PDA

View Full Version : Любопитен въпрос, знам, че има много такива, но все пак.



iceboy
08-12-2016, 13:18
126362

Mima1212
08-12-2016, 13:37
Не, не е възможно.

iceboy
08-12-2016, 13:39
Не, не е възможно.

Знам, че не е, по всичко личи, че няма как, но защо подяволите закъснява... ;/

inewton
08-12-2016, 14:39
Непорочно зачатие!?

Ако наистина се окаже бременна ми кажи, за да уведомя Ватиканската комисия по чудесата.

iceboy
08-12-2016, 14:56
Дано сте прав и това да се окаже едно напразно притеснение и всичко се върне по старому, защото постоянно си говорим за това и сме си казали, че ни е рано...и от любопитство да стане белята... Дай Боже всичко се оправи... :(

inewton
08-12-2016, 14:58
Няма начин да е бременна. Невъзможно е.

Mima1212
08-12-2016, 15:04
Може да и закъснява от притеснение, ако е пътувала някъде, ако е пила някакви лекарства има 100 причини, но най-вероятно е първата. Напълно невъзможно е да е бременна. Ще е хубаво и двамата да прочетете как се правят бебета, начини за предпазване, дни на овулация и т.н.

iceboy
08-12-2016, 15:06
Adda

KaRiNa.Ni
08-12-2016, 15:10
Ти може да си девствен обаче тя не. Не може само главичката,да влезне и да не я заболи и да спрете айде моля ти се. То така не може да се забременява лесно,както вие си мислите.А цикълат и е не е като твоята сперма,да е редовен и когато искаш тогава да си го "източваш".Поради ред причини може да и закъснява,но това не означава че е бременна

Mima1212
08-12-2016, 15:10
Успокойте се и двамата, няма бебе. Ще и дойде скоро. И следващия път като решите, купете презервативи, за да няма нови теми във форума. ;)

inewton
08-12-2016, 15:12
Успокойте се и двамата, няма бебе. Ще и дойде скоро. И следващия път като решите, купете презервативи, за да няма нови теми във форума. ;)

Какви презервативи? Те не правят нищо. Не им трябват.

iceboy
08-12-2016, 15:13
Ти може да си девствен обаче тя не. Не може само главичката,да влезне и да не я заболи и да спрете айде моля ти се. То така не може да се забременява лесно,както вие си мислите.А цикълат и е не е като твоята сперма,да е редовен и когато искаш тогава да си го "източваш".Поради ред причини може да и закъснява,но това не означава че е бременна

Приятелко, сигурен съм, че е девствена, заболя я, да, затова и спряхме преди да е станало късно, а и нямаше да правим секс, просто искахме да видим какво е..."любопитство"

Mima1212
08-12-2016, 15:14
Какви презервативи? Те не правят нищо. Не им трябват.

Може да реши следващия път целия да го вкара не само главичката :D

inewton
08-12-2016, 15:15
Може да реши следващия път целия да го вкара не само главичката :D

То от нея зависи дали ще го вкара целия. Него едва ли ще го пита какво е решил. :D

iceboy
08-12-2016, 15:15
Благодаря Ви, доста ме успокоихте, мисля, че е време да изтрия публикацията, наистина Ви благодаря от все сърце. Живи и здрави, вече си имаме убица на ухото и ако всичко е нормално повече няма да се стига до там, поне за нас двамата де. Приятна вечер.

KaRiNa.Ni
08-12-2016, 15:20
Приятелко, сигурен съм, че е девствена, заболя я, да, затова и спряхме преди да е станало късно, а и нямаше да правим секс, просто искахме да видим какво е..."любопитство"

Понякога си мисля как може да сте толкова ограничени приятелю! Първо ако беше девствена няма да можеш и само главичката да и вкараш,защото много боли...за да се успокойш и ще ти каже че може би да е полу девствена,някой преди теб не си е свършил добре работата. И да това трябва да ти е като обица,защото първо трябва да се запознаеш добре с материала секс...как се прави,защо се прави,какви рискове крие и как да се предпазваш е най-важното!

iceboy
08-12-2016, 15:22
Тя ми е първа и аз съм и пръв. Заболя я, затова спряхме, не съм казал, че не я е... Използвала е тампон преди няколко години, но от най-малките, не вярвам да се е отворила.

KaRiNa.Ni
08-12-2016, 15:26
Тя ми е първа и аз съм и пръв. Заболя я, затова спряхме, не съм казал, че не я е... Използвала е тампон преди няколко години, но от най-малките, не вярвам да се е отворила.


Ако бях момче нямаше да ти оборвам написаното,но при положение че съм момиче и знам какво е да те отворят...те оборвам имаш два варианта или от тампона да се е отворила или друго момче,да я отворил много малко.Всички знаят че момиче,което е девствено не бива да слага тампони няма значение малки ли са или големи!

iceboy
08-12-2016, 15:28
Знам, че е нелогично, но повярвай ми, нямало е друг, друг въпрос са другите варианти, но те уверявам, че друго момче е нямало. Лека вечер

iceboy
08-12-2016, 15:31
Моля поста да бъде изтрит, защото не мога от телефона.

inewton
08-12-2016, 15:39
Сега ще уведомя модератора да го изтрие.

Приятна вечер.

Mima1212
08-12-2016, 16:01
Аз пък да кажа, че не е задължително да боли адски много, всичко си е до човек и възбуда. Има и тампони за девствени момичета, които не разкъсват ципата. Може и приятелката ти да не лъже и наистина да си и първия :)

iceboy
08-12-2016, 16:03
Аз пък да кажа, че не е задължително да боли адски много, всичко си е до човек и възбуда. Има и тампони за девствени момичета, които не разкъсват ципата. Може и приятелката ти да не лъже и наистина да си и първия :)

Няма как да ме лъже, живеем къща до къща и се занимавам с нея от 8 години :)

inewton
08-12-2016, 16:05
Аз пък да кажа, че не е задължително да боли адски много, всичко си е до човек и възбуда. Има и тампони за девствени момичета, които не разкъсват ципата. Може и приятелката ти да не лъже и наистина да си и първия :)

Да, и мен не ме болеше много първия път.

Lidl_
08-12-2016, 16:34
Абе още ли има подобни малоумни теми? Нищо май не се е променило, освен пищещите, ама акъла си остава на това ниво. Още на 12 неволно от тук се образовах за секса хаха от подобни олигофренски питания
Авторе, преди да правите нещо защо малко поне се образовахте? Ама и приятелката ти май нищо не си знае и за цикъла...
Естествено, че не е бременна. Ти уж знаеш, че това не може да стани току- така, а съмнения имаш. Все едно да забременееш от вибратор...

iceboy
08-12-2016, 16:37
Абе още ли има подобни малоумни теми? Нищо май не се е променило, освен пищещите, ама акъла си остава на това ниво. Още на 12 неволно от тук се образовах за секса хаха от подобни олигофренски питания
Авторе, преди да правите нещо защо малко поне се образовахте? Ама и приятелката ти май нищо не си знае и за цикъла...
Естествено, че не е бременна. Ти уж знаеш, че това не може да стани току- така, а съмнения имаш. Все едно да забременееш от вибратор...

Хахахахахаха, очаквах такива коментари, евала, обаче брато, просто имах нуждата някой да ми каже, че няма вероятност, че еди кво си, еди що си... Просто така, съжалявам, ако съм те издразнил с нещо, темата се трие

iceboy
08-12-2016, 16:44
Абе още ли има подобни малоумни теми? Нищо май не се е променило, освен пищещите, ама акъла си остава на това ниво. Още на 12 неволно от тук се образовах за секса хаха от подобни олигофренски питания
Авторе, преди да правите нещо защо малко поне се образовахте? Ама и приятелката ти май нищо не си знае и за цикъла...
Естествено, че не е бременна. Ти уж знаеш, че това не може да стани току- така, а съмнения имаш. Все едно да забременееш от вибратор...

Прав си! Не оспорвам, съжалявам, че се повтаря този въпрос, просто имах нужда някой да ми каже, че всичко е наред...