PDA

View Full Version : По темата



M****
08-03-2016, 16:09
В тема "По темата" във всеки един момент всеки може да задава ново направление на дискусията. (:

Правилото тук е кратко и ясно:
Добре дошли са единствено потребителите, които ми се кефят. (:
//на всички останали нека мод. ги черпи с банани! ]:-)


Темата не се очертава да бъде интересна, даже почти сигурно ще бъде тъпа и безинтересна (като мен - по мнението на мнозина тук). По всяка вероятност тук ще пишат само потребители, които се нуждаят от спешна психиатрична помощ (отново по мнението на важните "клечки" във форума). Но... това е положението.

Съвет към всички критици: бийте игнора и не четете нататък.


И те така... Инструкциите са зададени и нека "животът" на "По темата" започне сега!

inewton
08-03-2016, 16:16
Аз искам да ми кажеш дали още мислиш, че съм dreamwalker.
Отдавна не съм имал възможността да общувам с теб.

M****
08-03-2016, 16:17
Нека започнем с дебат: "Редно ли бе ватманът на трамвай 5 да затвори вратите и да тръгне под носа на jghgh, по-рано днес на пазар "Красно село"?".

//е, най-много да съм се припознал и на друго момиче да му се е наложило да почака още 3-5 минути до следващия трамвай. (:


Edit:

Аз искам да ми кажеш дали още мислиш, че съм dreamwalker.
Отдавна не съм имал възможността да общувам с теб.
Подозренията ми за теб бяха многократно повече шеговито ориентирани, отколкото сериозни. (:
Всеки може да бъде dreamwalker. (:

inewton
08-03-2016, 16:27
Edit:

Подозренията ми за теб бяха многократно повече шеговито ориентирани, отколкото сериозни. (:
Всеки може да бъде dreamwalker. (:
Да беше казал по- рано.

Благодаря за отговора.

"По темата": Мисля, че е редно ако още не е бил тръгнал. Правило при релсовите ПС е да не спират за качване и слизане на пътници докато потеглят.

Но ми се струва, че е не е напълно случайност все да се засичаш с момичета от форума тук-там.

pe6oskeiborda
08-03-2016, 16:29
предлагам темата да бъде това да измислим по каква тема да говорим
аз съм голям почитател на темите още от малък даже отбора си бях кръстил така тема и праха ми за пране се казваше така
обаче това не значи че темата за темите е някаква по важна от нормалните теми даже някои критици на тази тема казват че тя си няма свои идеи само за идеите на другите теми говори но аз не съм съгласен
харесва ли ви тази тема :)

M****
08-03-2016, 16:31
Предполагаемата "jghgh" закъсня да се качи, чудейки се дали да го стори или не. А момчето, което я придружаваше, като че ли не му се бързаше много-много. (:

по алтернативната тема с dreamwalker - обявявам публично, че ако този потребител не пропише в най-скоро време, то аз ще припозная този профил и ще помоля съответните правоимащи да ми върнат правата и достъпа до този акаунт. (:

inewton
08-03-2016, 16:34
В такъв случай ватманът е невинен.

Правоимащите няма да ти дадат правата защото dreamwalker e активна.

pe6oskeiborda
08-03-2016, 16:35
абе ей хора
стига с този DREAMWALKER
обсъждайте мен вместо нея
или пък нз смайлгърл13 обсъждайте
кво толкова ай ся

inewton
08-03-2016, 16:36
абе ей хора
стига с този DREAMWALKER
обсъждайте мен вместо нея
или пък нз смайлгърл13 обсъждайте
кво толкова ай ся

Не е изключено и ти да си dreamwalker. Докажи, че си и ще те обсъждаме.

M****
08-03-2016, 16:37
Тогава ще поддържам версията, че ми е откраднат профила. И ще настоявам да ми бъде възстановен достъпа. (:


@pe6oskeiborda
Пешо, да знаеш - политико-икономическата обстановка в България се промени и в името на Народа до утре трябва доброволно да предадеш на мен контрола над половината си профили тук. (((:

inewton
08-03-2016, 16:40
Тогава ще поддържам версията, че ми е откраднат профила. И ще настоявам да ми бъде възстановен достъпа. (:

Но тази тема ще съществува и лъжата ти ще бъде разкрита.

pe6oskeiborda
08-03-2016, 16:42
ами добре
мислете че можете да стигнете дълбочината на мрака ли невинни деца :)
ахахахаха хабя си думите с вас :lol:
този ден ме изпълва с емоции.
това доказателство стига ли ви


@pe6oskeiborda
Пешо, да знаеш - политико-икономическата обстановка в България се промени и в името на Народа до утре трябва доброволно да предадеш на мен контрола над половината си профили тук. (((:
никога ве кашон
профилите ми са безценни особено някои от тях

Dwyd96
08-03-2016, 16:43
Явно аз не съм добре дошъл тук (Не се кефя, на никого)

По темата: НЮТОН Е ДРИЙМУОКЪР

M****
08-03-2016, 16:44
Но тази тема ще съществува и лъжата ти ще бъде разкрита.
Мне, аз ще поддържам версията, че по това време съм спял и чрез умела хакерска атака и този акаунт е бил зомбиран. (:

inewton
08-03-2016, 16:45
Мне, аз ще поддържам версията, че по това време съм спял и чрез умела хакерска атака и този акаунт е бил зомбиран. (:

Колкото повече пишеш, толкова по- зле.

M****
08-03-2016, 16:50
Моите теми вече се изчерпаха - давам ви гигантски кард-бланш да спамите с каквото ви дойде на ум. Аз изчезвам да си почивам и да вечерям. (:

YoungBloodZ
08-03-2016, 16:57
(отново по мнението на важните "клечки" във форума)

кои са важните "клечки" ?

M****
08-04-2016, 04:40
Pe6o, времето ти изтече. Довечера очаквам да съм получил от теб информация за половината ти профили тук, включваща потребителски имена и съответните пароли към тях. Имаш и втори вариант (не е като да те оставям без избор) - може да предадеш и само три твои профила, но уловката тук е те да са добре разпознаваеми във форума, т.е. вече да са успешно развити от теб.

Нямаш избор. Проведе се национализация и в името на Народа трябва да изпълниш моите разпореждания. Сори, брат!

Обещавам да се грижа добре за тези профили. (:

Dwyd96
08-04-2016, 05:08
БАХТИ, намерих по-голям филмар от мен и нютон (Is that possible????)

pe6oskeiborda
08-04-2016, 07:06
Pe6o, времето ти изтече. Довечера очаквам да съм получил от теб информация за половината ти профили тук, включваща потребителски имена и съответните пароли към тях. Имаш и втори вариант (не е като да те оставям без избор) - може да предадеш и само три твои профила, но уловката тук е те да са добре разпознаваеми във форума, т.е. вече да са успешно развити от теб.

Нямаш избор. Проведе се национализация и в името на Народа трябва да изпълниш моите разпореждания. Сори, брат!

Обещавам да се грижа добре за тези профили. (:
брат просиш си тормоз ;]

може да ти кажа някои профила ама няма да ти дам паролите си специални фрази са и имам сантиментална привързаност към тях това е все едно да ти дам първите си любовни писма които съм си писал като бях на 12 години с едно момиче много се обичахме еххх помня ги тези романтични времена после пращах същите неща на други момичета и им казвах че съм ги писал за тях и те ми казваха че ще викнат брат си да ме набие ех помня ги тези времена бяха толкова хубави като мятахме пиратки от прозореца на даскалото и като бягахме от часовете за да пушим цигари и да гледаме останалите деца отвисоко а те да ни респектират а кучките да ни харесват някои хора само се оплакват от училищния живот ама те май се оплакват от всичко в живота всичко си е от характера даже средата не ти определя щастието толкова

inewton
08-04-2016, 08:41
БАХТИ, намерих по-голям филмар от мен и нютон (Is that possible????)

Чакай малко, бе. Аз още нищо не съм ви показал.

Dwyd96
08-04-2016, 09:10
брат просиш си тормоз ;]

може да ти кажа някои профила ама няма да ти дам паролите си специални фрази са и имам сантиментална привързаност към тях това е все едно да ти дам първите си любовни писма които съм си писал като бях на 12 години с едно момиче много се обичахме еххх помня ги тези романтични времена после пращах същите неща на други момичета и им казвах че съм ги писал за тях и те ми казваха че ще викнат брат си да ме набие ех помня ги тези времена бяха толкова хубави като мятахме пиратки от прозореца на даскалото и като бягахме от часовете за да пушим цигари и да гледаме останалите деца отвисоко а те да ни респектират а кучките да ни харесват някои хора само се оплакват от училищния живот ама те май се оплакват от всичко в живота всичко си е от характера даже средата не ти определя щастието толкова

pesho звънни ми по телефона и разкажи кво си писал, че ме мързи да чета :D

M****
08-04-2016, 15:49
Pe6o, ми аре, де - почвай да пишеш: този профил е мой, онзи профил е мой. Интересно ще ми бъде да следя как се гъбаркаш с останалите тук. :cool:

бтв: нали не си допуснал фатална грешка да се по'Фалиш пред момиче, че зад еди-кой си профил всъщност стоиш ти?

inewton
08-04-2016, 15:52
Мхм, на нея направо гащите сами ще й паднат от кеф ако разбере, че Пешо е зад еди кой си профил.

M****
08-04-2016, 15:54
^ Това горното не го разбрах, ама то щото сигурно съм блокирал от работата... :/

pe6oskeiborda
08-04-2016, 16:14
Pe6o, ми аре, де - почвай да пишеш: този профил е мой, онзи профил е мой. Интересно ще ми бъде да следя как се гъбаркаш с останалите тук. :cool:

бтв: нали не си допуснал фатална грешка да се по'Фалиш пред момиче, че зад еди-кой си профил всъщност стоиш ти?
а да ве да що да си казвам профилите
профилите ми са свещена тайна като топките само яките мацки научават за тях ;]
еми случвало ми се е да се похваля ако не ми върви с някоя а много искам да я впечатлявам и винаги работи не ми харесва да го правя но си признавам :(
диод96 звънях ти ама се пусна секретаря и казах че ще му еа майката :D да знаеш това съобщение е от мен беше насочено към секретаря ти много неучтив човек ве тоя да не е на 60 и що работи това честните доблестни мъже на 60 години цепят дърва и гледат животни в двора си и отглеждат ракия а не такива нереални работи

M****
08-04-2016, 16:18
Добре, де, Пешо, ти си знаеш...

по отношение момичетата: те обичат и да ги плюеш в лицето, кат' камила. Казвам ти го - за да знаеш и по този начин също да ги впечатляваш! :cool:

pe6oskeiborda
08-04-2016, 16:31
така е братчед
всеки сваляч си има една книга за псувни за жените щото ако ползваш една и съща псувня всеки път се усещат че ги манипулираш
любимия ми трик е да я псувам на майка тогава мисли че харесвам и майка й и почва да ревнува и вика майка си така че накрая понякога правим тройка

M****
08-04-2016, 16:37
btw: брат, тука - във форума, няма що да се пънеш повече в свалки. Всички момичета, които ставаха - спряха да влизат тук или ако продължават да пишат, то го правят веднъж на 2-3 седмици. :/ Тези, които пишат редовно - не стават. :/

YoungBloodZ
08-04-2016, 16:39
btw: брат, тука - във форума, няма що да се пънеш повече в свалки. Всички момичета, които ставаха - спряха да влизат тук или ако продължават да пишат, то го правят веднъж на 2-3 седмици. :/ Тези, които пишат редовно - не стават. :/

много си коравосърдечен ):

inewton
08-04-2016, 16:41
много си коравосърдечен ):

Прав е.

M****
08-04-2016, 16:52
Ще сменя темата и ще се похваля, че за вечеря си взех от Красно село бяла вешалица и плескавица с лют пипер. (:
Ммммм!

M****
08-07-2016, 20:23
Хора и момичета/жени, помагайте! Възможно е просто да си въобразявам, но май с началото на настоящата тема "шокирах" jghgh... :///

Как да я върнем?

ДОТА
08-08-2016, 20:25
Как да я върнем?

кажи си ЕГН-то и питай нещо за зодията си

M****
08-16-2016, 15:52
It's time to relax.

Edit: Ама съм спрял...
Час по-късно редактирам, щото съм допуснал грешка... (:

inewton
08-16-2016, 15:58
It's time for relax.

Напускаш ли?

M****
08-16-2016, 16:02
Напускаш ли?
Толкова ли много го искате? :lol:

Не, просто се прибрах вече от работа, уморен съм, не съм вечерял, не съм и обядвал, но и от умората не чувствам глад. Сега разпускам гледайки новините. Форумът вече му хвърлих едно око и видях, че няма нищо интересно за целия ден... :/

inewton
08-16-2016, 17:35
Аз не искам да напускаш.

Приятен релакс!

M****
08-16-2016, 18:31
Ти не искаш, но милиони други тук не споделят твоето виждане. (:

Благодаря!