PDA

View Full Version : Просто споделям,но искам да знам къде сбърках ?



azdaa
08-14-2016, 17:02
Тривиално или не и аз осъзнах, че е хубаво човек да си има приятелка без да се гледат само цици, задници и т. н. а човек да може да си каже нещо с другият на теми, които ги интересуват.. въпреки че риби в морето много като се прибирах за България с автобус *над 1 ден път* се запознах с едно много готино момиче (има си приятел) но ме изкефи много като външност е красива в лице, но не е от манекенките по които съм се заглеждал до сега.. Е също така разбрах че е и почти невъзможно може би някога да сме заедно и да стане нещо, тъй като нейното семейство е в доста по-добро финансово положение докато аз съм се биел с циганите в училище тя е залягала зад учебниците *най-вероятно* учи в чужбина, докато моята цел е да съм ченге или военен.. някак си с тоя човек ми беше в пъти по готино отколкото ако съм с някаква с силиконови цици само например..

СЕГА казвам почти невъзможно, защото ще се опитам да следя ситуацията около нея с приятеля и и евентуална раздяла в бъдеще.. на нея също и беше добре с мене смееше се на мой шеги бъзици и т. н. намерихме много общи теми.. е да образованието е на светлинни години както и средата в която тя е израстнала споделям това за да си сваля товара от сърцето знам че и нищо да не стане ще имам и друг шанс макар и малък да срещна момиче като това, но естесвено дали ще си паснеме или не никога няма да се разбере без човек да опита..


ЧАСТ 2
В петък си писахме с въпросното момиче, после и в събота малко на обядх аз и казах че в България са нужни хора като нея образовани, амбициозни, отговорни, но тя не прочете съобщенията до 10 вечерта.. или ги е прочела но не ги видя нарочно за да не разбера че ги е прочела

После вечерта и писах отново просто емотиконка.. без отговор.. накрая към 23:30 чак тогава реших нещо да се избъзикам за каквото си бяхме говорили и тогава видях че вече го прочете съобшението и съответно другите НО НЕ МИ ОТГОВОРИ НИЩО..


сега ми е кофти и няма да и пиша до сряда абсолютно нищо ако тя ми пише тогава, ако ли не в сряда ще направя последен опит нещо просто да и пиша и ако не ми отговори ще я попитам че не знам каква е причината за това и ще и кажа че вече се отказвам от каквото и да е и съответно нямам намерение да я търся вече (тя си заминава за чужбина след няколко седмици, но аз бях готов да и бъда просто приятел от дистанция и ако реши да се върне в бг или се раздели с приятеля си да стане нещо с нас, но може би няма да имам и тази възможност)

ЧАСТ 3 *ПОСЛЕДНА ЧАСТ*
Ами вместо да чакам до сряда в мълчание и дадох шанс в неделя да ми пише без да я търся е тя не го направи.. после днес в понеделник не и писах докато бях на работа и в 6 часа и написах ХЕЙ , и преди да съм написал другото нещо ВЕЧЕ БЯХ БЛОКИРАН... писах и смс защо ме блокира без отговор..

и сега се чудя защо тва момиче спря да ми пише изведнъж след като и казах че в тая страна има нужда от хора като нея и т. н. изглеждаше ми широкоскроена нямам си представа защо ме блокира при положение на живо се смяхме за много неща говорихме на много теми, имамхме и различни мнения по тях разбирасе, но даде ми номера си и т. н. просто исках като приятел да и следя положението но нямах и явно тази възможност съмнява ме че ще ме и деблокира и че ще се извини и т. н. НО дори да го направи няма какво да направя освен да си го преместя в другия крачол за нея.. при положение че си писахме и т. н. изведнъж да спреш да ми пишеш без НИКАКВА ПРИЧИНА или мжое би причината е че съм казал че не трябва да заминава за чужбина и тук има нужда от хората като нея образовани, отговорни, амбицирани с ДОБРИ СЪРЦА които рядко се срещат тези с добрите сърца... но както и да е е нямаше хепи енд но опитах : )

azdaa
08-14-2016, 17:03
Надявам се на малко женски мнения тези,които прочетат темата ми и кажат къде съм сбъркал според тях за да си взема евентуално поука , но от цялата история аз смятам че момичето излезна несериозно а не аз ..

NissaN
08-14-2016, 18:42
И аз съм имал подобна история преди 2 години.Когато бях на листовки за В категория в ДАИ се запознах с едно момиче и от тогава не съм я виждал.

Бау
08-14-2016, 19:42
Прекалено много си и досадил.Не ти е отговаряла,защото си е мислила,че така ще спреш,но ти не си се отказал и бам,изведнъж се оказваш блокиран.

martiriz
08-14-2016, 20:03
Понякога не се нуждаем от допълнително внимание, особено когато имаме човек до себе си. По твоите описания тя наистина има мозък в главата си и най-вероятно е усетила, че имаш някакви симпатии към нея, на които не може да отвърне. Решила е да постъпи разумно и безболезнено, а именно - просто да те блокира и да се приключи преди да те е наранила или приятелят ѝ да помисли, че и тя има нещо към теб. Може и да си я изплашил с подобно поведение, аз често се плаша, когато някой от мъжки пол ми пише толкова и то при положение, че едва се познаваме. Както и да е - продължи напред и не мисли за това, има много умни и амбициозни момичета като нея, които биха откликнали на чувствата ти в правилното време и място, разбира се. :)

Mima1212
08-15-2016, 04:50
По твоите описания тя наистина има мозък в главата си и най-вероятно е усетила, че имаш някакви симпатии към нея, на които не може да отвърне. Решила е да постъпи разумно и безболезнено, а именно - просто да те блокира и да се приключи преди да те е наранила или приятелят ѝ да помисли, че и тя има нещо към теб.

Най-вероятно е това! Може би си и досадил, но главната причина да те блокира е това, че е обвързана и не е знаела какво да ти каже, за да спреш да и пишеш. Твоята грешка е, че тръгваш с такива намерения към обвързано момиче, дори говориш за тяхната раздяла в бъдеще. Прекалено е.

mincheto
08-15-2016, 05:21
Може да има много причини..например момичето да неиска да има нищо общо с теб или пък гаджето и да е много ревнив ,или пък си я притиснал прекалено много и на нея и е писнало.

jghgh
08-15-2016, 14:15
гореизброените причини изглеждат вероятни
а може и друго - и тя да те е харесала, но да е искала да постъпи както е редно - да не се занимава с теб и да си предпочете връзката, вместо да я разваля..
или гаджето й да й е казало да те махне.


каквото и да е, ако толкова те е искала и е било взаимно, до блокиране е нямало да се стигне. така че приеми, че просто не е било писано да стане.
задявай се с необвързани. не може да е единствената свестна и образована на света.

azdaa
08-15-2016, 17:57
Тя по време на пътя ми спа на рамото( и се гуши в мен докато спи) и нямаше проблеми с това или пък да ми даде номера си плюс това приятеля и е в чужбина а не я чака в БГ и едва ли е заради него да ме махне но както и да е .....

и ако е това,което вие казвате че е обвързана и не и трябва внимание да не ми беше давала скапания си номер, защото по ясно от това няма на къде а не да го дава и да дава надежди на някой.....

jghgh
08-15-2016, 18:19
абе за внимание една жена какво ли няма да направи.
това не значи, че след време може да не премисли и да си охлади сама страстите и да реши да постъпи както е редно.
каквато и да е причината, ако толкова много те иска, нямало е да се стига до блокиране.

но и ти изобщо не си се усетил на време, а 1000 пъти й пишеш като абсолютно неиздържал...тц-тц!

другото е, че може пък да ти е дала телефона ей така като приятел.
наистина странна ситуация, ама станалото-станало.
не вярвам да е непрежалима, просто ти е станало тъпо, че не може да разбереш защо точно го е направила. но понякога не това е важното, а крайният резултат

haritov
08-15-2016, 18:29
човек трябва да живее като слуша сърцето си

прави каквото трябва да става каквото ще

бъди смел

може да те блокирала заради приятеля и има време ще поживееш и ще видиш какво ще стане

иначе не я търси повече

azdaa
08-15-2016, 18:35
човек трябва да живее като слуша сърцето си

прави каквото трябва да става каквото ще

бъди смел

може да те блокирала заради приятеля и има време ще поживееш и ще видиш какво ще стане

иначе не я търси повече


е какво ще видя, то е ясно че тя няма намерение да ме потърси ..... чудех се дали да и пиша още смс или да и звъня но няма никъв смисъл.. опитах но не успях поне да остана приятел до нея и случай че се прецакат нещата с приятеля и да действам ..

azdaa
08-15-2016, 18:37
абе за внимание една жена какво ли няма да направи.
това не значи, че след време може да не премисли и да си охлади сама страстите и да реши да постъпи както е редно.
каквато и да е причината, ако толкова много те иска, нямало е да се стига до блокиране.

но и ти изобщо не си се усетил на време, а 1000 пъти й пишеш като абсолютно неиздържал...тц-тц!

другото е, че може пък да ти е дала телефона ей така като приятел.
наистина странна ситуация, ама станалото-станало.
не вярвам да е непрежалима, просто ти е станало тъпо, че не може да разбереш защо точно го е направила. но понякога не това е важното, а крайният резултат


Какво значи напълно неиздържал ? желязото се кове докато е горещо ..

и дори да е дала телефона като на приятел не означава че трявба да ме блокира или да спре да пише .. ( спането на рамото гушенето по пътя и историите на които се смеехме ги оставяме на страна нали.. )

haritov
08-15-2016, 18:37
е какво ще видя, то е ясно че тя няма намерение да ме потърси ..... чудех се дали да и пиша още смс или да и звъня но няма никъв смисъл.. опитах но не успях поне да остана приятел до нея и случай че се прецакат нещата с приятеля и да действам ..

явно си ревнив щом ти пречи че си има приятел

azdaa
08-15-2016, 18:46
явно си ревнив щом ти пречи че си има приятел

естествено,че ми пречи след като я искам за нещо повече .. бях готов да вложа търпение в цялата работа за евентуална раздяла тяхна,но уви не се получи приятелството ни..

haritov
08-15-2016, 18:53
естествено,че ми пречи след като я искам за нещо повече .. бях готов да вложа търпение в цялата работа за евентуална раздяла тяхна,но уви не се получи приятелството ни..

колко много планове за жена която познаваш от няколко дни

azdaa
08-15-2016, 18:56
колко много планове за жена която познаваш от няколко дни

life is short

haritov
08-15-2016, 18:57
life is short

ами пропилявай го по нея тогава

azdaa
08-15-2016, 19:05
Е защо не ? Бях длъжен да опитам,човек когато иска нещо го постига, аз опитах и неуспях това нещо изисква и двамата да го искат ..

haritov
08-15-2016, 19:09
ами като не действаш с жената докато ти е в ръцете а чакаш да правиш нещата у фейса няма да успееш

azdaa
08-15-2016, 19:24
ами като не действаш с жената докато ти е в ръцете а чакаш да правиш нещата у фейса няма да успееш


Е много ясно че действам по начин по който трябва да се действа когато си в автобус и не искаш да си досаден през цялото време естествено.. какво искаш да и кажа искаш ли да тръгнем ? аз и слушах историите тя моите, и така смяхме се за много случки.. коментирахме си неща от живота и накрая си разменихме телефоните, тя живее в друг град *че даже и държава тука си идва за малко* лице в лице можеше да стане да се видим ако беше от моя град през свободното мое време докато тя е тук , но това беше не малка спънка въпреки това не се отказах и се надявах онлайн контакта да ми помогне да бъдем само приятели като заначало..

baby_baby
08-18-2016, 10:21
Явно не я интересуваш за това нито ти пише нито нищо а и все пак си има гадже и за това не ти обръща внимание

haritov
08-19-2016, 15:15
Е много ясно че действам по начин по който трябва да се действа когато си в автобус и не искаш да си досаден през цялото време естествено.. какво искаш да и кажа искаш ли да тръгнем ? аз и слушах историите тя моите, и така смяхме се за много случки.. коментирахме си неща от живота и накрая си разменихме телефоните, тя живее в друг град *че даже и държава тука си идва за малко* лице в лице можеше да стане да се видим ако беше от моя град през свободното мое време докато тя е тук , но това беше не малка спънка въпреки това не се отказах и се надявах онлайн контакта да ми помогне да бъдем само приятели като заначало..

и още мислиш че си постъпил правилно?

azdaa
08-19-2016, 20:23
и още мислиш че си постъпил правилно?

много ясно , ако искаш нещо правиш всичко за да го постигнеш