно.

Стига си обиждал, аз не съм те обиждал, нали ?

Добре дошъл в интернет...

А може би някой се опитва да продава гъби за друсане в тийн форум ?

По-скоро някой се опитва да си купи :lol:

the...dreamer
07-24-2016, 08:04
Друсането е когато злоупотребяваш с наркотик за удоволствие, при шаманите е съвсем различно.

Добре дошъл в интернет...

По-скоро някой се опитва да си купи :lol:
-Добре, но все пак използват халюциногени за да изпаднат в изкуствен транс. Може да се попадне и в състояние на транс и без помощта на никакви такива глупости...
- Абе, това си е долно направо.
- Може би...

tradgothdude
07-25-2016, 10:30
Първо на първо, ефекта от психаделиците е доста индивидуален и второ: Интернет е пълен с всевъзможни разкази и информация,много повече отколкото Пешо от Младост 4, който ги е пробвал веднъж с приятели, без дори да е направил предварително проучване, още по-малко пък да използва гъбите по предназначение.
++++
Точно.


А в същото време никой не засяга най-най-най съществения въпрос: Откъде по дяволите човек да си намери такива гъби? Е, аз му обясних, че трябва много да внимава откъде ги взима, но не очаквай който и да било да му каже "Здравей, аз продавам гъби, от еди-кой си град съм, струват еди-колко си, това ми е телефона: 089neshtositam, свържи се с мен.", най-малкото защото това си е дилърство.

DerStuermer
07-26-2016, 12:11
Е, аз му обясних, че трябва много да внимава откъде ги взима, но не очаквай който и да било да му каже "Здравей, аз продавам гъби, от еди-кой си град съм, струват еди-колко си, това ми е телефона: 089neshtositam, свържи се с мен.", най-малкото защото това си е дилърство.

Знам бе, това беше на ебавка, не очаквам нищо подобно. Все пак, ако някой има оферти да драсне едно ЛС :D