PDA

View Full Version : Beats Pill Реплика ?



vik_4asti
08-05-2016, 20:19
Здравейте колеги, днес разглеждах продавалника и видях че и там продават нови тонколонки беатс реплики за по двайсетина лева. Та въпросът ми е дали дали някой си е купувал такава колонка, дали свири горе-долу добре. Понеже ми харесва как са го направи тоя беатс (самата форма на колонката ме кефи) и искам да си взема такъв няма да очаквам да свири като оригинален който е 360 лева но поне да е прилично....знам че темата е глупава но...моля за съвети :)

JDeel
08-06-2016, 10:27
Горе-долу добре свири всичко, което не пращи и не издава допълнителни неочаквани звуци :) А и ти нали го искаш това основно за декорация. Двайсетина лева са ок за експерименти, няма да те е много яд ако се окаже че е най-добре да декорираш кошчето за боклук с тази реплика.

Иначе в YouTube има сравнения: https://www.youtube.com/results?search_query=Beats+Pill+replica
Но кой знае колко производители правят реплики на едно и също нещо. Даже някой да е попаднал на сполучлива реплика, ти може да попаднеш на абсолютен боклук, и обратното :)

vik_4asti
08-06-2016, 11:12
Не го искам основно за декорация а самия дизайн ми харесеа и затова искам да си го купя не очаквам да свири адски силно но поне като ги има тия 4тонколончици вътре да свири задоволително.