PDA

View Full Version : Pokemon go е игра за да ви следят!!!



koko95
07-26-2016, 01:08
Какво мислите за покемон го? Следят ви с камерата, виждат ви снимките в google + профила ви , разглеждат ви гпс координатите и ако забележат,че си свръх богат лесно могат да те оберат, хоп идват , и те обират. Не,че нещо ще направят толкова,просто ще ти прегледат всичко и ако забележат ,че си богат примерно може да те оберат.

SprayPaint
07-26-2016, 04:02
Niantic е дъщерна компания на Google, а те отдавна имат информация за историята на местоположението ми (https://www.google.com/maps/timeline) по мое желание и никой не ме е обрал. AR режима с камерата може да се изключи, а и също така покемони не се появяват, ако стоиш на едно място, така че вкъщи няма.

Pug_306
07-26-2016, 07:12
Ами няма да играете тази тъпа игра и си решавате проблема. Ебаси зомбитата !

Dwyd96
07-26-2016, 09:37
Гугъл отдавна има цялата нужна информация за теб. Пък и свръх богатите едва ли ходят по улиците и ловят покемони.

JDeel
07-26-2016, 09:40
Коко, ти забогатя ли вече? :)

HellKnight
07-26-2016, 11:36
Вие сте много зле... Нали знаете, че фейсбук също има достъп до личните ви данни и местоположението? От време се знае, че продават информацията ви на различни фирми. Тогава защо нападате играта, като в същото време ползвате фейсбук? Не само това, но Гугъл отдавна се възползва от личните ви данни. Някой да се беше оплаквал тогава? Сериозно, всички, които критикуват играта, са просто едни малоумници...

Pug_306
07-26-2016, 12:27
Били малоумници, тея дето я играят, какви са - супер интелигентни ли ? Пълна деградация е тази игра ... По скоро тея дето ходят като зомбита да дирят някакви простотии са пълните малоумници и дори е меко казано да се нарекат така, и като гледам как си се зомбирал и ти - май и ти клонящ натам ! Гониш ли ги ?

HellKnight
07-26-2016, 13:20
Ми да, забавно ми е да се събирам с приятели и да обикаляме квартала в търсене на тия животинки. Наричай си ме зомбиран колкото искаш. Това, че си толкова негативно настроен, спрямо една игра, показва, че трябва да си намериш някакво хоби. Като седиш по форумите по-ползотворни ли си изкарваш времето? А като ходиш по разни курви в чалготеките? Зомбирани сме били, а някой обади ли се когато всички млади дечица почнаха да пеят текстове на Азис? Предпочитам си "зомбита", който играят една хубава игра, отколкото разни непълнолетни разголени рупсита, които слушат чалга и говорят за клюки.

Supermassive____
07-26-2016, 13:25
За такива зомбирани покемони, препоръчвам преглед при психиатър.

Pug_306
07-26-2016, 13:26
Ами да ти кажа хобитата са ми доста по-смислени от това да обикалям като полуидиот с телефона си по улиците ... И са свързани с контакти с много хора от цяла България, с които може да се говори като нормални хора. Ама ти си много далече от такива неща, трябва да се хващат некви тъпи животни ... Ами да вземе да се съберете с тея си приятели да направите нещо смислено или нямате толкова капацитет и затова с телефоните си обикаляте ! Толкова неща има, които мога да се измислят, които да са съвсем по различни от зомбирането ви !

KREED
07-27-2016, 20:59
Който иска да я играе, си я играе. Който не иска, не я играе. Вместо да тровите четящия с малоумните си изказвания, си спестете коментара.

Относно за следенето - отдавна всичко се знае за теб, мен и всички останали в интернет пространството.

HellKnight
07-27-2016, 21:00
Ами да ти кажа хобитата са ми доста по-смислени от това да обикалям като полуидиот с телефона си по улиците ... И са свързани с контакти с много хора от цяла България, с които може да се говори като нормални хора. Ама ти си много далече от такива неща, трябва да се хващат некви тъпи животни ... Ами да вземе да се съберете с тея си приятели да направите нещо смислено или нямате толкова капацитет и затова с телефоните си обикаляте ! Толкова неща има, които мога да се измислят, които да са съвсем по различни от зомбирането ви !


Наричай го зомбиране колкото искаш, аз в момента не те виждам да правиш нещо смислено, освен да критикуваш труда и хобитата на другите. Аз взимам стипендия, имам два сертификата и знам 4 езика, а ти с какво можеш да се похвалиш? Повтарям, това е просто една игра, която събира хората и те кара да излезнеш навън. Ти сигурно си през половината ден у вас, седейки по фейсбуците и форумите. Ако това е смислено, не искам да знам какво не е. :D

HellKnight
07-27-2016, 21:00
Който иска да я играе, си я играе. Който не иска, не я играе. Вместо да тровите четящия с малоумните си изказвания, си спестете коментара.

Относно за следенето - отдавна всичко се знае за теб, мен и всички останали в интернет пространството.

Евала, най-накрая някой с мозък.

Pug_306
07-28-2016, 07:45
Наричай го зомбиране колкото искаш, аз в момента не те виждам да правиш нещо смислено, освен да критикуваш труда и хобитата на другите. Аз взимам стипендия, имам два сертификата и знам 4 езика, а ти с какво можеш да се похвалиш? Повтарям, това е просто една игра, която събира хората и те кара да излезнеш навън. Ти сигурно си през половината ден у вас, седейки по фейсбуците и форумите. Ако това е смислено, не искам да знам какво не е. :D

Е сметни колко ти е задръстен живота тогава .... Труд ?? С какво се трудиш ти бе, балък, хващането на покемони труд ли му викаш ? Тея сертификати си ги заври нейде, че файда няма от тях, с това елементарно мислене !
Логиката ти е желязна- тази игра те кара да излизаш навън :D Е аз не мога да разбера като сте толкова прости и задръстени и все сте си у вас, тая игра сега ви е предтекст! И вместо да гониш некви тъпотии спокойно може да излезеш навън да изчистиш някоя градинка, да пиеш с приятели по една бира, да се разходиш с мацката си и безброй още неща. Ама както ти казах - заври си сертификатите и езиците някъде, защото от тях смисъл няма, мисленето ти е уникално малоумно !

koko95
07-28-2016, 21:57
Коко, ти забогатя ли вече? :)

Я пиши лс плс.

Akhenaten
07-28-2016, 22:04
изтеглих играта
след което моментално я изтрих

изобщо не си заслужава

1. Лапешка графика.
2. Детски неща.
3. губиш си времето с некви покемони :D

и това ако Ви е интересно...

Но... всеки си има собствен вкус

koko95
08-02-2016, 17:11
http://fakti.bg/technozone/196551-pokemon-go-ili-cru-vav-vseki-dom?utm_source=mobilebg&utm_medium=link&utm_campaign=firstpage

Terminator009
08-03-2016, 11:40
Те вече са събрали достатъчно информация. Как мислите, че основателят на Facebook e много богат? Събират личната информация и я продават, на когото си искат. Същото важи и за другите компании.

koko95
08-03-2016, 14:39
Те вече са събрали достатъчно информация. Как мислите, че основателят на Facebook e много богат? Събират личната информация и я продават, на когото си искат. Същото важи и за другите компании.

Да, но фейсбук не те следят с gps къде ходиш, докатон pokemon go те следи.

JDeel
08-03-2016, 15:17
Да, но фейсбук не те следят с gps къде ходиш, докатон pokemon go те следи.

Да бе, аз като отворя профила на някой и веднага виждам къде е бил, къде се е тагнал, къде други са го тагнали. Като качваш снимки в тях се съдържа информация кога са направени и даже къде са направени, при активно GeoTagging.

SprayPaint
08-03-2016, 17:04
Да, но фейсбук не те следят с gps къде ходиш, докатон pokemon go те следи.
Унищожи си сертификатите и смени специалността, да не се излагаш :D

Terminator009
08-03-2016, 17:09
Да, но фейсбук не те следят с gps къде ходиш, докатон pokemon go те следи.

Пич, нали знаеш, че някои хора се тагват къде са с GPS?