PDA

View Full Version : Върнете си ми парите !!!!!



Страници : 1 2 3 4 [5] 6

inewton
08-06-2016, 20:29
ти знаеш!
или мога да ти редактирам коментарите в моя полза и да не те банвам? :D

Това не е обвързаност.

Колко мило... Ще те изям.

Indistinct
08-06-2016, 20:31
Защо не постиш?
Значи си грешница.

Защото съм на меню от всичко по много, за да си запазя здравето.

inewton
08-06-2016, 20:32
Защото съм на меню от всичко по много, за да си запазя здравето.

Пост се опрощава на болни, бременни и старци. Ти не си нито едно от изброените.

YoungBloodZ
08-06-2016, 20:33
Колко мило... Ще те изям.

тръгваш срещу собствените си принципи! грешниче

smilegirl12
08-06-2016, 20:34
Пост се опрощава на болни, бременни и старци. Ти не си нито едно от изброените.

Da ama po-dobre li e da postish puk posle da ne se izpovqdash ... Togava se obezmislq posta

Indistinct
08-06-2016, 20:34
Пост се опрощава на болни, бременни и старци. Ти не си нито едно от изброените.

Аз съм болна -хронична слабост

inewton
08-06-2016, 20:34
тръгваш срещу собствените си принципи! грешниче

Заради теб съм готов да хвърля расото.

YoungBloodZ
08-06-2016, 20:36
Заради теб съм готов да хвърля расото.

а готов ли си да хванеш граната заради мен?

Indistinct
08-06-2016, 20:36
Заради теб съм готов да хвърля расото.


Започна да влизаш в прекалено много роли.


а готов ли си да хванеш граната заради мен?

Кой слуша Бруно..

inewton
08-06-2016, 20:36
Da ama po-dobre li e da postish puk posle da ne se izpovqdash ... Togava se obezmislq posta

Не разбираш.

Мисъл без знание е загубен труд.

Аз съм болна -хронична слабост
Нали знаеш, че поста не пречи на душевните болести. :D

inewton
08-06-2016, 20:37
а готов ли си да хванеш граната заради мен?

Готов съм на всичко заради теб.

YoungBloodZ
08-06-2016, 20:38
Готов съм на всичко заради теб.

хвани тогава :D

inewton
08-06-2016, 20:38
хвани тогава :D

Ще го хвана аз... :oops:

Indistinct
08-06-2016, 20:39
Нали знаеш, че поста не пречи на душевните болести. :D

Болести колкото искаш. :D

inewton
08-06-2016, 20:41
Болести колкото искаш. :D

Пък и не пречи на хроничната ти слабост. Ти може да си плюскаш като свиня и постни храни.

YoungBloodZ
08-06-2016, 20:42
Ще го хвана аз... :oops:

падна ми в очите!

Indistinct
08-06-2016, 20:42
Пък и не пречи на хроничната ти слабост. Ти може да си плюскаш като свиня и постни храни.

Вкъщи ядем предимно постно и без това.

inewton
08-06-2016, 20:44
падна ми в очите!
Какво ще правя сега? (и все още не искаш да ме баннеш)!?

Вкъщи ядем предимно постно и без това.
Знаех си, че колежката няма да те остави да вървиш по грешни пътища.

YoungBloodZ
08-06-2016, 21:01
Какво ще правя сега? (и все още не искаш да ме баннеш)!?

няма да те банвам! не бих ти доставил такова удоволствие :D

inewton
08-06-2016, 21:03
няма да те банвам! не бих ти доставил такова удоволствие :D

Смили се над мен! Виж колко труд положих.

YoungBloodZ
08-06-2016, 21:10
Смили се над мен! Виж колко труд положих.

глупости... нищо не си направил
а ако евентуално се реша да те банна за колко време искаш? :lol:

inewton
08-06-2016, 21:12
глупости... нищо не си направил
а ако евентуално се реша да те банна за колко време искаш? :lol:
Да, да, не съм. А и знаеш ли как се натъжих, че ме отряза!? :(

За седмица. Както се бяхме разбрали.

smilegirl12
08-07-2016, 06:21
Добро утро, прЕатели

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 06:28
Добро да е. ;)

smilegirl12
08-07-2016, 06:29
Как си корабче ? Днес на работа ?

M****
08-07-2016, 06:33
Той е мързелив и не ходи на работа.

smilegirl12
08-07-2016, 06:35
А ти не ходиш ли

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 06:42
Как си корабче ? Днес на работа ?

Добре. Оспах се. Днес не съм. Обадих се по възможност да ходя на едно друго място. Ти как си? :)

smilegirl12
08-07-2016, 06:45
Добре. Оспах се. Днес не съм. Обадих се по възможност да ходя на едно друго място. Ти как си? :)

Аз съм заспала ... Спах само 3 часа и съм труп

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 06:55
Аз съм заспала ... Спах само 3 часа и съм труп
На работа ли си? Дръж се. Но не прави така

smilegirl12
08-07-2016, 06:58
Да ;(

M****
08-07-2016, 07:08
А ти не ходиш ли
Естествено, че не. Днес е неделя. Работните ми дни по трудов договор са от понеделник до петък. В редки случаи се е налагало да ходя и в събота, и в неделя, но това е било когато е имало супер много и важна работа.

inewton
08-07-2016, 07:10
Естествено, че не. Днес е неделя. Работните ми дни по трудов договор са от понеделник до петък. В редки случаи се е налагало да ходя и в събота, и в неделя, но това е било когато е имало супер много и важна работа.

Намери си работа в църквата и ще работиш по- малко и в повечето случаи в неделя.

M****
08-07-2016, 07:12
Намери си работа в църквата и ще работиш по- малко и в повечето случаи в неделя.
Аз не съм чак толкова голям грешник, че да работя като поп.

inewton
08-07-2016, 07:13
Аз не съм чак толкова голям грешник, че да работя като поп.

Ти няма как да си поп. Ама може клисар да станеш. Или звънар. Нещо за прости хора.

smilegirl12
08-07-2016, 07:14
Ти няма как да си поп. Ама може клисар да станеш. Или звънар. Нещо за прости хора.

Ти нямаш ли литургия?

M****
08-07-2016, 07:15
Ти няма как да си поп. Ама може клисар да станеш. Или звънар. Нещо за прости хора.
Ми, те точно простите хора из църквата са най-близко до Бог и са в пъти по-праведни от висшите духовници.

inewton
08-07-2016, 07:18
Ти нямаш ли литургия?

Свърши. Виж кое време е.

smilegirl12
08-07-2016, 07:18
Свърши. Виж кое време е.

Еми 10 часа . Днес нали щеле да е голяма литургия

inewton
08-07-2016, 07:19
Ми, те точно простите хора из църквата са най-близко до Бог и са в пъти по-праведни от висшите духовници.
Ама аз не съм висш духовник. Вече знам защо не ме ръкоположиха в по- висок сан. Защото съм добър човек.

inewton
08-07-2016, 07:19
Еми 10 часа . Днес нали щеле да е голяма литургия

Не съм казал, че ще е голяма литургията, а деня. Днес и вечерня трябва да се отслужва.

M****
08-07-2016, 07:21
Ама аз не съм висш духовник. Вече знам защо не ме ръкоположиха в по- висок сан. Защото съм добър човек.
Чудно ми е - към дипломата ти за средно образование, предполагам са ти дали и свидетелство за професионална квалификация. Та, във втория документ какво пише за професионална квалификация - поп ли? :cool:

inewton
08-07-2016, 07:22
Чудно ми е - към дипломата ти за средно образование, предполагам са ти дали и свидетелство за професионална квалификация. Та, във втория документ какво пише за професионална квалификация - поп ли? :cool:

Във втория документ пише, че има канонически пречки за ръкоположение в йерей.

M****
08-07-2016, 07:23
Във втория документ пише, че има канонически пречки за ръкоположение в йерей.
О, канонът ти забранява??? Да не се окажеш момиче? :cool:

Всъщност в семинариите приемат ли момичета или не?

inewton
08-07-2016, 07:28
О, канонът ти забранява??? Да не се окажеш момиче? :cool:

Всъщност в семинариите приемат ли момичета или не?
Заради друго ми забранява. Глупост. Един път пийнах малко повече и канона ми забрани. Ама тогава вече бях дякон.

В православните и католическите не приемат. Само в някои протестантски.

M****
08-07-2016, 07:33
Сега гледам дипломиралите се тази година, та: http://www.seminaria.org/wp-content/uploads/2016/06/DSCN3163-1030x579.jpg в дясната част има едно младо женско за цвят. След като прочетох отговора ти предполагам, че тя явно присъства в качеството си на сестра на някой от завършващите.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 07:33
Като гледам как висшите духовници с мерцедеси и яхти се избиват за постове, вярвам ти нютоне. Ама не ти вярвам , че си израстнал духовно за нещо повече все още.

Иначе М... ти си тъпак, че да се хвалиш как не работил неделя.

inewton
08-07-2016, 07:34
Да, има две женски. В семинарията има учителки, ама ученички няма. :D

M****
08-07-2016, 07:38
...

Иначе М... ти си тъпак, че да се хвалиш как не работил неделя.
Ми, повечето несезонни работници са като мен. А ти, предполагам си на смени, т.е. ти се случва да не работиш през работната седмица.



Да, има две женски. В семинарията има учителки, ама ученички няма. :D
Това не е ли някакъв парадокс - хем жени да ти преподават някакви духовни неща, хем те да нямат ценза, който придобиваш при завършване на образованието си?

inewton
08-07-2016, 07:39
Като гледам как висшите духовници с мерцедеси и яхти се избиват за постове, вярвам ти нютоне. Ама не ти вярвам , че си израстнал духовно за нещо повече все още.

Архимандритите Дионисий, Пахомий и Филарет и Борис от Бачковския манастир да не мислиш, че са много израстнали?

inewton
08-07-2016, 07:40
Това не е ли някакъв парадокс - хем жени да ти преподават някакви духовни неща, хем те да нямат ценза, който придобиваш при завършване на образованието си?
Те преподават по общообразователните предмети само.

Дори по латински беше мъж.

M****
08-07-2016, 07:44
бтв: поповете сами ли си избират духовните имена или някой ги определя вместо тях. Какви са тия имена от сорта на: Пахомий. Не може ли да са по-обикновени, но същевременно по духовни като: Павел, Петър, Христо, Йоан, Калоян и т.н.?



Те преподават по общообразователните предмети само.

Дори по латински беше мъж.
А защо учите латински? По тази логика сигурно и гръцки сте изучавали?

inewton
08-07-2016, 07:44
бтв: поповете сами ли си избират духовните имена или някой ги определя вместо тях. Какви са тия имена от сорта на: Пахомий. Не може ли да са по-обикновени, но същевременно по духовни като: Павел, Петър, Христо, Йоан, Калоян и т.н.?
Сами си избират имената. Но всъщност само монасите приемат друго име. Обикновените свещеници си запазват кръщелното име.

Има и такива с по- обикновени.

inewton
08-07-2016, 07:46
А защо учите латински? По тази логика сигурно и гръцки сте изучавали?
Латински защото много от богословските средновековни и раннохристиянски трудове са на латински.

Гръцки също и по същата причина с допълнението, че оригинала на Новия завет е на гръцки.

YoungBloodZ
08-07-2016, 07:46
как мина литургията, inewton?

M****
08-07-2016, 07:47
Сами си избират имената. Но всъщност само монасите приемат друго име. Обикновените свещеници си запазват кръщелното име.

Има и такива с по- обикновени.
Сега почвам да си мисля, че само педалите са си избрали по-нестандартни имена...
И ще перифразирам една сентенция - "по делата им ще ги познаете" -> "по имената им ще ги познаете"... :cool:

inewton
08-07-2016, 07:48
Сега почвам да си мисля, че само педалите са си избрали по-нестандартни имена...
И ще перифразирам една сентенция - "по делата им ще ги познаете" -> "по имената им ще ги познаете"... :cool:
И аз така мисля.

А пък хетеро развратниците си избират твърде обикновени (напр. Борис).

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 07:49
Ми, повечето несезонни работници са като мен. А ти, предполагам си на смени, т.е. ти се случва да не работиш през работната седмица.



Това не е ли някакъв парадокс - хем жени да ти преподават някакви духовни неща, хем те да нямат ценза, който придобиваш при завършване на образованието си?

Повечето работноци са като теб. Работят на график. За управлението на процесите обаче винаги има работа. Аз съм на смени.

M****
08-07-2016, 07:54
Повечето работноци са като теб. Работят на график. За управлението на процесите обаче винаги има работа. Аз съм на смени.
За някакви специфични процеси ли говориш или?
//че първата аналогия, която светкавично направих, е да следиш някакви параметри на работа на компютърно обслужвани машини/съоръжения и т.н.



И аз така мисля.

А пък хетеро развратниците си избират твърде обикновени (напр. Борис).
А ти не беше ли с подобно име? Правилно ли е да смятам, че си боднал учителката в дясно на снимката (тази, която е висока и млада) : http://www.seminaria.org/wp-content/uploads/2016/06/DSCN3163-1030x579.jpg (:

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 07:58
Архимандритите Дионисий, Пахомий и Филарет и Борис от Бачковския манастир да не мислиш, че са много израстнали?

Не ги познавам. Има и добри. Но малко.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 08:03
[QUбизнеса**;11489321]За някакви специфични процеси ли говориш или?
//че първата аналогия, която светкавично направих, е да следиш някакви параметри на работа на компютърно обслужвани машини/съоръжения и т.н.



А ти не беше ли с подобно име? Правилно ли е да смятам, че си боднал учителката в дясно на снимката (тази, която е висока и млада) : http://www.seminaria.org/wp-content/uploads/2016/06/DSCN3163-1030x579.jpg (:[/QUOTE]
За бизнеса и големите предприятия няма събота и неделя. Всичко се следи.

inewton
08-07-2016, 08:07
А ти не беше ли с подобно име? Правилно ли е да смятам, че си боднал учителката в дясно на снимката (тази, която е висока и млада) : http://www.seminaria.org/wp-content/uploads/2016/06/DSCN3163-1030x579.jpg (:

Аз не съм монах, че да си избирам друго име.
И не, не съм я бодвал.

На теб харесва ли ти? :D

YoungBloodZ
08-07-2016, 08:11
inewton, не се сърди!

M****
08-07-2016, 08:12
На снимката, да. Ама снимката не е много детайлна, та в реалността може и да не ми хареса. Що питаш и след това се смееш? Има ли нещо което знаеш, а аз не? (:

inewton
08-07-2016, 08:14
На снимката, да. Ама снимката не е много детайлна, та в реалността може и да не ми хареса. Що питаш и след това се смееш? Има ли нещо което знаеш, а аз не? (:

И на живо е хубава и е свободна.

Смея се защото не знаех, че си такъв. :D

M****
08-07-2016, 08:15
И на живо е хубава и е свободна.

Смея се защото не знаех, че си такъв. :D
Какъв да съм?

inewton
08-07-2016, 08:16
Какъв да съм?
Развратен.

M****
08-07-2016, 08:18
Развратен.
Между развратен и ценител на женската красота има разлика. (:

А горе питах дали ти си я боднал - ако бе отговорил утвърдително, то... щеше да затвърдиш всеобщото мнение за една част от монасите в Рилския манастир. (:

inewton
08-07-2016, 08:19
Между развратен и ценител на женската красота има разлика. (:

А горе питах дали ти си я боднал - ако бе отговорил утвърдително, то... щеше да затвърдиш всеобщото мнение за една част от монасите в Рилския манастир. (:
Значи не искаш да я чукаш?

В Рилския и гееве има. А сега и Борис там изтърпява епитимия.

M****
08-07-2016, 08:21
Пак повтарям - на снимката е хубава, но в реалността може да е медуза. Знам ли? Не съм ти, че да съм я виждал.

бтв: какво не му е наред на девойчето, че да е свободно?

inewton
08-07-2016, 08:22
Пак повтарям - на снимката е хубава, но в реалността може да е медуза. Знам ли? Не съм ти, че да съм я виждал.

бтв: какво не му е наред на девойчето, че да е свободно?

Не знам. По мое време на нейно място беше един, който се пенсионира. Тази само 2-3 месеца съм я виждал.

M****
08-07-2016, 08:23
Но пък знаеш, че е свободна. Странно... И притеснително...

inewton
08-07-2016, 08:24
Но пък знаеш, че е свободна. Странно... И притеснително...
Да, питали са я. Аз само чух.

Още няма 30. Тъкмо за теб е. Издири я, както само ти си знаеш и действай.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 08:26
Олее

M****
08-07-2016, 08:29
Да, питали са я. Аз само чух.

Още няма 30. Тъкмо за теб е. Издири я, както само ти си знаеш и действай.
Не е толкова лесно. Трябва някаква лична информация. Което ме подсеща, че тази, която ти сподели преди време, нещо не е много вярна или по-лошото излъгали са теб самия. (: Може да не си роден там, където твърдиш, че си. Може първоначално да не си се казвал по начина, по който се казваш сега, а може и да има нещо нередно с рожденната ти дата.

бтв: следва интересен факт - ако приемем, че не си излъгал за датата - излиза, че Молитвеникът, който си закупих в трети клас на едно зелено училище от църквата "Св. Троица" в Банско, е по-стар от теб... (((:

inewton
08-07-2016, 08:31
Не е толкова лесно. Трябва някаква лична информация. Което ме подсеща, че тази, която ти сподели преди време, нещо не е много вярна или по-лошото излъгали са теб самия. (: Може да не си роден там, където твърдиш, че си. Може първоначално да не си се казвал по начина, по който се казваш сега, а може и да има нещо нередно с рожденната ти дата.

бтв: следва интересен факт - ако приемем, че не си излъгал за датата - излиза, че Молитвеникът, който си закупих в трети клас на едно зелено училище от църквата "Св. Троица" в Банско, е по-стар от теб... (((:

Аз съм роден в Пазарджик, не във Велинград

Кога е издаван тоя Молитвеник? И псалтикиен ли е?

M****
08-07-2016, 08:36
Аз съм роден в Пазарджик, не във Велинград

Кога е издаван тоя Молитвеник? И псалтикиен ли е?
Не знам кога е издаден, но аз си го купих на зеленото училище в трети клас, т.е. пролетта на 1996 г. (тогава да съм бил на 9 години и около 9 месеца).

Добре де, ще внеса отново яснота - може да не си роден в Пазарджишка област, но да са ти казали че си роден там.

inewton
08-07-2016, 08:38
Не знам кога е издаден, но аз си го купих на зеленото училище в трети клас, т.е. пролетта на 1996 г. (тогава да съм бил на 9 години и около 9 месеца).

Добре де, ще внеса отново яснота - може да не си роден в Пазарджишка област, но да са ти казали че си роден там.

Тогава още не съм бил роден. Няколко месеца по- късно съм.

Не, не съм осиновен.

M****
08-07-2016, 08:45
Тогава още не съм бил роден. Няколко месеца по- късно съм.

Не, не съм осиновен.
Е, аз нали точно това написах по-горе - Молитвеникът ми е по-стар от теб. (((:

По-второто - не знам. Виж си предпоследната двойка числа от ЕГН-то дали е някое от числата: 34, 35, 36 или 37. Ако е, то си от Пазарджишка околия. Ако не - има все още някаква вероятност да си от там, в случай че предпоследната ти двойка числа от ЕГН-то е: от 92 до 99 (ама в този случай не съм много запознат кога се дават тези двойки). (:

inewton
08-07-2016, 08:47
Е, аз нали точно това написах по-горе - Молитвеникът ми е по-стар от теб. (((:

По-второто - не знам. Виж си предпоследната двойка числа от ЕГН-то дали е някое от числата: 34, 35, 36 или 37. Ако е, то си от Пазарджишка околия. Ако не - има все още някаква вероятност да си от там, в случай че предпоследната ти двойка числа от ЕГН-то е: от 92 до 99 (ама в този случай не съм много запознат кога се дават тези двойки). (:

Добре, де. И какво? Хвалиш ли се? А всъщност защо си купил молитвеник?

Предпоследната двойка е 34.

M****
08-07-2016, 08:56
Добре, де. И какво? Хвалиш ли се? А всъщност защо си купил молитвеник?

Предпоследната двойка е 34.
Да, хваля се.
Купих си го, защото като малък бях много набожен и тази синя книжка с 400 страници ми се стори интересна. (:

И все пак има нещо гнило. Явно си ме метнал за част от инфото, или пък теб са те метнали за част от твоето инфо. :cool:
Стискам палци да е първото.

inewton
08-07-2016, 08:58
Да, хваля се.
Купих си го, защото като малък бях много набожен и тази синя книжка с 400 страници ми се стори интересна. (:

И все пак има нещо гнило. Явно си ме метнал за част от инфото, или пък теб са те метнали за част от твоето инфо. :cool:
Стискам палци да е първото.
А сега защо не си набожен?
Ако искаш като дойда в София мога да си донеса всички книги и да беседваме на религиозни теми. Тъкмо ще имаш повече инфо за мен.

M****
08-07-2016, 09:04
А сега защо не си набожен?
Ако искаш като дойда в София мога да си донеса всички книги и да беседваме на религиозни теми. Тъкмо ще имаш повече инфо за мен.
Съм, но много по-малко следвам писаните от църквата ритуали и канони. Сега по-скоро сам си следвам определени основни правила и норми за поведение.

По второто - не държа. Просто отбелязах, че инфото, което ми прати преди време като ЛС, сякаш не е точно - нещо не се връзва. Не казвам, че ме лъжеш - не дай си Боже теб да са те метнали... Ще бъде много кофти.

inewton
08-07-2016, 09:12
Съм, но много по-малко следвам писаните от църквата ритуали и канони. Сега по-скоро сам си следвам определени основни правила и норми за поведение.

По второто - не държа. Просто отбелязах, че инфото, което ми прати преди време като ЛС, сякаш не е точно - нещо не се връзва. Не казвам, че ме лъжеш - не дай си Боже теб да са те метнали... Ще бъде много кофти.

Аз мислех, че напълно си се отказал.

Ама аз имам един Служебник, който изглежда сигурно по- добре и от твоя молитвеник. Помисли си добре. :D

M****
08-07-2016, 09:21
Аз мислех, че напълно си се отказал.

...
Не, не съм. Имам си страхопочитание от Бог и ежеседмично отправям молитви към Него. Просто не ходя често на Църква, а само по големи празници (и то невинаги).

inewton
08-07-2016, 09:22
Не, не съм. Имам си страхопочитание от Бог и ежеседмично отправям молитви към Него. Просто не ходя често на Църква, а само по големи празници (и то невинаги).

А постиш ли?
Сигурно не се изповядваш щом не ходиш често на църква.

M****
08-07-2016, 09:29
А постиш ли?
Сигурно не се изповядваш щом не ходиш често на църква.
Както писах по-горе - не следвам много от традициите, наложени от Църквата.
По въпросите: като малък съм се пробвал. Но тъй като не аз съм готвел храната - не е било продължително. В наши дни - не, не постя. По отношение изповедта - в нашите църкви практикува ли се? Дори не знаех, че можело. Какво - беседваш си с попа покрай свещниците ли? Не, не съм се изповядвал, а не мисля да го правя пред попове. Общо взето разкаянието го отправям директно към Бог и не минавам през посредник.

inewton
08-07-2016, 09:31
Както писах по-горе - не следвам много от традициите, наложени от Църквата.
По въпросите: като малък съм се пробвал. Но тъй като не аз съм готвел храната - не е било продължително. В наши дни - не, не постя. По отношение изповедта - в нашите църкви практикува ли се? Дори не знаех, че можело. Какво - беседваш си с попа покрай свещниците ли? Не, не съм се изповядвал, а не мисля да го правя пред поп. Общо взето разкаянието го отправям директно към Бог и не минавам през посредник.
Постът е наложен още от Господа.

Да, има изповед в православието.
В повечето църкви си има стаи за изповед. Ако няма стая мисля, че се правеше при амвона, за свещенослужители може и в самия олтар.

Православен ли си? Мислиш като протестант.

M****
08-07-2016, 09:37
Православен съм. Но може би с годините наистина съм почнал да мисля като протестант. Знам само, че не съм атеист. (:

Айде, аз ще ставам, че ще ям, а след това имам и задачки за вършене.
//пък и давам възможност на Indistinctus да пише.

inewton
08-07-2016, 09:40
Православен съм. Но може би с годините наистина съм почнал да мисля като протестант. Знам само, че не съм атеист. (:

Айде, аз ще ставам, че ще ям, а след това имам и задачки за вършене.
//пък и давам възможност на Indistinctus да пише.
Днес в повечето храмове би трябвало да се отслужва вечерня. Отиди. Не се отклонявай по грешни пътища.

Хайде.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 10:30
:D

Indistinct
08-07-2016, 10:55
Православен съм. Но може би с годините наистина съм почнал да мисля като протестант. Знам само, че не съм атеист. (:

Айде, аз ще ставам, че ще ям, а след това имам и задачки за вършене.
//пък и давам възможност на Indistinctus да пише.

Какво е мисленето на протестант?

Много мило от твоя страна.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 11:01
m.... e po durt ot grozniq.

smilegirl12
08-07-2016, 11:02
Хелоу

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 11:02
what's up

Indistinct
08-07-2016, 11:03
m.... e po durt ot grozniq.

Това ни е известно.


Хелоу
Здравей, Симона.

smilegirl12
08-07-2016, 11:05
Какк сте деца

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 11:12
Това ни е известно.


Здравей, Симона.
сигурно

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 11:15
Какк сте деца

мълчат децата ;д

smilegirl12
08-07-2016, 11:17
мълчат децата ;д

Виждам виждам ;д

Indistinct
08-07-2016, 11:18
Виждам виждам ;д

По-малки от теб в тази тема не съм срещала. :D

smilegirl12
08-07-2016, 11:20
Аз съм най-голямата фе ;д

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 11:31
бебетаааа :Д

M****
08-07-2016, 11:59
:D
Какво се кикотиш, ве, пъпеш? :cool:



Какво е мисленето на протестант?

Много мило от твоя страна.
Идея си нямам - питай HollyGolightly. Ако правилно си спомням - тя е протестантка.
Моето обяснение за протестантите - хора, отхвърлили в голяма степен църковните догми, канони и обреди, които се събират веднъж седмично в бедни откъм икони и скулптури халета с камбанарии, наречени църкви и слушащи някакъв екзалтиран фанатик (в последно време може този фанатик дори да е жена).
Аз се припознавам единствено в първото - не спазвам църковни традиции и идея си нямам кога са по-маловажните църковни празници в календара. В останалото - не се припознавам. Т.е., ако някой ме пита ти протестант ли си - то ще реагирам така, сякаш ме обижда. (:
Мисля, че бях на 5 годинки, когато се кръстих. И кръщенето бе само 3 дни след рождения ми ден. (:
Ей, в тази църква беше: http://www.bg-patriarshia.bg/news.php?id=20124 Даже Патриархът я е посещавал - http://mitropolia-sofia.org/index.php/novini/novini-ot-mitropoliyata/524-patriarsheska-liturgiya-v-stolichniya-hram-rozhdestvo-bogorodichno . (:



m.... e po durt ot grozniq.
Не разбрах само защо той бе споменат и защо бях сравнен с него?

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 12:05
на детските ви приказки.

ами щото е малко по-малък от теб

Indistinct
08-07-2016, 12:19
M****, би ли дал също така подробно обяснение и за православните и за католиците?

M****
08-07-2016, 12:26
на детските ви приказки.

ами щото е малко по-малък от теб
Като те гледам - една кошница с плодове, и ти по всяка вероятност си по-малък от мен. :cool:

И какви детски приказки - докато аз бях ученик, в училище нямахме предмет "Религия", че сега да изпъквам със знания в тази сфера, из този форум.
//А да кажеш, че отдавна съм бил ученик - напротив, само преди 11 години завърших. И споменът е сякаш бе вчера.

Е, да - 11 години за вас може и да са много - повече от половината ви живот. Някои от вас преди толкова години сигурно са били дори в детската градина... (:



M****, би ли дал също така подробно обяснение и за православните и за католиците?
Католиците се "предвождат" от папата и се кръстят отгоре, надолу, отляво и надясно. Ние си имаме Патриарх, а църквата ни е автокефална. Кръстим се отгоре, надолу, отдясно и наляво. Достатъчно ли е? (:

И докато ме кръщаваха - ме преведоха зад олтара. Ти, по всяка вероятност, не си била там. (:

Indistinct
08-07-2016, 12:34
Достатъчно ли е? (:


Може да се постараеш малко повече, ако ти се пише.

M****
08-07-2016, 12:39
Принципно си права. (:
Но преди 40 мин. дойдох, уж за кратка почивка и да видя кой какво е писал, а ето ме тук - 40 мин. по-късно, а останалите задачки все още ми висят като хомот на врата... :/

бтв: в Молитвеника ми на една от последните страници има подробно разяснение за "Кръстният знак и за поклоните" (ако правилно си спомням наименованието на съдържанието).
//така е, защото аз използвам само около 4-5 молитви от многото. (:

Indistinct
08-07-2016, 12:45
Принципно си права. (:
Но преди 40 мин. дойдох, уж за кратка почивка и да видя кой какво е писал, а ето ме тук - 40 мин. по-късно, а останалите задачки все още ми висят като хомот на врата... :/

бтв: в Молитвеника ми на една от последните страници има подробно разяснение за "Кръстният знак и за поклоните" (ако правилно си спомням наименованието на съдържанието).
//така е, защото аз използвам само около 4-5 молитви от многото. (:

Научи се да правиш повече неща едновременно.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 12:49
споменът бил като вчера. мен вече ми избледнява, но щом си останал с детския акъл. Но си прав. Идва един момент, когато спираме да се развиваме умствено. Започва обратния процес. В този момент ние продължаваме да учим, но не променяме интелектуалното ниво.
Колкото до подразделенията на християнството, вече съм писал, но кой да чете. То е оформено на база и съобразно културата и манталитета на географски разположени народи. Източното православие, заразлика от католизма и други западни форми, не може да се приобщи и не е съставено на принципите, съставляващи либерализма съществуващ в демократичната система. Напротив, има огромни пречки. За това още при разпада на СССР, онзи полско педерас, Бжененски, ако се поровите в интернет, ще разберете какво казва. Че единствения начин, ЗАПАДНИЯ модел да се приложи успешно в източните държави, така че те да бъдат приобщени и интегрирани е унищожаването на православната църква. Уви, само че това не е достатъчно. Това сблъсък на народи с различни култури, ценности и съзнание. Различията не могат по изкуствен начин да бъдат ликвидирани. Може само до известна степен да бъдат придържни. До едно време. Какво ли разбирате? Хитлер неслучайно е направил грешката да нападне руския народ. Има много неща, за които икономиката и ако ще ПАРИТЕ - стоят на второстепенно място. Така че новия световен модел, който е изграден, на основи американската свръх лидерска позиция, и събитията драми ги ми съфорумници, които наблюдавате днес, не са Неочаквани. В момента всички източни народи, източно православни народи, са в една изключителна духовна криза, катарзис. Ние също като източно православна държава, не можем да се приспособим, не можем не само защото сме граничен пункт.


От сега може да ви кажа кой американски президент кандидат ще спечели.
Това е Клинтън. Точна наука.

M****
08-07-2016, 12:49
Научи се да правиш повече неща едновременно.
Аз да не съм жена, че да съм мултифункционален? Принципно лесно губя концентрация върху непривлекателни дейности. (:
//но затова пък, ако нещо ми привлече вниманието - тогава мозъкът ми попива дори странични маловажни неща.

Indistinct
08-07-2016, 12:56
От сега може да ви кажа кой американски президент кандидат ще спечели.
Това е Клинтън. Точна наука.
Който и от двамата да спечели няма да е добре. Но все пак се надявам да не изберат Тръмп. За Хилари съм чувала,че е е по-разбрана на международно ниво. Изберат ли Тръмп, целият свят ще се опари.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 13:08
Който и от двамата да спечели няма да е добре. Но все пак се надявам да не изберат Тръмп. За Хилари съм чувала,че е е по-разбрана на международно ниво. Изберат ли Тръмп, целият свят ще се опари.

Напротив. С чуване и нечуване е грешка да си правиш каквито и изводи. Защото точно сега, каза обратнато на това, което е. Тръмп е този, който има съвсместни позиции с Русия и този, който желае да прокара анти имигрантска политика. Хилари е тази, която ще държи на всяка цена, дори на на цената световен конфликт, сегашната политика да бъде продължена. Което разбира се означава, неотложен сблъсък с Русия. Неотложен , защото и двете империи рискуват да загубят. Ако беше толкова лесно, нямаше да има напрежение, индистикт. Планувано е много, ама много голямо нещо. В момента сме към СРЕДАТА на края. В стария коментар споменах за либерализма и за сблъсъкът на цивилизациите, и защо Русия и нашия народ се намират в такава депресия, а Запада се разви на светлинни години, за тези 25 години деморкация.
Хилари ще спечели и това историята го доказва. Не само.

M****
08-07-2016, 13:10
^ Подкрепям Indistinct. Нито един от двамата не ме кефи.
Единият е клоун с перука, който до голяма степен си е самофинансирал кампанията и ще има да връща по-малко услуги, ако спечели президентския пост. Другата е бивша президентша, сега с мерак за президент. Жена е, с присъщите ѝ затова добродетели и кусури. Не се знае какви интриги би заплела, но и дали ще прояви решителност във важен момент.

Като цяло светът е в криза. Глобализацията дава възможност да следим какво се случва в някакво затънтено перуанско село и обратно. Чудим се що всеки ден по телевизията съобщават за убити, ами как защо - щото човекът по природа е сеирджия. А и вече световното население е многобройно. Ресурсите не са оптимизирани и равномерно разпределени и ето ти повод за конфликти. Само за 15 г. човешката популация от 6 млрд. е станала 7 млрд. А до преди 200 г. сме били 1 млрд. световно население - nice, a?

Indistinct
08-07-2016, 13:10
Ще видим, Корабе. За едно съм съгласна - към средата на края сме.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 13:20
^ Подкрепям Indistinct. Нито един от двамата не ме кефи.
Единият е клоун с перука, който до голяма степен си е самофинансирал кампанията и ще има да връща по-малко услуги, ако спечели президентския пост. Другата е бивша президентша, сега с мерак за президент. Жена е, с присъщите ѝ затова добродетели и кусури. Не се знае какви интриги би заплела, но и дали ще прояви решителност във важен момент.

Като цяло светът е в криза. Глобализацията дава възможност да следим какво се случва в някакво затънтено перуанско село и обратно. Чудим се що всеки ден по телевизията съобщават за убити, ами как защо - щото човекът по природа е сеирджия. А и вече световното население е многобройно. Ресурсите не са оптимизирани и равномерно разпределени и ето ти повод за конфликти. Само за 15 г. човешката популация от 6 млрд. е станала 7 млрд. А до преди 200 г. сме били 1 млрд. световно население - nice, a?

Човеко. В САЩ президентите не знаят къде се намират. Те са само фигурата, обръщаща се официално към народа. Защо толкова не може да схванете. Аха, ясно. Не се интересувате, но умеете да правите изводи от 20 думи....

Indistinct
08-07-2016, 13:24
Кораб, според теб кой управлява държавите? Не се заяждам, да предупредя.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 13:46
Кораб, според теб кой управлява държавите? Не се заяждам, да предупредя.
Започнах да пиша дълъг коментар, но го изтрих.
Между държави и държави има огромна разлика. Във всички случаи са намесени хора, които не се показват. Не се знае. В много случаи милиардери държат всичко, но и те са манипулирани. САЩ имат типичната система, в която президента няма власт, не е като цар, а той самия е поставен, от хора, които искат, да работи за тях.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 13:50
Има единици, които разполагат със знание и сила.

smilegirl12
08-07-2016, 13:53
Чакайте и на вас да се оплача
Снощи съм била до 1 на раббота неска сутринта от 8 шибаната ми колежка още не е дошла а трябваше да дойде в 4 и не мога нищо да кажа щотоо е снаха на шефа

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 13:56
трябва да говорите.


другия път не чакай

Indistinct
08-07-2016, 14:01
Започнах да пиша дълъг коментар, но го изтрих.
Между държави и държави има огромна разлика. Във всички случаи са намесени хора, които не се показват. Не се знае. В много случаи милиардери държат всичко, но и те са манипулирани. САЩ имат типичната система, в която президента няма власт, не е като цар, а той самия е поставен, от хора, които искат, да работи за тях.

Смяташ ли че различните кандидати за президент ще се управляват от различни хора? Тук говоря директно за Америка.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 14:08
Смяташ ли че различните кандидати за президент ще се управляват от различни хора? Тук говоря директно за Америка.

Предполагам - не. Но винаги трябва да има ''конкурент'' или как да го кажа... все пак се прави '' право на свободен избор '' за пред зрителите..

Това не означава, че народа не носи отговорност. Народът винаги си е основата, в корените, заради него се прави, от него излиза, от него се е родило..

Electrа
08-07-2016, 14:14
Чакайте и на вас да се оплача
Снощи съм била до 1 на раббота неска сутринта от 8 шибаната ми колежка още не е дошла а трябваше да дойде в 4 и не мога нищо да кажа щотоо е снаха на шефа

Кажи на шефа.

Indistinct
08-07-2016, 14:15
Кажи на шефа.

На снахата не й се пише добро.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 14:30
В която и да е страна, след като сме превзели главните градове или селища, можем лесно да ги държим в подчинение, като се облегнем на епископите, съдиите, основните собственици, които са заинтересувани да поддържат реда под своя отговорност. - Наполеон.
Покорените народи се подчиняват на победителя единствено чрез смесица от политика и строгост, споена от армията. Това липсваше в Испания.
---------------------------------


Опитът показва, че най-големият недостатък на общото управление е желанието да се направи твърде много; това води до липса на необходимото.



Индистикт, смяташ ли, че много хора управляват света?

Electrа
08-07-2016, 14:32
В която и да е страна, след като сме превзели главните градове или селища, можем лесно да ги държим в подчинение, като се облегнем на епископите, съдиите, основните собственици, които са заинтересувани да поддържат реда под своя отговорност. - Наполеон.
Покорените народи се подчиняват на победителя единствено чрез смесица от политика и строгост, споена от армията. Това липсваше в Испания.
---------------------------------


Опитът показва, че най-големият недостатък на общото управление е желанието да се направи твърде много; това води до липса на необходимото.



Индистикт, смяташ ли, че много хора управляват света?

Трудно ли е да си дървен философ?

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 14:33
Трудно ли е да си дървен философ?

Ти кажи.

Electrа
08-07-2016, 14:35
Ти кажи.

Концепцията за аза е погрешна.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 14:37
Концепцията за аза е погрешна.

Не, кажи нещо интересно по темата. Затъпи дървения философ. ;)

smilegirl12
08-07-2016, 14:37
Кажи на шефа.

И ко да му кжа снаха ти и внука ти закъсняха ?

Electrа
08-07-2016, 14:40
И ко да му кжа снаха ти и внука ти закъсняха ?

Не го казвай точно с тези думи, бъди креативна, ако този проблем толкова те тревожи.

Electrа
08-07-2016, 14:40
Не, кажи нещо интересно по темата. Затъпи дървения философ. ;)

Какво?

YoungBloodZ
08-07-2016, 14:40
кораП, изглеждаш интелигентно момче а понякога съм шокиран от правописните грешки които допускаш... това е срамота!

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 14:43
Какво?

каквото прецениш

Indistinct
08-07-2016, 14:43
И ко да му кжа снаха ти и внука ти закъсняха ?

Намесено е дете? И ти внука й? В неизгодна позиция си.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 14:43
кораП, изглеждаш интелигентно момче а понякога съм шокиран от правописните грешки които допускаш... това е срамота!

за теб го правя :)

Indistinct
08-07-2016, 14:45
за теб го правя :)

И убиждаш другите заради него, нали? :D

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 14:45
И ко да му кжа снаха ти и внука ти закъсняха ?

ако е системно, ще трябва любезно, но настоятелно да му споделиш, че ти идва в повече.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 14:45
И убиждаш другите заради него, нали? :D

нем ;)

Electrа
08-07-2016, 14:47
каквото прецениш

Възможно ли е, базирайки се на солидни фундаменти, мистифициращи една определена парадоксална илюзия, да оформим в съзнанията си предположението, че вие сте един екстравагантен тип, който внася нотки на екзистенциална криза в абстрактното ми въображение?

Indistinct
08-07-2016, 14:49
Ъх, пак търсят покемони под нас.

Electrа
08-07-2016, 14:49
Ъх, пак търсят покемони под нас.

И аз идвам да търся.

Indistinct
08-07-2016, 14:51
И аз идвам да търся.

Може да ми нарисуваш някой.

Electrа
08-07-2016, 14:53
Може да ми нарисуваш някой.

Кого?

Indistinct
08-07-2016, 14:54
Кого?

Покемон.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 14:59
Възможно ли е, базирайки се на солидни фундаменти, мистифициращи една определена парадоксална илюзия, да оформим в съзнанията си предположението, че вие сте един екстравагантен тип, който внася нотки на екзистенциална криза в абстрактното ми въображение?

Имаш 6 по български и летература!

Възможно е да вкарам екзистенциални нотки, поради твърдия ми начин на изразяване и неособена компетентност на събеседника. С две думи - присмял се хърбел на щърбел. Защото аз също нямам познанието. Аз съм едно обикновенно момче, което си гони целите, далеч от парадоксалните светове. ;)

smilegirl12
08-07-2016, 15:16
Покемон.

Пикачу

Indistinct
08-07-2016, 15:22
Пикачу

Не. Тортера.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 16:12
Тез покемониии :D

inewton
08-07-2016, 16:17
Гледам,че сте обсъждали секти. Анатема абсолюционем на всички секти!

Indistinct
08-07-2016, 16:17
Тез покемониии :D

Ако още веднъж посмеят да се появят в 1 през нощта да ги търсят.. :razz:

inewton
08-07-2016, 16:21
Ако още веднъж посмеят да се появят в 1 през нощта да ги търсят.. :razz:

А ти защо не спиш в 1 през нощта, грешнице!?

Indistinct
08-07-2016, 16:22
А ти защо не спиш в 1 през нощта, грешнице!?

Кой е казал, че трябва да се ляга в толкова, че чак да ме изкарваш грешница заради това?

inewton
08-07-2016, 16:26
Кой е казал, че трябва да се ляга в толкова, че чак да ме изкарваш грешница заради това?

Ами, ние с шефчето по- рано си лягаме. Не съм казал,.че в 1 требва да се лега.

Indistinct
08-07-2016, 16:30
Ами, ние с шефчето по- рано си лягаме. Не съм казал,.че в 1 требва да се лега.

Шефчето трябва да стои на пост да не се появи някой нахалник във форума. Не може да спи.

YoungBloodZ
08-07-2016, 16:34
Ами, ние с шефчето по- рано си лягаме.

не е вярно!

YoungBloodZ
08-07-2016, 16:35
Шефчето трябва да стои на пост да не се появи някой нахалник във форума. Не може да спи.

sleep is for the weak, a?

Indistinct
08-07-2016, 16:37
sleep is for the weak, a?

Не. Спя и следобед когато е нужно. :D

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 16:41
Не съм си я инсТалирал тази игра, аз не ги виждам покемоните :( :D

YoungBloodZ
08-07-2016, 16:41
Не. Спя и следобед когато е нужно. :D

и все пак ме обричаш да не спя... много си зла :D

Indistinct
08-07-2016, 16:46
Не съм си я инсТалирал тази игра, аз не ги виждам покемоните :( :D

Аз също не бих.

и все пак ме обричаш да не спя... много си зла :D

Заел си този пост. Той идва с отговорности.

YoungBloodZ
08-07-2016, 16:49
Заел си този пост. Той идва с отговорности.

ами ако съм безотговорен?

Indistinct
08-07-2016, 16:51
ами ако съм безотговорен?

Ще има наказания от страна на собствениците.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 16:52
Всъщност бях тръгнал да тегля докато бях на работа без работа :D ама няма памет. Много покемони...

YoungBloodZ
08-07-2016, 16:52
Ще има наказания от страна на собствениците.

те няма да разберат

inewton
08-07-2016, 16:53
Шефчето трябва да стои на пост да не се появи някой нахалник във форума. Не може да спи.

Ти пък ако мислиш, че спим. Виж, че откакто сме заедно все съм кисел. Това е защото съм недоспал.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 16:53
Ще ти спрат рублитеее. :D

Indistinct
08-07-2016, 16:54
Всъщност бях тръгнал да тегля докато бях на работа без работа :D ама няма памет. Много покемони...

Не ме разочаровай, Кораб.

Indistinct
08-07-2016, 16:56
Ти пък ако мислиш, че спим. Виж, че откакто сме заедно все съм кисел. Това е защото съм недоспал.

Просто е. Да те прати да спиш на дивана тогава. :D

YoungBloodZ
08-07-2016, 16:57
Не ме разочаровай, Кораб.

защо "Кораб" не е с малка буква?


Ще ти спрат рублитеее. :D

заплатата ми е в EUR :D

YoungBloodZ
08-07-2016, 16:58
Просто е. Да те прати да спиш на дивана тогава. :D

подигравки с властта ли усещам?!?

smilegirl12
08-07-2016, 16:59
защо "Кораб" не е с малка буква?



заплатата ми е в EUR :D

Обращение е йонги

Indistinct
08-07-2016, 16:59
подигравки с властта ли усещам?!?

И мен ли ще ме баннеш? :D


Кораба е прякор. Затова.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 17:00
Не ме разочаровай, Кораб.не би трябвало. И без това ще ме забравиш скоро. ;)

inewton
08-07-2016, 17:02
Просто е. Да те прати да спиш на дивана тогава. :D

И да стои на сухо? Едва ли ще го направи.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 17:02
защо "Кораб" не е с малка буква?



заплатата ми е в EUR :D

Ама газта и нафтата - не. :D

Indistinct
08-07-2016, 17:02
И да стои на сухо? Едва ли ще го направи.

Усърдно търсиш бан. :D

YoungBloodZ
08-07-2016, 17:02
И да стои на сухо? Едва ли ще го направи.

аз съм сух, инелтоне! стига с тези геевски истории

YoungBloodZ
08-07-2016, 17:03
И мен ли ще ме баннеш? :D

близо си... може да те банна за следващите 5 дни :D

smilegirl12
08-07-2016, 17:03
Нещо интересно днес да сте си писали

inewton
08-07-2016, 17:03
Усърдно търсиш бан. :D

Не, казвам истината.

Indistinct
08-07-2016, 17:03
не би трябвало. И без това ще ме забравиш скоро. ;)

Гледам да не забравям, Кораб.

inewton
08-07-2016, 17:04
аз съм сух, инелтоне! стига с тези геевски истории

Ние с теб не сме гееве.

YoungBloodZ
08-07-2016, 17:04
Нещо интересно днес да сте си писали

хвани прочети.. и без това нямаш работа

smilegirl12
08-07-2016, 17:06
хвани прочети.. и без това нямаш работа

Мързи ме като гледам как кораба отново се е впуснал в романи и тоя М**** също

inewton
08-07-2016, 17:17
Мързи ме като гледам как кораба отново се е впуснал в романи и тоя М**** също

Съжалявам, дете. Вече съм с шефа. Оставям те теб.

Indistinct
08-07-2016, 17:18
А бяхте такава двойка.. Поп и монахиня. :cry:

inewton
08-07-2016, 17:21
А бяхте такава двойка.. Поп и монахиня. :cry:

Шефчето повече ми харесва. Любов, дете. Не знаеш какво е.

smilegirl12
08-07-2016, 17:22
Съжалявам, дете. Вече съм с шефа. Оставям те теб.

You broked my heart :cry:

Indistinct
08-07-2016, 17:22
You broked my heart :cry:

English level ++

inewton
08-07-2016, 17:25
You broked my heart :cry:

Я знаю. Прости меня.

YoungBloodZ
08-07-2016, 17:32
English level ++

I is very smart.

Indistinct
08-07-2016, 17:35
I is very smart.

Наречи го професионална деформираност. :D
П.С. Без редакцията ми харесваше повече.

inewton
08-07-2016, 17:37
Наречи го професионална деформираност. :D
П.С. Без редакцията ми харесваше повече.

Деформация, невежа, деформация.

YoungBloodZ
08-07-2016, 17:37
Наречи го професионална деформираност. :D
П.С. Без редакцията ми харесваше повече.

професионално изкривяване се казва :D you am'nt very smart! :D
кога пък и редакцията забеляза бре... :D

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 17:37
Гледам да не забравям, Кораб.

Indistikt. Не се познаваме, след още известно време сигурно няма да си пишем, а след най- много 1 година, няма да се сещаш ни 1 път. След 2 години, ще се чудиш какъв кораб е минавал....

YoungBloodZ
08-07-2016, 17:37
Деформация, невежа, деформация.

и ти не си прав, невежа...

inewton
08-07-2016, 17:40
и ти не си прав, невежа...

Попа винаги е прав, зайче.

YoungBloodZ
08-07-2016, 17:42
Попа винаги е прав, зайче.

но невинаги му е прав!

inewton
08-07-2016, 17:43
но невинаги му е прав!

Важното е на теб да ти е прав, лъвче.

Indistinct
08-07-2016, 17:47
Някой да се обади на ветеринар за кастрация.

YoungBloodZ
08-07-2016, 17:48
Някой да се обади на ветеринар за кастрация.

inewton ли ще кастрират? обаждам се веднага!

inewton
08-07-2016, 17:49
.

Indistinct
08-07-2016, 17:50
Много сте разгонени.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 17:51
Алах акбар. Къде е мертх за рязането. А харитов ще е хирурга.

YoungBloodZ
08-07-2016, 17:51
Много сте разгонени.

ама защо говорим в мн. ч.?

inewton
08-07-2016, 17:51
Много сте разгонени.

Ти не знаеш за ко говорим.

Какво мръсно подсъзнание имаш...

inewton
08-07-2016, 17:52
Алах акбар. Къде е мертх за рязането. А харитов ще е херурга.

Корабе, и ти ми харесваш, ама вече съм зает.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 17:53
Корабе, и ти ми харесваш, ама вече съм зает.

Аз се справям и на ръчна.

Indistinct
08-07-2016, 17:53
Ти не знаеш за ко говорим.

Какво мръсно подсъзнание имаш...

Създаваш предпоставки да си мисля такива неща. Не само подсъзнанието ми е виновно.

inewton
08-07-2016, 17:53
Аз се справям и на ръчна.

Не искаш ли да мe изпиташ устно? :oops:

inewton
08-07-2016, 17:55
Създаваш предпоставки да си мисля такива неща. Не само подсъзнанието ми е виновно.

Никакви предпоставки не създавам.

Ти първо научи детерминантите, пък после ми говори за такива неща.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 17:58
Не искаш ли да мe изпиташ устно? :oops:

Заспивай, че ще извикам соло. :d. Попе..

inewton
08-07-2016, 17:59
Заспивай, че ще извикам соло. :d. Попе..

Хайде, в караен случай може и ръчно да те облекча, само шефа да не разбере, че много ме ревнува...

Indistinct
08-07-2016, 18:00
Никакви предпоставки не създавам.

Ти първо научи детерминантите, пък после ми говори за такива неща.

Ай ай, Каптън.

inewton
08-07-2016, 18:01
Ай ай, Каптън.

Ама не ми говори на селски. Преведи го на нормален български.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:04
Нютоне. Или трябва да разпуснеш, или да работиш повече по духа си, но нещо ти тежи. Усещам го. Не е маркуча

inewton
08-07-2016, 18:05
Нютоне. Или трябва да разпуснеш, или да работиш повече по духа си, но нещо ти тежи. Усещам го. Не е маркуча

Мръснииик! Само за маркуча ми милсиш.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:05
Ай ай, Каптън.

Ти пък какво се правиш че не умираш от кеф да ни слушаш :D

Indistinct
08-07-2016, 18:05
Ама не ми говори на селски. Преведи го на нормален български.

Селски.. https://www.google.bg/search?q=aye+aye+captain&client=ms-android-sonymobile&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjt-J6O8q_OAhUFWRoKHcHNAJoQ_AUIBygB&biw=360&bih=511#imgrc=keTwoV6CmzCl9M%3A

Indistinct
08-07-2016, 18:06
Ти пък какво се правиш че не умираш от кеф да ни слушаш :D

Прекалено сте ми извратени на моменти.

inewton
08-07-2016, 18:06
Селски.. https://www.google.bg/search?q=aye+aye+captain&client=ms-android-sonymobile&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjt-J6O8q_OAhUFWRoKHcHNAJoQ_AUIBygB&biw=360&bih=511#imgrc=keTwoV6CmzCl9M%3A

Добре, селски англикански. Аз не съм какзал какъв селски.

inewton
08-07-2016, 18:07
Прекалено сте ми извратени на моменти.

Айда- айда, чек па извратени...

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:08
Мръснииик! Само за маркуча ми милсиш.

Девствен ли си? Ами да, понатежава ти нещо.. Не знам какво е. Нещо за живота. За ежедневието. Не се отпускай. Или пък се отусни, пии една безалкохолна бира.

Indistinct
08-07-2016, 18:09
Айда- айда, чек па извратени...

Как би го нарекъл?


Важното е на теб да ти е прав, лъвче.


Аз се справям и на ръчна.


Не искаш ли да мe изпиташ устно? :oops:


Хайде, в караен случай може и ръчно да те облекча, само шефа да не разбере, че много ме ревнува...

inewton
08-07-2016, 18:09
Девствен ли си? Ами да, понатежава ти нещо.. Не знам какво е. Нещо за живота. За ежедневието. Не се отпускай. Или пък се отусни, пии една безалкохолна бира.

Не.

Нищо не ми натежава.

Бира пих. Не безалкохолна. И не само бира.

inewton
08-07-2016, 18:10
Как би го нарекъл?

Това не е библейско.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:10
Прекалено сте ми извратени на моменти.ха, как ще кажеш така на принцове на бели коне.. :D

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:13
Не.

Нищо не ми натежава.

Бира пих. Не безалкохолна. И не само бира.

Ако не ти натежава, работи над духа. ;)

Indistinct
08-07-2016, 18:13
Това не е библейско.

И аз така мисля. Покай се.

inewton
08-07-2016, 18:14
Ако не ти натежава, работи над духа. ;)
Работя. Ама не е лесно, Корабе.

Indistinct
08-07-2016, 18:14
ха, как ще кажеш така на принцове на бели коне.. :D

Беше лесно. :D

inewton
08-07-2016, 18:14
И аз така мисля. Покай се.

Опрощавам си греховете. Амин.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:14
Как би го нарекъл?

Не ти вярвам, че момичетата не използвате ръчни...

inewton
08-07-2016, 18:15
Не ти вярвам, че момичетата не използвате ръчни...

Ако знаеш колко съм питал и всички казват, че използват.

Хайде, Indistinct, ще нарушиш ли Божия заповед?

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:17
Работя. Ама не е лесно, Корабе.

Ами точно това, че се впрягаш. Отвори личното си съзнание.. Да не ти пука. Ако трябва разпусни. Не да избиваш хормони тук.

Indistinct
08-07-2016, 18:17
Ако знаеш колко съм питал и всички казват, че използват.

Хайде, Indistinct, ще нарушиш ли Божия заповед?
Какво имаш предвид?

Не ти вярвам, че момичетата не използвате ръчни...

Говоря за общата ви дискусия.

inewton
08-07-2016, 18:17
Ами точно това, че се впрягаш. Отвори личното си съзнание.. Да не ти пука. Ако трябва разпусни. Не да избиваш хормони тук.

Как се разпуска?

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:18
Ако знаеш колко съм питал и всички казват, че използват.

Хайде, Indistinct, ще нарушиш ли Божия заповед?

Аз не съм питал , но знам. :D просто не сме толкова различни

inewton
08-07-2016, 18:18
Какво имаш предвид?

Пипаш ли се? (Това питаше Кораба)

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:21
Как се разпуска?
Не питай дърво за тези работи. Аз мн не знам. :D но поне вече съм преодолял или поне частично психически някои мои комплекси , от преди време.

inewton
08-07-2016, 18:22
Не питай дърво за тези работи. Аз мн не знам. :D но поне вече съм преодолял или поне частично психически някои мои комплекси , от преди време.

Аз не мога да разпускам. Как свещенослужител ще разпуска!? Да ме одумват хората! Моля те, мисли малко...

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:25
Ами душевно разпусни. Аз на дискотека не обичам да ходя.

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:26
Но без човек до себе си още не съм преодолял на Напълно тази нужда.

inewton
08-07-2016, 18:27
Ами душевно разпусни. Аз на дискотека не обичам да ходя.

Как се разпуска душевно? Аз се изповядвам.


И аз не обичам да ходя по дискотеки, барове и прочие.

Dwyd96
08-07-2016, 18:30
Добър вечер :)

golemiq_korab_minava
08-07-2016, 18:30
Как се разпуска душевно? Аз се изповядвам.


И аз не обичам да ходя по дискотеки, барове и прочие.

Трябват ти тогава повече контакти. Разнообразие. Независимост. Духовна независимост от разни прищявки. Ами не знам. И аз иначе не ходя по шумни места и купони.

inewton
08-07-2016, 18:33
Трябват ти тогава повече контакти. Разнообразие. Независимост. Духовна независимост от разни прищявки. Ами не знам. И аз иначе не ходя по шумни места и купони.

Ако знаеш колко баби познавам от хора....