PDA

View Full Version : Проблем с главата



mandjata
08-16-2016, 07:48
Здравейте, момче съм на 17 г. , тренирам футбол, та историята ми е че преди точно 1 месец имаме мач, по време на играта получавам сътресение, по-точно комоцию, не помня нищо от мача, само някви бледи спомени, по описание на моите съотборници съм играл с глава. Събудих се в болница. Турнирът беше в ччужбина, та събуждам се в болница и не ззнам какво става. Обясниха ми и така. Върнахме се в България и отидох до личния лекар, той ми даде направление за кръвни изследвания, очен лекар и невролог, всичко беше нормано, при невролога ми правиха ЕЕГ и беше нормално. Вече 1 месец почивам, защото ми казаха, че тези травми така се лекуват, но си мислех скоро пак да започна. Въпросът ми е дали ще мога да играя пак с глава, дали още трябва да почивам и ако на някой му се е случвало да ми сподели. Ще съм ви много благодарен.
Извинявам се ако има правописни грешки.
Благодаря.

Бял бродник
08-16-2016, 07:53
Това са въпроси, на които не бива да търсиш отговорите тук. Дори и да се е случвало на някого, то пак няма да може да ти даде точен и задоволителен отговор. Знам, че звучи банално, но е най-добре да се консултираш с доктор.

haritov
08-16-2016, 19:28
има едни елфи които работят като лекари питай тях мъдри хора са

Rakshy
08-17-2016, 21:37
пробвай и ще видиш