PDA

View Full Version : Escapelle важен въпрос



georgi.valeriev
08-16-2016, 16:08
Здравейте. Наскоро, преди половин месец с приятеля ми правихме секс и стана гафа. Взех ескапел 12 часа след акта. Искам да подчертая че нямах объркване в цикъла и си ми дойде да датата 6 август. Сега ме боли кръста и ниско долу в корема. На какво се дължи това? Хормонален дисбаланс или цветна бременност? Възможно ли е да не е подействало?

Maleficus
08-16-2016, 16:43
В този ред на мисли, направи ли си тест за бременност ? Шанса да не подейства е минимален, особено ако си го взела възможно най скоро. Тъй като не съм момиче, не знам какви са му всичките страничните ефекти, но прочети, вероятно е хормонален дисбаланс, но ако чак си бременна и след тая химия, си голям карък или най плодородната жена на планетата, хората, дето не могат да имат деца ще идват да се молят под краката ти и ще дялат идоли от дърво с твоя лик :D Впрочем избягвай да правиш гафове, защото продължителното пиене има и по тежки странични ефекти..

Pug_306
08-17-2016, 06:48
Здравейте. Наскоро, преди половин месец с приятеля ми правихме секс и стана гафа. Взех ескапел 12 часа след акта. Искам да подчертая че нямах объркване в цикъла и си ми дойде да датата 6 август. Сега ме боли кръста и ниско долу в корема. На какво се дължи това? Хормонален дисбаланс или цветна бременност? Възможно ли е да не е подействало?

Абе Гошко, ти от кога имаш вагина и цикъл ?! То в гъза не се брои, че чак и ескапел да вземаш !

NissaN
08-17-2016, 19:09
Колко пари е ескапела- майтапа на страна питам сериозно.

TROLLDADLOLCAKE
08-19-2016, 21:17
Колко пари е ескапела- майтапа на страна питам сериозно.

34 лева си го купува една приятелка последно..Направо ти дерат кожата,ама пък абортите са мамата си трака..