PDA

View Full Version : Surecheck



villqtan
08-05-2016, 16:33
Здравейте!
Преди две седмици правих на приятеля ми орална, като беше свършил за трети път и пръсна само веднъж, което се надявам да съм обрала с устата си, но две-три минути след това правихме секс (с презерватив, той не се беше измил), каза, че малко е омазал презерватива, надявам се със слюнка само, и ми беше много притеснено. Изчислявам си цикъла с един сайт в интернет, излезе, че съм била три дни след овулация и че трябва вчера да ми е дошло. Днес сутринта направих тест, който излезе отрицателен.
Въпросът ми е дали е отчел правилно, защото пише, че отчита на 14 ден след половия акт или на 1 ден след закъснението.
Въпросният полов акт беше съботата преди две седмици и не мога да разбера 14 дни от датата на последния полов акт или 14 дни включително? Защото е 14 дни плюс датата на половия акт, но 13 след нея...

ge0rgi
08-06-2016, 09:35
Здравей , като за начало може да съветваш приятеля ти да се измива след като свършва , това ти го казвам според мен как е най-сигурно , супер е че сте го правили с презерватив след това , и не няма опасност от нищо теста за бременност е 99% точен на кутийката пише точен по всяко време няма значение от дните след полов акт или след цикъл бъдете спокойни нищо няма но другия път поне с мокра ръка да си ударя някоя друга .... или ти се опитвай максимално да го изчистиш с уста :)

ef_vn
08-10-2016, 08:25
теста по принцип отчита наличие на определени хормони в урината, които се секретират след забременяване, най - малко седмица 2 след закъснението има смисъл да се прави тест, иначе са едни $$ на вятъра.

DarkManX
08-10-2016, 12:19
Изчакайте поне седмица и повторете теста, стига да е отрицателен, за да не търсиш таткото по-късно.

tevez
08-11-2016, 19:39
Well I'm really happy we have this start

HollyGolightly
08-11-2016, 23:48
теста за бременност е 99% точен на кутийката пише точен по всяко време няма значение от дните след полов акт или след цикъл

Не се излагай, "по всяко време" означава, че не е задължително да се прави с първата урина, а може по всяко едно време на деня :?