PDA

View Full Version : Разбит..



Properties
07-31-2016, 22:33
Предполагам, знаете от заглавието за какво иде реч..

Прибрах се, легнах си.. Пуснах лаптопа.. И хоп.. датата е 01.08.2016.. Днес аз и момичето което обичам, щяхме да направим 3 години .. Не сме заедно вече от 8 месеца.. И просто ми е скапано.. Този тъп часовник/дата.. не знам какво е там .. Ме върна години назад.. милиони спомени изведнъж изскочиха.. Тамън ми беше минало и се бях поотърсил малко, ама няма братче..

И знаете ли кое е тъпото.. Че аз сам съм си виновен, но го осъзнах късно.. За секунди срутих всичко, което се градеше с толкова много усилия.. Толкова трудно беше докато я накарам да повярва в мен, толкова усилия положих, за да и докажа, че я искам, а с течение на времето и че я обичам.. Както във всяка една връзка имали сме моменти на сривове и от двете страни.. И адски ме е яд, това че тя не ми прости нещо, което аз съм и прощавал адски много пъти.. Просто реши, че не иска да е с мен повече .. И ме изостави.. Тръгна си .. Остави ми милион спомени, които нищо не може да изтрие.. Просто реши, че не иска да е с мен, а трябваше да ми прости..

Загърбих достойнството си.. След като ме изостави, сигурно над сто пъти, се опитвах да я вразумя.. Да и покажа, че няма да повтарям грешката си.. Тя дойде за малко, залъже ме.. отиде си.. Повечето пъти просто ми напомни колко голям тъпак съм бил в онази ситуация и си тръгне..

Яд ме е.. чувството за вина просто ме изяжда лекичко, тежи ми.. Фактът, че можеше да е по друг начин и да не става така.. Само заради една шибана дума.. Трябваше да ми даде шанс.. можеШЕ, трябваШЕ .. минало свършено време..

За това хора, когато се обичате... Прощавайте си, ценете се.. Не си разваляйте отношенията заради малки неща и нищожни причини.. Дори в първия момент да мислите, че ви е минало, дори и малък спор да е .. Всичко се събира..
Капка по капка - пак прелива чашата..

Както и да е.. Сипвам си едно двойно, пускам гръцкото.. И си изливам душата както си трябва.. :)

mincheto
07-31-2016, 22:38
Защо не пробваш пак да си я върнеш?Никога не е късно .

Maleficus
07-31-2016, 22:39
Знаеш ли красива история, мастурбирах до последната дума, впрочем сега след като изкарах това от системата си, не е твоя вината, а нейна. Смисъл обяснявал съм го хиляда пъти, но ще го обясня още веднъж.. Женската природа кара жените да търсят винаги по добро, всяка проява на слабост кара жените да губят уважение, а любов без уважение не може да съществува... Затова задниците успяват понякога да задържат жените си, без да влагат почти нищо освен бичове, просто не им пука и не показват слабост .. Намерила е по добро и си е търсила оправдание, намерила го е и те е зарязала, голяма работа, приготви се да бъдеш зарязван хиляди пъти, докато не си извадиш главата от пясъка и то не какъв да е, а онзи дисни пясък, в които котката се е изхождала милион пъти и не осъзнаеш, че любовта в повечето случай е условна да, но че и винаги имаш контрол над себе си, а следователно и над една връзка..

Properties
07-31-2016, 22:41
Защо не пробваш пак да си я върнеш?Никога не е късно .

Опитвах се.. Адски много пъти.. Разговаря с мен някакво вяло.. На сила.. Понякога ми даде малко надежда.. Но после пак си я прибере обратно.. И накрая всичко свършва с "Не искам да говорим за това" .. "Няма как да стане" .. "Не съм си и помисляла даже да те допусна отново до мен" .. И това е един кръговрат..

mincheto
07-31-2016, 22:50
Женската природа кара жените да търсят винаги по добро, всяка проява на слабост кара жените да губят уважение, а любов без уважение не може да съществува....

Аз да речем моят мъж отдавна не го обичам...с държа го щото така ми е изгодно,но,ако намеря нещо по- подходящо веднага ще го заменя с по-доброто.Обичам и уважавам само себе си и съм прекалено безкруполна и безсъвестна,за да тичам по,който и да било мъж...Сега е време А3 да мачкам и освен това вече нямам какво да губя,така,че сега вече мога само да печеля,и всеки ,който посмее да ми се изпречи на пътя ще мина през него без да се замисля. :D Мъжете ме направиха такава,поне едно добро са напрвили за мен :D

TROLLDADLOLCAKE
08-01-2016, 16:17
Човек,който те оставя при първата по-сериозна от грешка от твоя страна след 2+ години връзка, е човек, който е чакал повод да те изостави.Слагаш си го прекалено присърце и си разбит,защото не са ти простили нещо,което ти би простил както каза стотици пъти.Като цяло не те боли от нея, а от очакванията ти..По-добре я загърби и фокусирай усилията си върху нещо една идея по-ползотворно.Успех!

Necrologist
08-09-2016, 18:00
Аз да речем моят мъж отдавна не го обичам...с държа го щото така ми е изгодно,но,ако намеря нещо по- подходящо веднага ще го заменя с по-доброто.Обичам и уважавам само себе си и съм прекалено безкруполна и безсъвестна,за да тичам по,който и да било мъж...Сега е време А3 да мачкам и освен това вече нямам какво да губя,така,че сега вече мога само да печеля,и всеки ,който посмее да ми се изпречи на пътя ще мина през него без да се замисля. :D Мъжете ме направиха такава,поне едно добро са напрвили за мен :D

Минче, Минче...