PDA

View Full Version : Накъдряне на косата (Момче)



vasil poriazov
08-06-2016, 12:09
Бих искал да попитам тъй като съм момче дали има някакъв начин да си направя косата къдрава? Искам да пробвам веднъж, но ми се струва, че е по-скоро за момичета.. може и да греша.
Ако някой е опитвал нека сподели мнението си и г/д колко взимат за едно такова къдрене?

ani_banani
08-26-2016, 18:30
Ами зависи колко ти е дълга косата...ако е по-дълга може да си я къдриш с маша примерно, а ако ти е къса най-добре отиди и питай фризьора си.

Грозния
08-27-2016, 08:44
Бих искал да попитам тъй като съм момче дали има някакъв начин да си направя косата къдрава? Искам да пробвам веднъж, но ми се струва, че е по-скоро за момичета..Направо си е гейско!

baby_baby
08-27-2016, 15:31
Много женски си е да се къдриш с маша и други неща ужас недей да го правиш защото наистина хората ще те помислят за такъв и няма да ти е приятно

Forever_Unicorn
09-09-2016, 20:43
Аз пък не мисля, че е гейско, само че на повечето момчета отива права коса, а не къдрава. Аз мойта си я къдря като спя на плитки (ако си с дълга коса ще проработи). Ако съм се къпала и ме е мързяло да си изсуша косата - на сутринта е къдрава. Това е при мен.

aintnomercy
09-17-2016, 19:06
вземи си sea salt / beach hair спрей , можеш и сам да си го направиш с морска сол