PDA

View Full Version : Любовно-тежко е



drake95
07-28-2016, 09:02
Здравейте , малко за мен. Момче на 21 години съм ,студент съм 2 курс-изучавам право , до този момент нямах приятелка до себе си. Изключително чувствителна личност съм , привързвам се лесно и обичам да се раздавам за хората , да правя добро понякога с цената на собственото си. Срещнах момичето , уникална е , в един град сме сега временно , но повечето от времето си момичето прекарва на работа ,което е супер , моята заетост е временна и за кратко всеки ден . Трудно ми е през другото време ,защото просто искам да прекарвам повече време с нея, а няма как ,не искам да я притискам, виждаме се през ден все пак . Какво е другото лице на любовта , как да не мисля за нея толкова често , измъчвам се и бих се радвал да споделите с мен как бихте процедирали вие, може би това свободно време в повече ми играе лоша шега и почвам да си мисля глупости..АНАЛИЗИРАМ ПОСТОЯННО всичко и това ми дърпа от силите. Нормално ли е такова поведение ,ако не се чуя с нея почва да ми става нервно без видими причини и като се чуя ми олеква , какво става,влюбен ли съм ,не съм бил в такова състояние до сега !

gogityy
07-28-2016, 09:07
влюбен си приятел , просто си намери друго занимание , което да ти отвлича времето ( чети , карай колело , тичай , спорта доста помага за отвличане на вниманието но като казвам спорт не значи да идеш да направиш примерно 1 спринт 100 150 200 метра а спорт който те изцежда на максимум ) :)

psychopath
07-29-2016, 21:46
Развивай се като личност. Дали ще е хоби, дали ще е ментално, общувай с други хора, ангажирай си времето. Влюбен си, използвай енергията в хубава посока, не да дълбаеш дали те лъже или да й тегавееш, че не може да се видите. Аз също като имам тръпка бих прекарал всяка минута с нея, но това бързо изчерпва нещата. Наскоро за няма и два месеца всичко приключи, защото през цялото време бяхме заедно, само секс и глупости и после пътищата ни се разминаха. Но примера не е много уместен, защото аз знаех каква всъщност е, но това не ме спря и да ти кажа не съжалявам.
Успех