PDA

View Full Version : Въпрос за презерватив



villqtan
07-24-2016, 11:39
Вчера, след като правих свирка на приятеля ми, правихме секс. Проблемът е, че бяха минали около 2-3 минути, откакто беше свършил, а когато си слагаше презерватива каза, че докато го е развивал малко го е... Обърсал, ако мога така да се изразя. Преди това бяхме правили секс още два пъти и след свирката излезе доста малко сперма, но все пак се притеснявам. Притеснява ме факта, че не го изми, а не знам дали не е останала сперма по него и не я е прехвърлил на презерватива. Знам, че въпросът ми е доста тъп и вероятно нямам никаква причина за тревоги, но паниката ме е обзела и... :(
Всичко би трябвало да е наред, нали?

Maleficus
07-24-2016, 12:40
Честито маме, да ти е живо и здраво и запомни, че диетата по време на бременност е много важна, за развитието на едно дете и за неговите предпочитания когато се роди, тоест здравословното хранене и яденето на много плодове и зеленчуци има голям шанс да се предаде като предпочитание на детето ! Също трябва да избягваш излишния стрес, не трябва да пиеш кафе, алкохол и не трябва да пушиши и избягвай преяждането ! Впрочем не се тревожи, шанса да забременееш е 20%, трябва да си в овулация и да има голямо количество сперма, освен това спермата умира изключително бързо, когато е изложена на въздух. Разбира се, че има минимален шанс, но е по вероятно да спечелиш тотото, смисъл все пак, за да забременее една жена един мъж трябва да се изпразни целия в нея, а това са милиони и милиони сперматозоиди и пак не е сигурно, че ще стане :D

villqtan
07-24-2016, 12:50
Мерси много, много, много! :D Голяма паника съм просто...

Грозния
07-24-2016, 19:01
Притеснява ме факта, че не го измиСледващия път му кажи да го измие или ти му го избърши хубаво с мокри кърпички ебаси :D! Говоря сериозно!