PDA

View Full Version : Охладител за лаптоп



ymmit
08-03-2016, 00:40
Значи търся си охладител за лаптопа, все пак по тея жеги му се отраква историята. Искам да ми кажете когато избирам за какво да гледам за да избера подходящ. И разбира се да ми дадете и вашите предпочитания и предложения. Имайте в предвид че искам да сложа поставката на леглото така че нещо по стабилно да е

Грозния
08-03-2016, 09:19
Значи търся си охладител за лаптопа, все пак по тея жеги му се отраква историята.Така е със всички лаптопи. Охладителят няма да помогне много, да знаеш.

И разбира се да ми дадете и вашите предпочитания и предложения.Купи си настолен (говоря сериозно). Хем ще ти е по-евтино за същите параметри, хем ще можеш да разчиташ на него в жегата. То в големите жеги и настолни компютри се случва да прегряват и спират, пък какво остава за тия лаптопчета.

Успех :)!

npp
08-03-2016, 13:48
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583924-%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D1%82%D 0%B5-)?p=11487176&viewfull=1#post11487176

JDeel
08-03-2016, 14:11
Аз преди си бях взел една подложка NEO за 20-тина лв, пълен боклук. Едно че нямаше никакъв ефект, ами вентилаторите един след друг отказаха :D После връзвах лаптопа към външен монитор и го духах с вентилатор... настолен, като за човек, ама имаше ефект.

"Охлаждащите" топчета дето са показани в темата дето npp е пуснал също са тъпотия. Някъде имах и такива.

Грозния
08-03-2016, 21:46
подложка NEO за 20-тина лв, пълен боклук. Едно че нямаше никакъв ефект... връзвах лаптопа към външен монитор и го духах с вентилатор... "Охлаждащите" топчета ... също са тъпотия. Някъде имах и такива.Ама ти си пробвал кажи-речи всички методи за охлаждане на лаптопи (които не работят естествено) :D! С всичките тия приспособления, лаптопът така или иначе престава да бъде преносим (поне докато зависи от тях). Защо не си взехте направо нормален настолен компютър 8)?