PDA

View Full Version : Само за момичета



Anitta74862
08-13-2016, 07:10
Здравейте! За да ме разберете може би трябва да кажа малко за себе си така че.....Аз съм по активна издръжлива на болка и такива работи обаче има един проблем че съм супер срамежлива особенно от майка ми и баща ми (понякога и от по голямата ли сестра) Та......преди месец близо ми дойде и все още не съм казала на майка ми защото нали както казах съм срамежлива но също знам че и е нормално но просто не мога да и го кажа смисъл.......здрасти мамо дойде ми!!!!!!! Не няма да стане така! Моля кажете ми как овъртяхте нещата за да и вие да им кажете. (Знам че това е супер тъпа тма но кво да се прави

ParadiseCity
08-13-2016, 10:14
Просто отиваш и й казваш. Може ли да те е срам от майка ти за такова нещо?
Освен това друг съвет не мога да ти дам защото аз бях прекалено малка като ми дойде и отидох и казах на майка ми че съм болна и умирам :D

NomNomNom
08-13-2016, 14:19
На колко си години?
Крадеш превръзки от сестра ти и майка ти ? :D
Аз съм се крила няколко месеца, по спомени, защото в началото е малко. После ме хванаха на нова година и ме заведоха в една стая да си говорим ( баба ми и леля ми :Д )

Анита Милева
08-13-2016, 17:31
Съжелявам че ще пиша от друг профил но онзи нещо се прецака.....на дванадесет съм и NomNomNom взимам от кака и мама но все някога ще забележат щото сестра ми рядко си идва вкъщи но ние два месеца беше много малко и се криех но незнам какво ще се случи когато стане доста тей коато ходя на народни танци и гимнастика

Анита Милева
08-13-2016, 17:32
На колко си години?
Крадеш превръзки от сестра ти и майка ти ? :D
Аз съм се крила няколко месеца, по спомени, защото в началото е малко. После ме хванаха на нова година и ме заведоха в една стая да си говорим ( баба ми и леля ми :Д )



Анита Милева
08-13-2016, 17:33
Просто отиваш и й казваш. Може ли да те е срам от майка ти за такова нещо?
Освен това друг съвет не мога да ти дам защото аз бях прекалено малка като ми дойде и отидох и казах на майка ми че съм болна и умирам :D

Хаххахахахахахаххааххахах

haritov
08-13-2016, 18:31
ти си човек това което ти се случва е нормално и няма нищо срамно

ако искаш представи си че ти се родител и разбираш същото за дъщеря си

baby_baby
08-16-2016, 21:27
Това не е нормално да те е срам от майка ти от нея най-малко трябва да те е срам кажи и това е нормално нещо

liliana.demetreva
08-17-2016, 08:30
Абсолютно естествено и нормално е това да се случи един ден... Може би тук все още битува представата,че едва ли не това е нещо срамно.Просто сподели и готово. Всички минаваме по този път. :)

mincheto
08-20-2016, 12:13
Мойта майка все още незнае кога ми е дошло за първи път :D

Anity111
09-02-2016, 18:45
Просто отиваш и и казваш това е напълно нормално:D глупаво е да те е срам от майка си. Аз лично казах че умирам, когато ми дойде защото все пак бях малка :D 10 годишна.

HaruYoshida
09-05-2016, 12:51
Няма какво да те е срам. Дори баща ми знае че имам цикъл. Няма нищо лошо в тва да им споделяш. Отиваш и и казваш няма какво да се притесняваш.

ani_banani
09-05-2016, 14:23
Аз още като видях кръвта и казах на майка ми,защото когато за първи път ми дойде бях по-малка от теб на 10/11г и не бях много наясно какво трябва да правя. Няма смисъл да се срамуваш,няма нищо срамно. Всяко момиче е преминавало през това, а и все пак ти е майка.