PDA

View Full Version : Проблем с растежа на косъмчетата.



hriseto_22
07-25-2016, 08:19
Искам да попитам дали има някое момиче проблем с растежа на косъмчетата(да растат бързо) било то по лицето или краката след като ги махнат?Тъй като аз имам такъв проблем и съм пробвала какво ли не,но не ми растат бавно.То може и смешно и глупаво да прозвучи но е така.И ако сте имали същия проблем,като моя ако може да споделите с какво мога да ги направя така,че да растат малко по-бавно. :/

baby_baby
07-25-2016, 10:05
Това не е точно проблем просто си ги махай по-често ходи на кла маска

ParadiseCity
07-27-2016, 10:02
Епилатор**** Забава разтежа .. какво по-хубаво от това ? :D

anonimna:D
07-28-2016, 11:30
Аз съм същата, направо откачам, реших с епилатор да си минавам краката. Е три дена поред по час си минавах краката, писна ми, сега пак ги бръсна :Д . Да ти кажа ли, има разлика с епилатора, не растат всичките наведнъж както с бръсначката. По по-малко и редки растат. Ама мен ме дразни да имам косъмчета и ги обръсвам. Ако имаш нерви, пробвай с епилатор.

hriseto_22
07-28-2016, 16:38
Ами това е проблема,че нямам нерви.А с епилатор да пробвам малко ме е страх,чувала съм,че малко боли. :D

ParadiseCity
07-28-2016, 19:06
Ами това е проблема,че нямам нерви.А с епилатор да пробвам малко ме е страх,чувала съм,че малко боли. :D

Cвиква се , просто щипе.

be yourself
07-28-2016, 21:15
ппц кола маската (при козметик) е по-добрата алтернатива от епилатора (ако говорим за търпимостта)тъй като епилатора скубе косъмчетата едно по едно а при кола маската ги маха повече наведнъж (и "болезненият" процес трае по-малко време)инъче резултатът е еднакъв.През лятото косъмчетата растат малко по-бързичко от колкото през другите сезони и може би това е причината да ти растат толкова бързо

anonimna:D
07-29-2016, 07:37
Hriseto_22 Абе прецакани сме, но поне знаеш, че не си само ти така, което е успокояващо от една страна :D :D Между другото, имам приятелка, която си бръсне краката веднъж на две седмици и наистина аааадски бавно и растат косъмчетата.

be yourself
07-29-2016, 23:44
Hriseto_22 Абе прецакани сме, но поне знаеш, че не си само ти така, което е успокояващо от една страна :D :D Между другото, имам приятелка, която си бръсне краката веднъж на две седмици и наистина аааадски бавно и растат косъмчетата.

една приятелка също така направо и се чудя как аз се бръсна всеки ден а тя през седмица ;д