PDA

View Full Version : Задушаване



baneyda
08-12-2016, 19:06
Здравейте,имам дооста голям проблем..
Проблема е такъв,че след известно време след като започна връзка започвам да задушавам половинката ми..от сорта че я търся пръв,питам я всеки ден дали може да се видим и т.н. .. дори и за по 30 минути и постепенно нещата рухват заради това притискане и задушаване,макар да правя всичко друго както трябва..изпуснах доста добро момиче със това мое поведение...
И така,доста ще оценя ако ми дадете някакво мнение..

kojinshugi
08-12-2016, 19:07
с това заглавие си помислих, че или темата не е за този раздел, или иде реч за нещо ужасно

Mima1212
08-12-2016, 19:20
Не знам какво мнение можем да ти дадем освен сам да започнеш да се контролираш. Излизай повече с приятелите ти, намери си някво хоби или ходи на тренировки по нещо. Пак и пиши да я питаш как и е минал деня и т.н., но чакай и тя да се сеща за теб. Трябва да откриеш златната среда, за да няма нито "оф ти не ми обръщаш внимание" нито "задушаваш ме".

4zr43l
08-12-2016, 19:27
успокой са малко ве пич изпий една бира и не и пиши всеки 5 минути тва е

kojinshugi
08-12-2016, 19:29
успокой са малко ве пич изпий една бира и не и пиши всеки 5 минути тва е

+

HollyGolightly
08-13-2016, 00:35
Намери си момиче, което също е обсебващо :)

Seattle
08-13-2016, 04:37
Намери си момиче, което също е обсебващо :)

е тва би била ебати огромната грешка. Семействата им ще се раздразнят, приятелите ще ги зарежат, и ще са изолирани от всичко и всички. Този филм го гледам в момента, вече преминаха през 2 раздели, той за малко да си посегне на живота, скара се с хората които се опитваха да му помогнат и едва ли не му бяха като братя, а тя реши да се опита да го замести само че друг луд като него да и ходи подир гъЗо 24/7 няма. Сезон 3 започва след седмица когато тя се пребере от месечна почивка :) Та мисълта ми беше, на баир лозе не ти трябва!

NissaN
08-13-2016, 06:54
Имай й малко повече доверие и я остави да диша.

baby_baby
08-13-2016, 09:20
Имай и повече доверие недей да я задушаваш толкова защото накрая ще я отблъснеш от себе си

RapExotic
08-13-2016, 19:04
Питай бат`Динко от Калояново.

martiriz
08-13-2016, 19:16
Ако искаш наистина да промениш нещо в себе си, което ти пречи, първо трябва да си сериозен относно това; да имаш волята и да си го решил окончателно. Запозната съм с така нареченото „задушаване” - знам колко пагубно то може да подейства на една връзка. Препоръчвам ти да седнеш и да помислиш над това - ти си човек, можеш да съществуваш и сам, можеш да излизаш с приятели, да се забавляваш и да се занимаваш с хобита. Можеш дори да отделяш време за своето образование или работно място. Човек трябва да намери действие, чрез което да се разсейва. Повярвай ми, ако не успееш да изтръгнеш това вредно поведение, ще стане по-зле, може дори да стигнеш до крайна и неконтролируема ревност, която съвсем да изплаши момичето до теб.

mincheto
08-14-2016, 10:30
3арежия малко да видиш как ще дотича при теб като агънце.... :D