PDA

View Full Version : Обижда ме...нормално ли е?



LittlebutFunny
07-29-2016, 10:31
Здравейте! Имам нужда от съвет, не съм попадала досега в такава ситуация. :)
Излизам с едно момче отскоро, на 25 е, аз на 21. Сериозен е, отговорен, доста мил с мен, виждам, че взима насериозно връзката ни. Но онзиден се случи това:
Събирахме се в общи приятели на рожден ден, алкохол, музика... и двамата пийнахме. Дори не знам от какво той се разпали и започнахме да се караме на тема бившите ми, какво точно съм правила с тях, какъв е бил сексуалният ни живот, започна да ми се сърди, едва ли не ме обиди, че съм к*рва, макар и да не го е казвал директно.(А аз изобщо не съм имала много мъже в живота си и той го знае) Както и да е, простих, реших, че е от алкохола. А и той се извини когато изтрезня.
Снощи излизахме на дискотека, него му беше супер весело, пи доста. Прибрахме се и си легнахме, но той пак подхвана темата от предния път, аз вече се разпалих и му отговорих по-рязко, че това е минало и не трябва да рови постоянно там. И той ме бутна,каза да не го докосвам, нарече ме тъпанарка, да ходя да го духам на някой. Аз станах, събрах си нещата и си тръгнах. Не можех да си представя, че мога да чувам подобно нещо. На другата сутрин ми се молеше, извиняваше се, но аз бях твърда, че искам да се разделим. Той го обърна на агресия като видя, че не става с добро, че едва ли не се правел на шут само да се върна, а аз не съм го отразявала. Аз се обидих още повече, той пак започна да ми се моли. В момента съм на кръстопът, от една страна го виждам, че наистина ме иска в живота си, че има чувства, аз също имам към него и затова ми е трудно да го оставя, но нормално ли е така да се държи? Алкохолът оправдава ли го? Дали няма да ми посегне някой път? Постоянно ми казва как всичко ще се промени. Моля за съвет, какво да правя. Благодаря ви :)

Maleficus
07-29-2016, 10:55
Зарежи го, ще направиш и на себе си и на него услуга, щом твърдо си го зарязала си го зарязала, стига курвенски истории, чувства мувства, драми мрами..

the...dreamer
07-29-2016, 10:56
Хората когато са пияни, по принцип казват неща, които не могат да кажат когато са трезвени. Може би наистина те мисли за такава. Поне според мен е така.
Вероятно на всеки му се е случвало да говори глупости, когато си пийне. Ама всичко си има граница.
Ти не уточни защо точно се карате. Какво толкова има в бившите ти ?

Mоnstera
07-29-2016, 10:59
Да нормално е, не се притеснявай като сте заедно да ти посегне, първоначално ще хапваш малко шамари или друго, но после ще стане по-хубаво, ще има ежедневни прибивания. А докато не го прави ще ти се извинява ако тръгнеш да го оставяш....
Ти как мислиш ?! Дали да го оставиш и дали е нормално това ?? Да от алкохола е той помага на хората да кажат неща които нямат смелост да кажат докато са трезвени. И все пак не трябва да имаш такива хора в живота си, опасни са от където и да ги погледнеш. Не се знае на какво са способни.

LittlebutFunny
07-29-2016, 12:23
Хората когато са пияни, по принцип казват неща, които не могат да кажат когато са трезвени. Може би наистина те мисли за такава. Поне според мен е така.
Вероятно на всеки му се е случвало да говори глупости, когато си пийне. Ама всичко си има граница.
Ти не уточни защо точно се карате. Какво толкова има в бившите ти ?

Нищо, просто ме ревнува от тях, от това, че преди него съм имала и други. Те по никакъв начин не са ни се намесвали в отношенията.

Maleficus
07-29-2016, 15:17
А след него има ли други ?:D Хайде бъди честна, не познавам момиче, дето да не обича да флиртува(получава внимание) и да няма резервни варианти, дори като е във връзка. Наистина ли няма за какво да те ревнува ? Значи идиот е тука няма спор, освен това се излага да ти се моли, което не е много мъжко поведение. Трябва ли ти мъж, които иска да се промени заради теб, а не заради себе си ? Смисъл като изчезнеш от живота му след хм хм 2 - 3 месеца, до година, ще рухне още повече, защото е градял тази промяна заради теб, а ти вече не си там :D

the...dreamer
07-29-2016, 15:26
Нищо, просто ме ревнува от тях, от това, че преди него съм имала и други. Те по никакъв начин не са ни се намесвали в отношенията.
Виж к'во...той е идиот. Да те ревнува от бившите ти е повече от тъпо. Няма смисъл да се занимаваш с него.

mm28
07-29-2016, 17:03
Мръсница, как си могла да правиш секс с други момчета, преди да се запознаеш с него!?

Бройката е важна, дотолкова доколкото ако е висока за възрастта бих се притеснил за сериозността на момичето. Но да разпитвам какво и как са го правили е абсурдно. То е ясно, че поведението му не е нормално, не казваш в какво точно се е изразила агресията му, но щом се опасяваш да не ти посегне, значи не е далеч и това. Това за промяната пък го забрави, дори и да стане, няма да е към по-добро.

LittlebutFunny
07-29-2016, 18:02
А след него има ли други ?:D Хайде бъди честна, не познавам момиче, дето да не обича да флиртува(получава внимание) и да няма резервни варианти, дори като е във връзка. Наистина ли няма за какво да те ревнува ? Значи идиот е тука няма спор, освен това се излага да ти се моли, което не е много мъжко поведение. Трябва ли ти мъж, които иска да се промени заради теб, а не заради себе си ? Смисъл като изчезнеш от живота му след хм хм 2 - 3 месеца, до година, ще рухне още повече, защото е градял тази промяна заради теб, а ти вече не си там :D

Не, не флиртувам с никого, прекъснах си контактите с момчета приятели, не качвам нищо в социалните мрежи, не си пиша с никого, ако излизам е само с него и много рядко с някоя стара приятелка. Просто няма повод да ме ревнува, но отново си намира причина да го прави.

mm28, агресията е словесна, обидите, за които написах, много силно викане за някакви незначителни неща, блъскане на предмети, средни пръсти.. Засега е това, именно затова казвам, че не знам докъде може да се стигне, от много скоро сме заедно.

Грозния
07-29-2016, 19:19
и двамата пийнахме. ...Както и да е, простих, реших, че е от алкохола. А и той се извини когато изтрезня.... пи доста. ... той пак подхвана темата от предния път, ...На другата сутрин ми се молеше, извиняваше се, ... Той го обърна на агресия ..., той пак започна да ми се моли. Алкохолът оправдава ли го? Дали няма да ми посегне някой път? Постоянно ми казва как всичко ще се промени.Не знам дали си го разбрала вече, но проблемът е не в това, дали те обича, цени или ала бала, а в АЛКОХОЛА и това че той ПИЕ и то много! Типичните глупости, обещания и извинения на алкохолик, как всичко щяло да се промени и нямало повече да се повтори!!! Алкохолът очевидно променя поведението му - бягай надалеч, иначе следващия път ще пишеш как "пие и бие"!

... не знам докъде може да се стигне, от много скоро сме заедно.До това ще се стигне:

първоначално ще хапваш малко шамари или друго, но после ще има ежедневни прибивания. А докато не го прави ще ти се извинява ако тръгнеш да го оставяш...И така до безкрай! Алкохолът не прощава на никого!

Зарязвай го окончателно по най-бързия начин!

mm28
07-30-2016, 20:49
mm28, агресията е словесна, обидите, за които написах, много силно викане за някакви незначителни неща, блъскане на предмети, средни пръсти.. Засега е това, именно затова казвам, че не знам докъде може да се стигне, от много скоро сме заедно.Не съм убеден, че би ти посегнал, но е вероятно и това да стане. Но не ти и трябва да чакаш, за да разбереш, очевидно е че той има проблем, който рефлектира върху теб.

dwanewane
07-31-2016, 08:30
Отърви се докато можеш!! Боклук Е !!

ДОТА
07-31-2016, 08:38
преди него съм имала и други

курва

jghgh
07-31-2016, 21:45
с такива хора са възможни нормални взаимоотоношения само ако те самите осъзнават, че имат проблем и активно работят над него.
агресивен звучи, и с манталитет на насилник. дори да не ти посегне физически, за момента ти агресира на чисто психологическо равнище и кой знае как те манипулира, че всъщност много те обича и затова го е грижа, и всякакви други подобни неща. лошото е, че в повечето случаи този тип насилници дори не осъзнават своето поведение като манипулативно, не го припознават като такова. в техния мозък те наистина са прави, онеправдани, с дълбоки чувства, и наистина смятат, че ти им правиш нещо нередно.
това не значи че трябва да търпиш подобни манипулативни схеми и насилническо отношение. не бъди enabler/codependent (google it). скастряй го на всяка тъпотия. ако не си вземе поука - дгд и толкоз.
много тъжна ситуация и за двамата, бих казала

mincheto
07-31-2016, 21:57
Може би наистина те мисли за такава.

А може би ' приятелите му''са го наговорили и той се е фанал на приказките,на приятелите си като повечето мъже....
Според мен тя трябва да му отмъсти .....мдааа това е най-доброто решение.Някой да ме унижава и аз да седя и да търпя....това при мен няма шанс да се случи ;)

mincheto
07-31-2016, 22:12
Не, не флиртувам с никого, прекъснах си контактите с момчета приятели, не качвам нищо в социалните мрежи, не си пиша с никого, ако излизам е само с него и много рядко с някоя стара приятелка. Просто няма повод да ме ревнува, но отново си намира причина да го прави.

mm28, агресията е словесна, обидите, за които написах, много силно викане за някакви незначителни неща, блъскане на предмети, средни пръсти.. Засега е това, именно затова казвам, че не знам докъде може да се стигне, от много скоро сме заедно.
По написаното по-горе виждам,че той е несигурен в себе си и затова изпитва такава ревност.Може би той ти е изневерил и сега го е страх да не те загуби.Що не се поразровиш малко в миналото му без той да разбере и във фейса му?
Иначе колкото до викането и обидите....позната история :D моя мъж като си сръбне и ние сме като куче и котка ама презнощта отново си правиме сефтето.... :D:D Още по-хубаво,че от скоро сте заедно,така много по-лесно ще можеш да се откъснеш от него докато е време и да продължиш напред без него.

useshtane_za_jena
08-01-2016, 15:43
Според мен не е нормално,аз на твое място няма да му дам да види очите ми повече дори и на снимка.

fanton1
08-01-2016, 16:09
Според мен не е нормално,аз на твое място няма да му дам да види очите ми повече дори и на снимка.

Защо ?? Съвсем нормално си е, щом е направила лошо го заслужава, а и по-добре да знае какво я чака ако не си върши задълженията

Necrologist
08-04-2016, 21:19
Хайде бъди честна, не познавам момиче, дето да не обича да флиртува(получава внимание) и да няма резервни варианти, дори като е във връзка...

Не знам мъжко ли си или женско, но си влязох в профила специално за да ти кажа, че си изключително просто същество ако го мислиш това нещо. Или познаваш само курви.

the...dreamer
08-04-2016, 22:08
Не знам мъжко ли си или женско, но си влязох в профила специално за да ти кажа, че си изключително просто същество ако го мислиш това нещо. Или познаваш само курви.
Всички си имат резервни варианти, повярвай.

ParadiseCity
08-04-2016, 22:35
Или спирайте да пиете, или се разделяйте, тва е.

Necrologist
08-05-2016, 14:40
Всички си имат резервни варианти, повярвай.

Вие двамата живеете много тъжен живот.

the...dreamer
08-05-2016, 14:52
Вие двамата живеете много тъжен живот.
Просто имаме достатъчно опит. Ако не и съзнателно, то несъзнателно те си имат някоя резерва, която по принцип поддържат с някакво внимание.
Ако искаш, отвори нова тема в която да ги питаш. Мислех аз да го направя, но го направи ти по-добре, таман да се увериш.

sillyme1
08-05-2016, 15:36
Jeez, няма какво да се колебаеш. Да се чувства несигурен заради бившите ти и да драматизира - простимо. Да ръси обиди и да се държи агресивно - непростимо.

GuardianAngel
08-05-2016, 22:59
зарежи го..хем те съди,хем те иска...колко да е стока щом иска това което осъжда... ?
вижда се че не е мъж ,щом го дава на агресия...

Грозния
08-06-2016, 00:22
Да се чувства несигурен заради бившите ти и да драматизира - простимо. Да ръси обиди и да се държи агресивно - непростимо.

зарежи го..хем те съди,хем те иска...колко да е стока щом иска това което осъжда... ?
вижда се че не е мъж ,щом го дава на агресия...Причините за това са в алкохола!

baby_baby
08-11-2016, 10:31
Според мен не се занимавай с такъв човек така ще е винаги ще се напия и ще се заяжда после ще се извинява и пак ще си продължи така.

Не ти трябва агресивен мъж

NissaN
08-11-2016, 18:16
Ох ние с предишната ми се обиждахме за добро утро аз й виках к.рва,сви.каджийка и тн. А тя ми отвръщаше пе.ал,чики.жия и тн.

HollyGolightly
08-13-2016, 00:49
Просто имаме достатъчно опит.
Извинявай много, ама по коментарите ти си личи, че това въобще не е така

Авторке, някакъв ъпдейт няма ли да дадеш, какво си решила, какво си направила?