PDA

View Full Version : психически проблем



alena99
08-11-2016, 09:58
Здравейте! Искам да ви споделя какво ми се случи вчера вечерта .. Бях с майка ми в Равда на почивка първите 2 дни бяхме с едни наши приятели но те понеделник се прибрахме ходихме два поредни дни на кръчма с тях когато си тръгнаха не излизахме по заведения само да хапнем разходка и пак в хотела. Вчера сутринта в 4 часа влезна мъж от терасата направо вътре при нас майка ми беше задрямала взе и портмонето и в същия момент тя се събужда и вижда сиуета на мъжа и сянката пред нея и започна да пищи той избяга а ние бяхме на 2рия етаж и аз моментално станах с нея никога не съм преживявала такова нещо много се изплаших за нея но много се чудя дали тези от хотела имат някаква връзка с това защото той се изпари буквално а те собствениците бяха на 1вия етаж .... вчера се прибрахме в родния ми град когато стана това не съм плакала но сега не спира да ми излиза това пред очите вече съм по спокойна поплаках доста ходих да си лея куршум:( това би ли ми попречило за напред

Mima1212
08-11-2016, 12:49
Нормално е да си се изплашила, било е късно, неочаквано, притеснила си се и за майка си, дали този няма да ви направи нещо...След време ще ти мине, ще го разказваш само ей така като случка от морето и няма да плачеш. Не би ти попречило за напред единствено ако се повтори някога ще станеш по-вманиачена в това навсякъде всичко да е заключено/затворено.

inewton
08-11-2016, 16:08
Леенето на куршум не е християнско, нито пък помага. Това мога да кажа.
Също и че оня не се е изпарил. Просто знае как да се измъкне. Или е вътрешен, или е стар разбойник.

Forever-Alone69
08-11-2016, 16:54
Боже и кво толкова е станало. Жалко за парите само, ама и ти какво се плашиш толкова.
А леенето на куршум е такава простотия, още ли има хора, даващи пари за подобна глупост? Просто дишай и се разсей, трябва ти време.

alena99
08-12-2016, 09:26
Явно никога не си бил/а попадал/а в такава ситуация не знаеш страха какъв беше майната му на портмонето документи и пари се възстановяват а ако беше ни станало нещо на нас ? от страха и паника всичко може на момента да ти се случи пак ли какво толкова е станало ? ай малко по сериозно

NissaN
08-12-2016, 18:27
Ми то си е зор ако си с по- нежна психика.Така като бях на 4 на морето пред нашия хотел двама с пистолети пребиха един руснак и му откраднаха джипа ( grand cherokee) за секунди а аз и наще бяхме на метри от там.И сигурно заради това че хората наоколо са се разпищяли после патрулки полицаи и тн. майка ми разказва че съм се изплашил много но сега не ми пука