PDA

View Full Version : Относно тялото и храната.



HexaneFTW
07-28-2016, 00:24
Здравейте! На 13 години момче съм .. лъскам почти всеки ден по 1 път а някои пъти се стига до 2 пъти. Та едната тема е: Защо гърдите зад зърното са ми изпъкнали напред? Дане би заради мастурбирането , защото гледам никои мои приятели не са така дори и най дебелия ми приятел а аз съм си слабичък и съм тренирал доста фитнес. Та другата тема е като съм на даскало кво да ям има само боклуци по близките магазини а на близо има арабски диунери с пиле , сос , картофи , маруля и арабски хляб или пък да ходя до фурнети или до палачинки но мисля , че само арабските диунери не вредят толкова та изобщо какво да ям на всякъде за да не дебелея имам съвсем малко корем и гърди.

Грозния
07-28-2016, 21:08
Защо гърдите зад зърното са ми изпъкнали напред? Дане би заради мастурбирането...Може да имаш гинекомастия. След време ще премине, но за всеки случай отиди и се посъветвай с лекар. Това няма нищо общо с мастурбирането.

Та другата тема е като съм на даскало кво да ям има само боклуци по близките магазини а на близо има арабски диунери с пиле , сос , картофи , маруля и арабски хляб или пък да ходя до фурнети или до палачинки но мисля , че само арабските диунери не вредят толкова та изобщо какво да ям на всякъде за да не дебелея имам съвсем малко корем и гърди.Яденето навън си е проблем, особено ако не разполагаш с много пари. Не знам какво предлагат за ядене около твоето даскало, но по-добре купи нещо по-скъпо, но по-качествено, отколкото нещо евтино и съмнително. Не прави компромиси с качеството на храната.

Юлиян
07-29-2016, 08:08
За гърдите - лекар
За храната - ами ако не си на някакъв режим, яж си на воля квото ти падне

NissaN
08-09-2016, 19:56
Яж мръвки - биволско,свинско,телелешко щом тренираш е добре да ядеш месо.

Lidl_
08-12-2016, 09:55
100% е от лъскането, приятел. Веднага го спирай. Не знаеш ли, че може и рак да ти докара????

Грозния
08-12-2016, 17:34
100% е от лъскането, приятел. Веднага го спирай. Не знаеш ли, че може и рак да ти докара????Пълни глупости :D!