PDA

View Full Version : Гъбички



angel_S
08-04-2016, 19:22
Здравейте. Аз съм момиче на 15 години. От няколко дни забелязах че започват да ме сърбят половите органи.. Първият ден не смятах че е нещо сериозно и не обърнах голяма внимание, но на следващия стана по- зле и реших да кажа на майка ми. Тя купи калиев перманганат, но той не ми помогна и на следващия ден тя се обади на доктора. Той ми предписа бани със смрадлика и крем на име Бетазон трио.. Започнах да се мажа с него ище видя дали ще има ефект, а утре съм на преглед. Още по телефона той подозираше, че са гъбички и аз също мисля така. Аз съм девствена, така че изключваме да съм се заразила от някого. В момента мн ме сърби и ми пари и има едно бяло като кисело мляко.. Започна да ме боли и мн малко корема в най- долната част. Моля ако имате опит с такива неща или ви се е случвало някога пишете в коментарите как сте се излекували.

inewton
08-04-2016, 19:32
Слънчогледово масло и салицилова киселина. Иди в аптека, която има лиценз да го прави. Дядо ми с това си лекува себореята. Но аз си го мажа на рани и за тях помага.