PDA

View Full Version : Соло Художник



Shlifer
07-24-2016, 00:47
Здравейте на всички и добър вечер,та момче на 16 години съм и без да искам попаднах на един портрет в интернет ,който много ми хареса и просто ми дойде на ум да започна да рисувам ,леко по-леко ще се науча ,просто искам да ми дадете съвети ,какви моливи да купя които са най-добри и какви листя ,не се шегувам ,наистина искам да започна да се занимавам с това ,ще съм ви адски благодарен.Хубав и успешен ден.

Mоnstera
07-24-2016, 14:03
Попитай в книжарницата която ти е най-близо за книгата "Изкуството да рисуваш" до колкото помня имаше няколко чести, гледай да намериш първата. Книгата е направена така че да се научиш на основните неща и са ти обяснили някои техники на рисуване и т.н.

Indistinct
07-24-2016, 18:06
Той може да се научи на тези неща и от YouTube. Не е нужно да дава толкова пари за поредицата.
А за моливите препоръчвам тези, вършат прекрасна работа. https://imgur.com/a/rdN2r

Mоnstera
07-24-2016, 20:44
Кой е казвал да купува цялата поредица ?? Аз говорех само за първата... Не всеки се научвава докато гледа тези клипчета ;)

Indistinct
07-24-2016, 22:01
Кой е казвал да купува цялата поредица ?? Аз говорех само за първата... Не всеки се научвава докато гледа тези клипчета ;)

Клиповете са много по-добре обяснени. Показват как стъпка по стъпка става всяко движение на молива по листа. Търси това, което му трябва. Да види книгата в книжарницата, да реши дали да си я вземе.