PDA

View Full Version : Посрещане на палеца



dj_master_nick
08-01-2016, 10:39
Здравейте, студент съм в "Национална спортна академия" и специалността ми е такава, че тренираме много спортове. Преди 4 месеца имахме вътрешно първенство по баскетбол и на един от мачовете, топката ми посрещна палеца силно, не беше нормалната болка от посрещане, а беше по-силна и ме изкараха от игра. Болката в първия един месец беше ужасна, при всяко мърдане на палеца си болеше много, не можех да го използвам за нищо, вдигах си лаптопа и го изпусках.. После болката започна да отминава и да става по-слаба, но не изчезна. Минаха 3 месеца от травмата и реших да отида на ортопед, защото когато не го движа и натоварвам, не усещам болка, но когато го докосна с нещо и болката пак става много силна за момент. Ортопеда ми направи снимка и ми каза, че ми няма нищо, цитирам: "Ще те поболи известно време и ще ти мине." и ми изписа едно мазило с, което да го мажа по 3-4 пъти на ден "Perskindol", но ми се стори, че се отнесе с мен много несериозно. От тогава вече измина още един месец, общо 4 месеца от посрещането и болката отново си е същата. Притеснява ме това, да не ми остане тази болка за цял живот.
Всички мнения и съвети са добре дошли, благодаря ви предварително!

tori
08-01-2016, 12:13
Посрещна си палеца от екскурзия в Дубай ли? Или от почивка на Бали? Пресрещане е по-възможно да е. Иди при друг ортопед, може да е по-сериозно, отколкото са ти казали при първия. И на мен ми лекуваха лакътя с обезболяващо и 5 години след това още боли като си преуморя ръката. Иди, докато е време.