PDA

View Full Version : не съм сигурна дали съм бременна



girlonline
08-11-2016, 21:21
Здравейте!
Момиче на 17г.
С приятеля ми миналата седмица решихме за първи път да правим секс без презерватив.От почти година сме заедно за това реших да му се доверя.Не свърши в мен, а 1-2 мин след като приключихме самия акт.От една седмица правим секс така, но тъй като четох по много форуми и сайтове знам, че е възможно дори и малко количество което се отделя по време на акта да бъде фатално.Цикълът ми трябва да дойде след 3-4 дена, но преди 2 дена видях странно кървене приличащо на цикъл, но беше в малко количество и само в този ден.Четох в интернет, че това е един от признаците за забременяване.Мисля след няколко дена да си взема тест за бременност, но не знам какво да правя до тогава, защото съм адски притеснена.
Според вас възможно ли е въпреки това да съм бременна? И има ли смисъл да взимам ескапел?
Не желая да хейтвате тъй като съм сериозна и доста притеснена.
Благодаря предварително!

Mоnstera
08-11-2016, 21:23
Еми както пише в нета това си е признак че си бременна, друго освен честито не знам какво да ти кажа.

Mima1212
08-12-2016, 13:34
Вероятността е малка, но я има. Мисля, че не си била в овулация /проверявай ги тия неща, за да внимавате тогава/. Мисля, че няма смисъл да пиеш ескапел. Успокой се, накрая от притеснение ще закъснее.

Lidl_
08-12-2016, 16:36
Как ще кръстите малкото?

girlwithproblem
08-12-2016, 18:22
Е, стига де! Момичето е сериозно, що го травмирате? И да пиеш ескапел и да не, свършило то. Той се пие до 24 часа след секс и ако си веще бременна той не помага. Той убива ако има живи спрематозоиди, които евентуално ще оплодят яйцеклетлата. Ако тя вече е била оплодена и да пиеш и да не, нищо няма да се промени. Най-добре не правете секс без презерватив и се успокой. Изчакай малко, купи си тест и каквото покаже той.

lemonademouth
08-12-2016, 19:54
Темата е моя, но ви пиша от другия ми профил (този)
днес сутринта правих тест, който беше отрицателен така че смятам, че щеше да е положителен ако на 9ти течението е било от имплантация
сега вечерта (без закъснение) ми дойде М.
не би трябвало да съм бременна, за това някой знае ли какво може да е било това течение което имах за един ден?

Monika777
08-17-2016, 17:17
Здравей, няма от какво да се притесняваш. Повечето момичета си създават излишни главоболия по този въпрос. Аз лично като теб имах подобен проблем преди 3 месеца. На мен също ми закъсняваше, даже с 14 дена, получих едно кървене 2 3 дни преди да ми дойде и след това ми дойде. С моят приятел правим секс без презерватив, защото много се късат при нас, та, искам да кажа, че не е нужно да си създаваш излишни главоболия, ако не свърши в теб , няма от какво да се притесняваш, защото е нужно достатъчно количество сперма за оплождане. Лек ден. :)

mikity_sladky
08-18-2016, 12:10
Чукат се на поразия, кой както може и после...дали съм бременна. Може, но и си глупава и непредпазлива. Освен коментари, вземете прочетете някоя книга свързана с темата.