PDA

View Full Version : Ако вътрешната красота е най важна,защо жените бързат да я покрият с грим ?



Maleficus
08-13-2016, 20:35
Подарък с хубава опаковка създава такова желание,да го отвориш, ала и прави разочарованието 3 - пъти по горчиво, когато го отвориш, а вътре има само чифт чорапи и то много често с признаци, че са носени многократно....

Грозния
08-13-2016, 22:23
Всички хора се опитват да прикриват недостатъците си пред другите, без значение дали са мъже или жени.

GuardianAngel
08-13-2016, 22:52
Подарък с хубава опаковка създава такова желание,да го отвориш, ала и прави разочарованието 3 - пъти по горчиво, когато го отвориш, а вътре има само чифт чорапи и то много често с признаци, че са носени многократно....

Защото приятелю красотата е власт ! Власт над съзнанието на другите...защото всички харесват красивите ,а никой не харесва грозните.

Ospi
08-14-2016, 04:15
Мноооооооого просто ве, щото не е най-важна.

tori
08-14-2016, 06:21
Щото всеки се заглежда по хубавото, никой по широките пори, пъпките и белезите от акне. Всеки харесва бели и хубави, подредени като на конец, зъби - ето защо съществуват естетичните стоматолози. Всеки харесва жени, които ухаят хубаво, заради тва са измислили парфюмите. Харесват се обезкосмени жени, с равен тен и червени устни.
Ти харесваш ли бръчки, миризма на пот, пъпки, червенини и други "красиви" неща? Ама бъди честен!

NissaN
08-14-2016, 07:07
За да направи добро първоначално впечетление.

Грозния
08-14-2016, 08:17
...защото всички харесват красивите ,а никой не харесва грозните.Самата истина, знам го от личен опит.

Щото всеки се заглежда по хубавото, никой по широките пори, пъпките и белезите от акне. Всеки харесва бели и хубави, подредени като на конец, зъби - ето защо съществуват естетичните стоматолози. Всеки харесва жени, които ухаят хубаво, заради тва са измислили парфюмите. Харесват се обезкосмени жени, с равен тен и червени устни.
Ти харесваш ли бръчки, миризма на пот, пъпки, червенини и други "красиви" неща? Ама бъди честен!По принцип си права тори, но повечето неща които описа зависят пряко от личната хигиена и навици на съответния човек да се поддържа. Има доста други неща (като кривите зъби например), които освен лично желание и грижа, изискват и доста пари за да се оправят, а това не всеки може да си го позволи.

anonymous908491
08-14-2016, 08:30
Харесват се обезкосмени жени, с равен тен и червени устни.

продават се*

най-големия кеф е да легнеш с една, а на сутринта да се събудиш до напълно непозната

mincheto
08-14-2016, 10:46
Всички хора се опитват да прикриват недостатъците си пред другите, без значение дали са мъже или жени.

Най-точният отговор зе ми думите от устата.

Maleficus
08-14-2016, 12:07
Най-точният отговор зе ми думите от устата.

Как прикриват мъжете си свойте недостатъци, смисъл като изключим основните неща свързани с хигиената и там тренировката, как можем да променим себе си да станем примерно от 4 - 8 по скалата на красота, както вие правите ? Реално съм виждал случай, как жена дето е грозна, но с грим по става да отрязва и да се смее на мъж с акне.. Принципно ми е все тая за гримовете, но това промотира кухи лейки, дето от лебеди стават патки за една нощ, плюс това нямат поне субстанция, защото са си прекарвали половината време в гледане на туториали в ютуб, "как да изглеждаме като любимата си актриса" Ако беше забранено на жените да носят грим, според вас, красивите момичета, щяха ли да станат по малко ? (риторичен въпрос)

golemiq_korab_minava
08-14-2016, 13:43
Понякога натуралното е по- красиво. А гримът загрознява.

Ospi
08-14-2016, 14:40
Ами мъжете не наблягат толкова на външния вид по ред причини, но като цяло повечето дебили са си наумили да купуват някакви маркови дрехи, часовници и така нататъка.

Но лично аз имам няколко правила:
- прическа, която ми ходи. Няма значение къса или по-дълга, а да ти харесва.
- бръснене, подмишниците например. Може и с hair trimmer.
- дезодорант против миризмите, парфюм за някои случаи.
- дрехи, които са по размер и са чисти.
- комбиниране на цветовете на дрехите. Червен суитчър/тениска с обувки, които имат малко червено например.
- тренировки за тялото, ако не се харесваме.
- някоя готина гривничка или герданче, може и часовник.

Тва е достатъчно за мъжете.

RapExotic
08-14-2016, 18:58
Цялата външност на съвременния човек се свежда до модите, до това кое се смята за "яко", "готино", кое ще се хареса на останалите и минавайки покрай някой да чуеш "уеуе как ше я скъсам тая". Едно време бабите ви не са се бръснали отдолу, не са ходели намацани с фондьо-еди какво си и не са носили оскъдни дрешки, но дядо ви пак ги е харесвал и са правили не по-малко секс от нас.

anonymous908491
08-14-2016, 19:00
Понякога натуралното е по- красиво. А гримът загрознява.

не понякога, а винаги
ако не си почнала да се клепаш с всякви лайна на 12 години и кожата ти е здрава/по тази причина/
без грим ще изглеждаш много по-добре от всяка боядисана кратуна

haritov
08-14-2016, 19:02
да съм честен

не че съм бил с хиляди жени но да кажем че съм имал отношения само с една перфектна мацка и за нея пет пари не давам щото точно ми е празна душевно

човек разбира истинската красота с времето

Грозния
08-14-2016, 19:09
Ами мъжете не наблягат толкова на външния вид по ред причини, но като цяло повечето дебили са си наумили да купуват някакви маркови дрехи, часовници и така нататъка.

Но лично аз имам няколко правила:
- някоя готина гривничка или герданче, може и часовник.
Тва е достатъчно за мъжете.:shock: :razz:
Това не е особено мъжко :D!

да съм честен

не че съм бил с хиляди жени но да кажем че съм имал отношения само с една перфектна мацка и за нея пет пари не давам щото точно ми е празна душевно

човек разбира истинската красота с времетоХарка, кажи, че те е зарязала, а ти още хленчиш за нея - нали щеше да си честен :D!

Ospi
08-14-2016, 23:31
Ами глей са, хубавите мъже комбинират мъжествени и женствени черти.
Тва твоето е предразсъдък. Не ти говоря да носиш розови гривни, а да речем гривни от дървена маниста. Тогава е красиво.

tori
08-16-2016, 05:46
^ Честно да ти кажа - няма се загледам по мъж с дървении по ръцете/врата. Не знам за чуждия вкус и въобще ти колко се продаваш, но аз даже не бих загледала такъв човек. Някак си не харесвам мъже с бижута по себе си, съжалявам.

jghgh
08-16-2016, 06:58
Къде ги намирате/виждате намазаните с грим жени, аз нямам една приятелка, която силно да се гримира или да изглежда различно отколкото без грим. Сещам се и за момичета, които пък изобщо не се гримират (дори леко), аз съм от тях.

Maleficus
08-16-2016, 16:22
Къде ги намирате/виждате намазаните с грим жени, аз нямам една приятелка, която силно да се гримира или да изглежда различно отколкото без грим. Сещам се и за момичета, които пък изобщо не се гримират (дори леко), аз съм от тях.

То заради такива леко гримирани момичета вечерта, като срещна някоя и като я поканя в къщи, първо гледам дали има затруднения с преминаването прага на входната врата.. Покрил съм го със сол, казват, че вампирите не могат да преминат през врата защитена от сол.. Ако успее да влезе, след това пием чай в сребърни чаши ако всичко е наред и тогава, показвам колекцията си от ръчно нарисувани и благословени картини на светци с кръстове, ако и тогава нищо не се случи, гледам дали има издутина м/у краката, защото все пак нищо не се знае.. После я карам да си вземе един душ и като излезе се опитвам да погледна лицето й през огледало, защото съм чувал, че някои жени имат способността да вкаменяват повече от мъжкото достойнство и ако и тогава всичко е наред, поглеждам себе си дали не съм напушен или пиян, пък ако всичко е наред напълно на следващия ден пускам фиш в тотото и така деца, станах милионер ! Шегувам се.. Но все пак прекалено много момичета залагат на грима и се опитват да се конкурират с природата... Докато все пак могат да заложат на друго и да се обогатят ама не... Външната красота над всичко.. Няма лошо да се освежиш малко, ама някои имат противорадиационен щит на лицето си... Ако покрият чернобил със същото количество фон дьо тен, ще елиминират радиацията за стотици години напред !!

Electrа
08-16-2016, 17:24
Къде ги намирате/виждате намазаните с грим жени, аз нямам една приятелка, която силно да се гримира или да изглежда различно отколкото без грим. Сещам се и за момичета, които пък изобщо не се гримират (дори леко), аз съм от тях.

ама той не е виждал такива, детето познава 2 момичета на кръст Чело детето някакви шитни и бърза да ги изпее тук

за да не съм дърт спамер, ще кажа и нещо substantial: в redpill шитните се говори за американките, докато в страната, в която ти живееш, процентът на момичета, които се гримират повечко не е толкова голям, като ще папагалстваш, поне се информирай по темата

LoadRunner
08-16-2016, 19:31
процента на жените които се гримират В бг е доста голям

Ivaaaaa
08-16-2016, 20:13
https://youtu.be/W0_DPi0PmF0
Запознайте се. Maleficus, бъдещата ти жена. София, това е бъдещият ти съпруг.
*поне ще знаеш, че отдолу има чипчета и жички.

Maleficus
08-16-2016, 20:34
https://youtu.be/W0_DPi0PmF0
Запознайте се. Maleficus, бъдещата ти жена. София, това е бъдещият ти съпруг.
*поне ще знаеш, че отдолу има чипчета и жички.

Поне като се разшири, мога да го подменя, пък твоето вечно ще напомня за десетките партньори с различни възможности :) Сега нещо по темата или се надявам на прекалено много...

Ivaaaaa
08-17-2016, 09:18
не говорим за неща, които са ти химера. ставаше въпрос за 'опаковките и чорапите'.

mincheto
08-17-2016, 09:52
Как прикриват мъжете си свойте недостатъци, смисъл като изключим основните неща свързани с хигиената и там тренировката, как можем да променим себе си да станем примерно от 4 - 8 по скалата на красота, както вие правите ? Реално съм виждал случай, как жена дето е грозна, но с грим по става да отрязва и да се смее на мъж с акне.. Принципно ми е все тая за гримовете, но това промотира кухи лейки, дето от лебеди стават патки за една нощ, плюс това нямат поне субстанция, защото са си прекарвали половината време в гледане на туториали в ютуб, "как да изглеждаме като любимата си актриса" Ако беше забранено на жените да носят грим, според вас, красивите момичета, щяха ли да станат по малко ? (риторичен въпрос)

Аз не се мажа секи ден с гримове даже много рядко бих казала..и пак много мъже ме заглеждат,но аз ги подминавам и въобще не им обръщам внимание.

YoungBloodZ
08-17-2016, 10:12
Аз не се мажа секи ден с гримове даже много рядко бих казала..и пак много мъже ме заглеждат,но аз ги подминавам и въобще не им обръщам внимание.

ми ти явно си голяма красавица :)

golemiq_korab_minava
08-17-2016, 10:44
ми ти явно си голяма красавица :)
Травестит е

tori
08-17-2016, 12:23
Травестит е
Любов, ако беше травестит, щеше да ползва мнооооого грим. Явно си е само обикновена селянка от софийски произход, която си мисли, че всеки, който осъществи контакт очи в очи с нея, иска да я ебе. До преди половин година си имах работа с една такава и сега като ме види, извръща глава настрани.

YoungBloodZ
08-17-2016, 12:25
Любов, ако беше травестит, щеше да ползва мнооооого грим. Явно си е само обикновена селянка от софийски произход, която си мисли, че всеки, който осъществи контакт очи в очи с нея, иска да я ебе. До преди половин година си имах работа с една такава и сега като ме види, извръща глава настрани.

явно тая с която си имала работа не желае плътта ти и затова не те поглежда :D

tori
08-17-2016, 12:29
явно тая с която си имала работа не желае плътта ти и затова не те поглежда :D
Възможно е и това, да. А не е като да съм си грозно, ставам, ся... :дд Няма вкус.

golemiq_korab_minava
08-17-2016, 13:25
Любов, ако беше травестит, щеше да ползва мнооооого грим. Явно си е само обикновена селянка от софийски произход, която си мисли, че всеки, който осъществи контакт очи в очи с нея, иска да я ебе. До преди половин година си имах работа с една такава и сега като ме види, извръща глава настрани.

Оу любов. :д ок