PDA

View Full Version : Малко помощ за момичетата



Sun4000
07-23-2016, 02:05
здр,

Имам следния проблем и това е, че от както се помня много се притеснявам като говоря с момичета, просто запецвам..и почти спрях комуникация с момичета през последните почти 2години (то и нямах много време де, бях 1 година в белгия да работя)

Сега пак почнах тук да излизам с едни стари приятелчета, ам само мъжка компания, няма как поне ей така случайно да се сприятелим, поговорим с някоя мацка... Пробвах с тъпия фейсбук ейй никой не пише Fuck.. викам какво става подяволите аз ли съм Променил тотално или всички ме избягват...

Има едно момиче много готина, ам как да я заговоря като до сега една дума не сме си обелили... да отида ей така директно да и кажа как си, приятно ми е"еди кой си" ...... и направо сърцето ще ми изскочи убеден съм...


дайте някакъв съвет ..

mincheto
07-23-2016, 06:13
Еми просто иди при нея,заговория и я покани някой път да излезете и двамата.

Maleficus
07-23-2016, 16:11
Стой си там в ъгъла тихо, без да й подсказваш за присъствието си и се опитай да и запомниш лицето и тялото, та да можеш като се прибереш да си биеш една, защото иначе няма друг начин да получиш удоволствие от нея, ако те е страх да я заговориш и да покажеш, че имаш топки в гащите.. Гарантирам ти, ако я заговориш със самочувствие, поне ще разбереш дали имаш шанс, ако не се получи, поне ще започнеш един дълъг път в края на които, ще осъзнаеш, че ти е през оная работа, че те е отрязала поредната кифла, иначе ако не те устройва да бъдеш с истинска жена, защото много те е срам, винаги има секс шоп и на ръцете ти никога не им е пукало, че те е срам и винаги ще те приемат такъв какъвто си.. Жените са друг тип животно и не са като ръцете...

Sun4000
07-25-2016, 00:18
Ясно трябва да се престраша и да отида очи в очи...

...но да и кажа как си какво правиш, искаш ли да излезнем или просто да се запознаем..... , след това ще забия и ще си оплитам езика :(

Maleficus
07-25-2016, 14:25
Ясно трябва да се престраша и да отида очи в очи...

...но да и кажа как си какво правиш, искаш ли да излезнем или просто да се запознаем..... , след това ще забия и ще си оплитам езика :(

То е като да караш кола... Като се качваш за пръв път, нямаш опит и стискаш волана, сякаш си гладен до смърт и това е последния геврек на планетата.. Фъфлиш 1 2 3 ....900 пъти и придобиваш нужния опит и започваш автоматично да се държиш както искаш, както и като караш кола, не се замисляш особено като пускаш мигач и понякога въртиш волана с 2 пръста, докато говориш по телефона. Смисъл то си е твой избор, но за жалост, за да получиш каквото искаш, трябва да те боли в началото..

mm28
07-25-2016, 21:09
Ако наистина е много готина, по-добре не се излагай, нямаш никакъв шанс като те гледам колко си несигурен. Ще чакаш теб да те заговарят, едва ли ще са някои хубавици, но там поне няма ти пука толкова, и барем вържеш приказката...

baby_baby
07-26-2016, 08:47
Просто спри да се притесняваш говори си спокойно не го мисли толкова а и с времето няма да те е толкова срам