PDA

View Full Version : Липсата на казарма ли уби българският мъж?



elen4ee
08-17-2016, 11:58
Напоследък често взе да ми се появява из фейса тая простотия:
http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=6&newsid=33369
Самата статия няма достатъчно достойнства за да заслужи коментар, но на мен ви се вижда болно колко много жени пишат коментари под нея, защитавайки казармата.
На мен ми изглежда като голямо прехвърляне на отговорност, същите майки, които си оставят децата по цял ден пред телевизора и после ревът как телевизията няма възпитаващи качества и развращава децата.
На вас как ви се вижда?

Electrа
08-17-2016, 12:04
Такива контроверсиални статии са кликбайт. Иначе си мисля, че когато хората се научат да си гледат собствените грешки, а не грешките на другите, светът ще бъде много по-малко враждебно място.

golemiq_korab_minava
08-17-2016, 12:12
Не само липса на казарма, ами и самата феминистка култура. Изнежени сме разбира се, в дравнение с преди.

elen4ee
08-17-2016, 12:14
^^ Вярно е, че фейса се напълни със такива статии, но ми стана интересно какво мислят по-младите.

Какво е "феминдтка"?

tori
08-17-2016, 14:23
Мрънкат за казарма и че мъжете били нежни, но никоя не е съгласна мъжа ѝ да се прибере, да си поиска масаж на краката и свирка, а после да вресне "Миче, дай ракийката и салатката!". А при липса на ракия и салата, да има як бой - щото я обича.
Едно време като е имало казарма, сигурно е нямало селски тарикати и путьовци да живеят с мама на по 40+. Айде, не ви е от казармата - от възпитанието е.
И преди някой да хукне да писка, че съм феминистка, не съм. Далеч не. Само казвам, че е от възпитанието.
И лягам гола в мусаката.

golemiq_korab_minava
08-17-2016, 14:55
Мрънкат за казарма и че мъжете били нежни, но никоя не е съгласна мъжа ѝ да се прибере, да си поиска масаж на краката и свирка, а после да вресне "Миче, дай ракийката и салатката!". А при липса на ракия и салата, да има як бой - щото я обича.
Едно време като е имало казарма, сигурно е нямало селски тарикати и путьовци да живеят с мама на по 40+. Айде, не ви е от казармата - от възпитанието е.
И преди някой да хукне да писка, че съм феминистка, не съм. Далеч не. Само казвам, че е от възпитанието.
И лягам гола в мусаката.

Системата също те възпитава. ;)

Maleficus
08-17-2016, 17:14
Скъпа, мъжете сме изнежени, защото скоро не е имало така по сериозни войни, та и сме добри душички, в запада си даваме топките на чиния, заедно с властта и както виждаш не е много разумно жената да е шеф, защото жената пак не е доволна, че мъжа вече е склонен да й държи ръката и да плаче с нея и знае повече за токчетата от нея, иска истински мъже, които са способни да я защитят и да бъдат опора физически и психически ! Ама години наред залъгва мъжете, че нежното поведение, ще спечели вниманието й и пусито, а накрая се оказва, че само задниците чукат безплатно и избягват последствията в повечето случай, а нежните мекотели засега имат пряк достъп само до стъпалата на жената и то само отдолу и само с език... При една хубава заплаха и война, най нежните ще загинат, жените ще бъдат по склонни да дават удоволствието си, срещу защита и сигурност и след войната отново ще има феминистко движение, защото сега пък има прекалено много сигурност, мир и само истински мъже и жената не може да прави каквото си иска... Добре дошла в щурия цикъл на борбата за интереси между половете... И като цяло изпълненото с насилие съществуване на човешкия вид, които, за да покаже, кой са по "добрите хора" е склонен да намали популацията си наполовина при най малката провокация... Накратко, когато има война, жените са по склонни да глезят мъжете, защото са зависими от тяхната защита, когато има мир, тази сигурност не е толкова нужна и жената дири как да си осигури повече интереси за себе си, като също изнежва мъжа, за да може да го доминира... Всички сме егоисти...

haritov
08-17-2016, 18:12
душата на бога сърцето на жената

родината и честта никому не давам

една забравена фраза

първо в казармата учат ''мъжете'' да се сресват обръснат да си лъскат обувките да си оправят леглото и да шият

да кажем ако стане наводнение или земетресение и няма как да дойде помощ никой няма да знае какво да прави

колко от вас биха се сетили при пожар да изключат електричеството и да пуснат водата да тече по пода и да легнат във водата с мокра кърпа на устата и носа

избухне ли война ще се научат да се бият спокойно по време на война не са важни хората а техниката

но най-вече народ който не храни своя армия храни чужда

KREED
08-17-2016, 18:47
Думите, които ще прочетете по-долу, са написани върху надгробната плоча на англикански епископ в Криптата на Уестминстърското абатство:
„Когато бях млад и свободен и въображението ми не знаеше граници, мечтаех да променя света. Като започнах да остарявам и помъдрявам, открих, че светът няма да се промени, така че поукротих стремежите си и реших да променя само страната, в която жвееех.
Но и тя изглеждаше непоклатима.
В залеза на моя живот, в последен отчаян опит се залових да променя поне моето семейство, най-близките ми, но уви, те не искаха и да чуят.
Сега, когато лежа на смъртния си одър, внезапно прозрях: ако най-напред бях променил себе си, тогава, чрез моя собствен пример щях да променя семейството си.
Вдъхновен и насърчен от моите близки, щях да мога да направя и страната си по-добра, а кой знае, може би дори щях да успея да променя света.“
Анонимен автор
Из „Пилешка супа за душата“
_________________________________

NissaN
08-17-2016, 19:02
Трябва да върнат казармата.

haritov
08-17-2016, 19:39
всъщност като се замисля българския мъж бе убит щом се появи азис и всички решиха да приличат на този циганин

anonymous908491
08-17-2016, 19:42
Мрънкат за казарма и че мъжете били нежни, но никоя не е съгласна мъжа ѝ да се прибере, да си поиска масаж на краката и свирка, а после да вресне "Миче, дай ракийката и салатката!". А при липса на ракия и салата, да има як бой - щото я обича.

в кво семейство си израстнала, хехехех

Rakshy
08-18-2016, 00:04
Като начало, тва е по-скоро откъс от блога на някоя кифла, отколкото статия от Труд. Тва е просто лично мнение на някакво момиче, което се е представило за 20 годишна, въпреки че пише като 30 годишна лелка, която живее сама с двете ѝ котки и се опитва да ходи на някви събития, където я заговарят някви, които вероятно си правят пишки с нея (под събития разбирайте участие на Фики в Плаза).

Метросексуалността - това е нещо, което просто се случва. Изброява, че момчета ходят на козметици и т.н. Как това те прави по-малко мъж? Като ти е наебана кожата или не ти се разправя да си оправяш лицето, защо да не идеш на козметик? Защо да не се грижиш за себе си? Или обезкосмяването - всеки ще прави каквото иска. Махнеш си космите на краката - край, педал си. Животните си сменят козината, що пък аз да не си я? Ако не изглеждаш адекватно веднага ще те гледат като някво създание от друга реалност, но ако не покажеш интерес към някоя пръдла, която си мисли, че го заслужава, ти си шибано животно, жалко подобие на мъж, с мъж като теб по-добре да е лесбийка.
Одеве гледах проучване направеното сред подрастващи мъже (така ги бяха нарекли - проучването е направено върху колежани в Щатите), в което се казваше как едно от най-мъжествените качества и може би отличителен белег - силата на хвата - е намаляло драстично. Подобно проучване е правено около Втората световна война и тогавашните мъже са имали сила на хвата от 117 lbs или там каквато беше измервателната единица, сегашните имат сила от 98. Толкова е била силата на жена на средна възраст от тогава... (знам, че силата се измерва в Нютони, но в статията не беше в Нютони)
Това проучване спокойно доказва колко по-слаби са мъжете спрямо едно време и има причина. Количеството работа, което върши средностатистически гимназист е приблизително 0. Единственото нещо, което правиш като си в гимназия в голям град, е да учиш, ходиш на кафета/дискотеки или и двете, цъкаш на компа/гледаш телевизия, излизаш с приятели, всичко това придружено от евентуална злоупотреба с наркотици/алкохол/дори цигари. Как се става мъж като единственото, което те интересува е да чукаш курви? Ами, не се става... А от отсрещната страна - тези жени, жени ли са? Средностатистическата прави абсолютно същото - прекалява със субстанции, я учи, я не, гледа с кого да се забие или пък има някво гадже на поне 3 години по-голяма възраст, в което вижда всички необходими качества за един мъж. Horse shit. Въпросното ѝ гадже просто е някъв нещастник, който не може да намери фльорца на неговите години.

Средностатистическият "мъж" не може да оправя електроуреди, не може да маже, да зида, да кове, да се зашие, да се изпере, да си сготви. Не тренира, или ако тренира няма никакви физически качества, не може да се бие, няма адекватно мнение, няма обща култура. Но как да можеш да правиш тези неща, при положение, че културата, в която живееш не те сблъсква с тях? Има перални, можеш да си поръчаш храна, има си майстори за всичко, не ти трябва да се биеш, защото всички имат чувства и преди да се осъзнаеш ще ти висят няколко дела. Буквално ти е отнета възможността да си мъж. Това е основната причина да има казарма или ако не казарма, то някакъв вид обучение, или лагер, който всяко едно момче да мине и да може да се нарече "мъж" след това. В казармата те учат на базови неща и как да не умреш в дадени ситуации, смазвайки егото ти и показвайки ти, че има много по-важни неща от жалкия ти задник. Това наистина ни е нужно, защото всеки е менте-тарикат и се мисли за цар на света. И то точно тези, които учат децата си да са менте-тарикати, са хората, които едно време са се измъкнали от казармата или пък са ги пречупили до такава степен, че вече са свръх вагини.

Разбира се, че като всяка една друга структура в България, и казармата е била жалко подобие на това, което е трябвало да бъде. Има къде къде по-добри начини за осъществяване на това обучение. Основното "срещу" казармата е, че няма конфликти и следователно не ни трябва военно обучение. За да имаш мир трябва да се готвиш за война. Ако нацията не е минала през подобно обучение и няма представа за какво става въпрос, при евентуален конфликт - кво правим? Духаме и се молим на НАТО? Или ако имаме някаква сформирана армия, то тя ще се превърне в подобие на руската армия в една от войните от Чеченско-Руския конфликт... Разпасана команда глупаци, които просто ще умрат безславно, поради липса на елементарни качества и знания.

Това е защото не сме като дядовците ни - не можем да правим елементарни неща и се борим за големи думи като толерантност... Задължение на държавата ни е да ни обучи, за да бъдем функциониращи нейни членове.
Има го и друг фактор, малко ельоменатски, че на твърде много хора им е удобно да не разполагаме с армия, но колко е достоверно, никой не знае. Затова нека го изключим.

Остават другите проблеми, които вече изброих (а може и да не съм) - мъжете не са оборотни, масата от жените се целят в други много по-важни качества като стойността на колата ти, на часовника ти, на къщата ти. Могат ли да се похвалят на приятелките си с теб. Може ли да го е яд бившето гадже, че са с теб. Такива ми ти работи. Не, всъщност това гледат курвите. Нещо ме кара да мисля, че ако имаше стойностни жени щеше да има и стойностни мъже. Също си мисля, че стойностните мъже и жени вече са се намерили и си живеят щастливо, а фльорците, които биват заговаряни само от селяни и наконтени хлапета си реват онлайн.

Rakshy
08-18-2016, 00:04
еби му майката :Д

Rakshy
08-18-2016, 00:06
Накратко, когато има война, жените са по склонни да глезят мъжете, защото са зависими от тяхната защита, когато има мир, тази сигурност не е толкова нужна и жената дири как да си осигури повече интереси за себе си, като също изнежва мъжа, за да може да го доминира... Всички сме егоисти...

не мога да повярвам, че съм частично съгласен с теб

NissaN
08-18-2016, 07:13
Говорим си онзи ден с един приятел той е по-голям от мен (84набор) за лов и той вика че на 13 си е купил първата ловна пушка.А на днешните 13 годишни годишни акъла им е в игри на компютри и телефони и други детски работи.Аз на 13 нямах ловна пушка ама можех да стрелям и карах джипа по горите.

haritov
08-18-2016, 07:17
и двамата сте далеч от истината

Грозния
08-18-2016, 09:09
...колко много жени пишат коментари под нея, защитавайки казармата....а в същото време не искат те самите да отидат да служат, както например е в някои други държави. Ако в казармата се "става мъж", къде трябва да отидат момичетата, за да станат жени :D? А :razz:?!

На вас как ви се вижда?Като...

...голямо прехвърляне на отговорност

Не само липса на казарма, ами и самата феминистка култура. Изнежени сме разбира се, в дравнение с преди.Какво искаш да кажеш с това? Ако ти се ходи в казарма, можеш да отидеш доброволно :)!

Мрънкат за казарма и че мъжете били нежни, но никоя не е съгласна мъжа ѝ да се прибере, да си поиска масаж на краката и свирка, а после да вресне "Миче, дай ракийката и салатката!". А при липса на ракия и салата, да има як бой - щото я обича.
Едно време като е имало казарма, сигурно е нямало селски тарикати и путьовци да живеят с мама на по 40+. Айде, не ви е от казармата - от възпитанието е.
И преди някой да хукне да писка, че съм феминистка, не съм. Далеч не. Само казвам, че е от възпитанието.
И лягам гола в мусаката.Евалата тори :)!

Системата също те възпитава. ;)Така е било преди, сега всяко семейство има доста голяма възможност за избор как да възпитава децата си и за съжаление повечето го правят лошо.

първо в казармата учат ''мъжете'' да се сресват обръснат да си лъскат обувките да си оправят леглото и да шиятАз съм научен на всичките тия неща още вкъщи, преди да стигна възраст за казарма. А какво е възпитанието на тези, които чакат на казармата/държавата, за да усвоят елементарни умения и навици?!

по време на война не са важни хората а техниката Харка, това откога ти го казвам :)? Най-накрая го разбра - сигурно са ти го казали от Русия :D.

Трябва да върнат казармата.И що :shock:?! Ти ако искаш да ходиш, можеш и сега 8)!

едно от най-мъжествените качества и може би отличителен белег - силата на хвата - е намаляло драстично. Подобно проучване е правено около Втората световна война и тогавашните мъже са имали сила на хвата от 117 lbs или там каквато беше измервателната единица, сегашните имат сила от 98.Вероятно тогава им се е налагало да бият повече чикии, като са ходели в казарма и затова хватът им е бил по-силен :razz: :D !

Как се става мъж като единственото, което те интересува е да чукаш курви?На тая възраст какво друго да те интересува?! Хайде, може да не е единственото, но е едно от най-важните неща.

Това е основната причина да има казарма или ако не казарма, то някакъв вид обучение, или лагер, който всяко едно момче да мине и да може да се нарече "мъж" след това. В казармата те учат на базови неща и как да не умреш в дадени ситуации, смазвайки егото ти и показвайки ти, че има много по-важни неща от жалкия ти задник.Звучи като мазохистична фантазия :D! Какво му е хубавото да ти "мачкат егото" :shock:? Остава въпросът, не трябва ли да има и такива обучения/лагери, където момичетата да стават жени :)? Аз предлаам да са същите и да се обучават заедно с момчетата, за да няма дискриминация по полов признак - сексистко е :).

Разбира се, че като всяка една друга структура в България, и казармата е била жалко подобие на това, което е трябвало да бъде.

Нещо ме кара да мисля, че ако имаше стойностни жени щеше да има и стойностни мъже. Също си мисля, че стойностните мъже и жени вече са се намерили и си живеят щастливо, а фльорците, които биват заговаряни само от селяни и наконтени хлапета си реват онлайн.Самата истина :)!

и двамата сте далеч от истинатаА ти - още повече :D! Не само по тая тема, а по принцип 8)!

sladura89
08-18-2016, 11:43
Според мен българският мъж няма как да се появи без да я има българската жена! Все пак двата пола с постоянен баланс на енергиите за да се случи нещо при едните значи носи отговорност и другия пол с действията или бездействията си! :)

golemiq_korab_minava
08-18-2016, 15:56
Грозен. Такава си пешка... Няма значение какво те възпитават вашите. Всички сте в кърпа вързани и следвате нашожените норми.

DarkTemplar
08-18-2016, 16:13
Всеки, който мисли, че телевизията трябва да има възпитаващи качества, е лоботомизиран. Телевизията е средство за губене на време. Възпитаващ ефект имат семейството, социалната среда, особено важна е тази на учебното заведение (общуването с връстниците и хората от същото поколение).

Възмутените жени под статията общо взето си търсят оправдания за собствените си родителски/лични неудачи.

Колкото до 20-годишната пикла, тръгнала да категоризира "българския мъж", тя е христоматиен пример за комплексарка. Аргументацията й е безумно елементарна, логиката също, написаното е пълен пасквил. Няколко млади льольовци са я наранили и разочаровали и хайде ще пишем за "българския мъж", да си излеем мъката в текст.

"момчета тип Дейвид Бекъм" - той когато е бил момче, авторката все още е била мръсна мисъл в главата на баща си.

haritov
08-18-2016, 19:05
и не си мислете че да стреляте с пушка е достатъчно

грешката ви е там че мислите

szantye
08-19-2016, 23:46
Мрънкат за казарма и че мъжете били нежни, но никоя не е съгласна мъжа ѝ да се прибере, да си поиска масаж на краката и свирка, а после да вресне "Миче, дай ракийката и салатката!". А при липса на ракия и салата, да има як бой - щото я обича.
Едно време като е имало казарма, сигурно е нямало селски тарикати и путьовци да живеят с мама на по 40+. Айде, не ви е от казармата - от възпитанието е.
И преди някой да хукне да писка, че съм феминистка, не съм. Далеч не. Само казвам, че е от възпитанието.
И лягам гола в мусаката.

вие феминистките сте много странни... искате равенство пък после той да плати сметката, той да се грижи за изхранването на семеиството, той да ви купува дрехи и обувки. след това което жертват и правят мъжете за жените си ракииката и салатката са най-малкото нещо което заслужават

Rakshy
08-20-2016, 03:18
вие феминистките сте много странни... искате равенство пък после той да плати сметката, той да се грижи за изхранването на семеиството, той да ви купува дрехи и обувки. след това което жертват и правят мъжете за жените си ракииката и салатката са най-малкото нещо което заслужават

отровено мислене

и твоето, и на тори


over


(смисл, да, съгласен съм, че е от възпитанието, ама одеве ядох мусака и ми дойде малко графично)

Aeternal
08-20-2016, 05:38
първо в казармата учат ''мъжете'' да се сресват обръснат да си лъскат обувките да си оправят леглото и да шият

Да не си бавно развиващ се, трябва да си много тъп за да се научиш да си оправяш леглото чак в казармата. Да не говорим кой си седи с девствения мустак докато иде в казарма. И какво ще се научиш да сресваш, голата глава ли? Ако трябва да седиш вързан година-две с други мъже( супер гейско ) за да се научиш да си оправяш леглото, по добре си тегли куршума. Аман от малоумници.

golemiq_korab_minava
08-20-2016, 07:47
Казрмата е създадена за такива педали, които не са възпитани, в къщи. Толкова ли не го разбирате? После се чудете защо е пълно с педали.

mincheto
08-20-2016, 07:51
Казрмата е създадена за такива педали, които не са възпитани, в къщи. Толкова ли не го разбирате? После се чудете защо е пълно с педали.

В Турция има казарма,a у нас няма.В Турция виж какви мъже има с главно М ,a у нас повечето са путьовци...в Турция законите се спазват,защото иначе ,който не му харесва влиза зад решетките,a в България спазват ли се законите или се заобикалят и се дават рушвети?Да не би турският тираджия дето прегази цяло семейство на мотори да е в затвора или е на свобода?Това,ако се беше случило в Турция шофьора щеше да е до живот без право на замяна.

golemiq_korab_minava
08-20-2016, 07:55
Ние сме умишлено и целенасочено унищожени по план, няма да влизам в политическо и социологически подробности.

Грозния
08-20-2016, 09:10
Казрмата е създадена за такива педали, които не са възпитани, в къщи. Толкова ли не го разбирате? После се чудете защо е пълно с педали.Значи казармата си е едно педалско сборище :shock: ?
Затова ли толкова искате да я върнат - за да ви събират заедно :razz: ?!

golemiq_korab_minava
08-20-2016, 09:57
Не, казармата е за тези страни, които желаят да имат независима армия и защита. Но на теб и да ти се обяснява ти си кух и няма смисъл.

sladura89
08-20-2016, 18:04
Моето пък мнение за казармата е, че те превръща в робот, който изпълнява каквото му се зададе без да мисли много и без да задава въпроси, вместо да ти развие индивидуалната и креативната мисъл и да ти покаже как сам да се справяш и оцеляваш без да чакаш заповеди от някой си! :)

sladura89
08-20-2016, 18:06
Освен това си е факт, че и има яко гавра на старите войници с новобранците, което според мен е абсолютно излишно и вредно за психиката на хората! Често се случват инциденти, като някой да те гръмне някъде без да искал освен това последно време се говореше, че и се друсали там сега не знам дали е вярно де, ама! :)

mincheto
08-20-2016, 18:12
Значи казармата си е едно педалско сборище :shock: ?
Затова ли толкова искате да я върнат - за да ви събират заедно :razz: ?!

Подкрепям Грозния напълно

haritov
08-20-2016, 18:30
казармата е мястото където ще възпитат грозния

Rakshy
08-20-2016, 22:09
От цялата тема, евентуално харитов и кораба имат адекватни мнения. Всички останали нямате АБСОЛЮТНО никаква идея какво говорите, ама никаква.

Първо, това постоянно повтаряне на тия педали - толкова ли сте слаби и несигурни, и толкова много ли ви е страх от педалите, че ги използвате постоянно като някакъв вид аргумент? Военните структури са едни и от най-задружните, които може да намерите в адекватното общество. Те са на практика братства. Дори да има педали сред тях, то те няма да пускат ръце и да ходят да лапат пишките на другите... Да си с мъже Х месеца на едно място щяло да те направи педал - как ли пък не. Като си в един дом със семейството ти на инцест ли те избива? Болни мозъци сте, ей...

Второто нещо, имало наркотици. Навсякъде има наркотици? Във всеки един квартал, във всяко едно училище. Ако искаш да друсаш и можеш да си го позволиш, винаги има от къде да си намериш. Изобщо не го използвайте като аргумент.

Трето, гавра има, защото системата ни е скапана. С въвеждането на една правилна система, която да бъде ръководена от умни хора, това няма да го има. А дори да го има, няма да бъде толерирано.

Четвърто, структурата е много проста - представи си го на нива. По-високите нива заповядват на по-ниските. Ако си лейтенант и полковника ти даде заповед - изпълняваш я. Има го и моментът, както Наполеон е казвал - "ако ти дам заповед и не я изпълниш си виновен, ако ти дам заповед и тя е грешна, но я изпълниш, пак си виновен". Но това е вече много странична тема.

Пето, не на всички им е писано да бъдат лидери. Прочетете малко военна литература и ще видите за какво иде реч. Пример, когато някой решава да не изпълнява заповеди и да прави каквото пожелае - клането в Май Лей (My Lai), Виетнам. Едно от най-черните петна във военната история на САЩ. (ако някой се интересува от книга: Four Hours in My Lai на Michael Bilton и Kevin Sim)
Индивидуалността на човек може само да спечели от подобна организация. А и всеки един човек има право на избор. Ако тази заповед се противопоставя на идеите ти, винаги можеш да не я изпълняваш.

Шесто, инциденти винаги могат да станат, защото това са хора с оръжия. Факторът - човешка грешка съществува при абсолютно всичко. Няма по-скапано за командир от това собствените му хора да се избиват, а тъжното е, че през годините се е случвало доста често. Има си дори термин "blue on blue". Вероятността да се случи е същата като да те бутнат на пешеходна пътека. Фактът, че съществува такъв риск не те спира да пресичаш улицата, нали?

Aeternal
08-21-2016, 00:52
Аз нищо не съм говорил за педали, казах, че е гейска история да хванеш млади, в разцвета на хормоналното си развитие момчета и да ги затвориш на място без жени. И не знам дали си ходил в казарма, но най-обсъжданата тема сред войниците бяха жените, и по-конкретно едно конкретно съкровено място по тялото на жените. На 11 години като ходих да вися със тях най ги интересуваше имам ли косми, виждал ли съм путка, последвано от детайлно обяснение на последната, последвано от още по-детайлно обяснение как се прави секс. Ама със всичките възможни подробности, чат-пат и по някоя общовалидна мъдрост. Още тогава ме открехнаха, че ако не можеш да ебе, никой няма да те търпи.

Как нечия индивидуалност може да спечели от подобно обезличаване(еднакви прически, дрехи, храна, т.н ) е отвъд мен.

Не сме швейцарци, една година или 6 месеца прекарани в маршируване няма да ни направи армия. Тея наборници няма как да са конкуренция на една високотренирана наемна войска. Изобщо армия се прави и поддържа с пари, които при нашата корупция няма как да имаме. И пак казвам, ако на някой му трябва казарма да почне да се държи мъжки, той не е мъж на първо място.

А и по точка 6, по соц време до колокто си спомням допустимата 'фира' е 3 на 100 в мирно време. Не съм 100% сигурен, че си го спомням правилно, ако някой е по-наясно да казва, но 3/100 е бахти пресичането на пешеходна.

Rakshy
08-21-2016, 01:42
Аз нищо не съм говорил за педали, казах, че е гейска история да хванеш млади, в разцвета на хормоналното си развитие момчета и да ги затвориш на място без жени. И не знам дали си ходил в казарма, но най-обсъжданата тема сред войниците бяха жените, и по-конкретно едно конкретно съкровено място по тялото на жените. На 11 години като ходих да вися със тях най ги интересуваше имам ли косми, виждал ли съм путка, последвано от детайлно обяснение на последната, последвано от още по-детайлно обяснение как се прави секс. Ама със всичките възможни подробности, чат-пат и по някоя общовалидна мъдрост. Още тогава ме открехнаха, че ако не можеш да ебе, никой няма да те търпи.

Как нечия индивидуалност може да спечели от подобно обезличаване(еднакви прически, дрехи, храна, т.н ) е отвъд мен.

Не сме швейцарци, една година или 6 месеца прекарани в маршируване няма да ни направи армия. Тея наборници няма как да са конкуренция на една високотренирана наемна войска. Изобщо армия се прави и поддържа с пари, които при нашата корупция няма как да имаме. И пак казвам, ако на някой му трябва казарма да почне да се държи мъжки, той не е мъж на първо място.

А и по точка 6, по соц време до колокто си спомням допустимата 'фира' е 3 на 100 в мирно време. Не съм 100% сигурен, че си го спомням правилно, ако някой е по-наясно да казва, но 3/100 е бахти пресичането на пешеходна.


от цялото нещо, което написа изплува едно и също заключение - всичко започва от възпитанието. Трябва ни културна пренастройка. Просто сме си простаци. Като му се каже, че няма да е** Х време, първата му работа е да почне да си мисли за вагини. Прост народ.

Не ми се води спор за второто.

Вкарването на военно обучение с правилна структура може да постави едно много добро начало за "съживяване" на нацията, щото нека бъдем честни, в момента сме жалка гледка.


Статия от Гардиан: по време на войната в Ирак са докладвани 18 "Blue on blue", с поне 7 мъртви и към 40 ранени (предимно заради липса на комуникация) [жертвите са британци и американци, предимно]

статистика от МВР:
ОТНЕМАНЕ ПРЕДИМСТВО НА ПЕШЕХОДЕЦ за периода 1.1.2015-31.12.2015 - брой ПТП 1067,загинали 50, ранени 1066, а през 2014 44 загинали и 1105 ранени.


Буквално е по-безопасно да отидеш на война, отколкото да си на улицата в България.



И да си повторя идеята, защото явно не е ясно: казвам, че трябва да въведем някакъв вид обучение, който да даде на младите хора някакво базово ниво на сигурност при евентуално военно положение. Това обучение носи само плюсове, а единствения минус е, че е скъпо на държавата. Наистина смятам, че наличието на подобно обучение, би променило много неща към по-добро. И подобни въшли няма да имат причина да реват, че мъжете не били истински вече. Дори ако си п*тка, поне ще си п*тка с дисциплина и базови умения.

anonymous908491
08-21-2016, 12:06
https://www.youtube.com/watch?v=dXA4yhDSLIE

май не липсата на казарма е виновна за педалите, а натрапваните еврогейски простотии

=============
Евгений Самолетов1 hour ago
это Савченко???? ебена мать, что они с тобой сделали?

13Dedmoroz1 hour ago
Голудовала
=========

хехехе

sladura89
08-21-2016, 17:57
Аз нищо не съм говорил за педали, казах, че е гейска история да хванеш млади, в разцвета на хормоналното си развитие момчета и да ги затвориш на място без жени. И не знам дали си ходил в казарма, но най-обсъжданата тема сред войниците бяха жените, и по-конкретно едно конкретно съкровено място по тялото на жените. На 11 години като ходих да вися със тях най ги интересуваше имам ли косми, виждал ли съм путка, последвано от детайлно обяснение на последната, последвано от още по-детайлно обяснение как се прави секс. Ама със всичките възможни подробности, чат-пат и по някоя общовалидна мъдрост. Още тогава ме открехнаха, че ако не можеш да ебе, никой няма да те търпи.

Как нечия индивидуалност може да спечели от подобно обезличаване(еднакви прически, дрехи, храна, т.н ) е отвъд мен.

Не сме швейцарци, една година или 6 месеца прекарани в маршируване няма да ни направи армия. Тея наборници няма как да са конкуренция на една високотренирана наемна войска. Изобщо армия се прави и поддържа с пари, които при нашата корупция няма как да имаме. И пак казвам, ако на някой му трябва казарма да почне да се държи мъжки, той не е мъж на първо място.

А и по точка 6, по соц време до колокто си спомням допустимата 'фира' е 3 на 100 в мирно време. Не съм 100% сигурен, че си го спомням правилно, ако някой е по-наясно да казва, но 3/100 е бахти пресичането на пешеходна.

Така е освен това при пресичането на пешеходна и риска да те гръмнат шанса да пострадаш става двойно по-голям от колкото, ако само пресичаш на пешеходна! Освен това на пешеходната можеш да се оглеждаш и да внимаваш, а за куршуми няма как да се огледаш и да си внимателен! :)

anonymous908491
08-21-2016, 18:25
Така е освен това при пресичането на пешеходна и риска да те гръмнат шанса да пострадаш става двойно по-голям от колкото, ако само пресичаш на пешеходна! Освен това на пешеходната можеш да се оглеждаш и да внимаваш, а за куршуми няма как да се огледаш и да си внимателен! :)

шибани духачи като теб се страхуват и от собствените си сенки

Rakshy
08-21-2016, 18:38
Така е освен това при пресичането на пешеходна и риска да те гръмнат шанса да пострадаш става двойно по-голям от колкото, ако само пресичаш на пешеходна! Освен това на пешеходната можеш да се оглеждаш и да внимаваш, а за куршуми няма как да се огледаш и да си внимателен! :)

тъп хуй

sladura89
08-21-2016, 21:05
А пък за комплексари като вас, които се мислят за нещо повече от останалите хора и обиждат без тях да са ги обидили с нещо нямам какво да коментирам! :)

Aeternal
08-21-2016, 21:12
https://www.youtube.com/watch?v=dXA4yhDSLIE

май не липсата на казарма е виновна за педалите, а натрапваните еврогейски простотии

=============
Евгений Самолетов1 hour ago
это Савченко???? ебена мать, что они с тобой сделали?

13Dedmoroz1 hour ago
Голудовала
=========

хехехе

Как си знаех, че ти ако се включиш ще е с нещо за педалите.
40 годишен девственяк. Кого заблуждаваш, латент замаен? :Д

anonymous908491
08-21-2016, 21:17
На 11 години като ходих да вися със тях най ги интересуваше имам ли косми, виждал ли съм путка, последвано от детайлно обяснение на последната, последвано от още по-детайлно обяснение как се прави секс.
===========================================

хасане хасане
на 11 години ли за първи път са те оправи отзад
а смятах, че са измислици, че турчолята харесват малки момченца

Грозния
08-21-2016, 21:58
... те превръща в робот, който изпълнява каквото му се зададе без да мисли много и без да задава въпроси, вместо да ти развие индивидуалната и креативната мисъл и да ти покаже как сам да се справяш и оцеляваш без да чакаш заповеди от някой си! :)А кораба точно от това най-много се плашеше :D!

Освен това си е факт, че и има яко гавра на старите войници с новобранците, което според мен е абсолютно излишно и вредно за психиката на хората! Често се случват инциденти, като някой да те гръмне някъде без да искал освен това последно време се говореше, че и се друсали там сега не знам дали е вярно де, ама! :)Гаври, пиянстване, наркотици, кражби, мизерия, липса на пари за храна и дрехи, какво остава за гориво и бойна техника! Такава "армия" не може да защити никого от нищо - само губене на време и пилеене на парите на данъкоплатците (всички нас) :x!

казармата е мястото където ще възпитат грознияИ как си го представяш това? Възпитанието харка е до първите 7 години - след това вече е късно! Ако говориш за "обучение" - това е друго, а в "родната казарма" не даваха нови и по-добри умения, освен за професионални чистачи и чат-пат някоя шофьорска книжка (за връзкарите, които слагаха за да возят някой).

От цялата тема, евентуално харитов и кораба имат адекватни мнения.Пхахахахахахахаха :razz: !!! Наивен мечтател и русофил били най-адекватни, айде бе :shock: ?!

Да си с мъже Х месеца на едно място щяло да те направи педал - как ли пък не.Ако няколко мангала там те хванат и ти сцепят гъза, може и това да станеш, дори да си як и без да го искаш :D!

Второто нещо, имало наркотици. Навсякъде има наркотици?Ако в армията има такива неща, като наркотиците и това по-горе - значи няма ред и дисциплина! Ква армия, кви пет лева без най-основното нещо ?!

защото системата ни е скапана. С въвеждането на една правилна система, която да бъде ръководена от умни хора, това няма да го има. А дори да го има, няма да бъде толерирано.Със скапана система, как може да очакваш добри резултати :)?

Ако си лейтенант и полковника ти даде заповед - изпълняваш я. Има го и моментът, както Наполеон е казвал - "ако ти дам заповед и не я изпълниш си виновен, ако ти дам заповед и тя е грешна, но я изпълниш, пак си виновен". Но това е вече много странична тема. Това се нарича "поемане на отговорност"!

...инциденти винаги могат да станат, защото това са хора с оръжия. Факторът - човешка грешка съществува при абсолютно всичко.Инцидентите предизвикани от "човешка грешка" са най-честите, но и най-предотвратимите и когато те се случат, някой трябва да поеме отговорност, но за това трябват топки !

Просто сме си простаци. Като му се каже, че няма да е** Х време, първата му работа е да почне да си мисли за вагини. Прост народ.Ей Ракиши, ако ти кажа - "Няма да ядеш една седмица!", след колко време ще почнеш да мислиш за ядене :D?!
За една седмица без ядене не се умира!
Ей, ама простаци прости и прост народ :razz: !
Не ми се прави на "издържащия без секс", защото такова твърдение плюс фактът, че си мъж (ако си), те прави лицемер :D !

Вкарването на военно обучение с правилна структура може да постави едно много добро начало за "съживяване" на нацията, щото нека бъдем честни, в момента сме жалка гледка.А пари откъде 8)?

И да си повторя идеята, защото явно не е ясно: казвам, че трябва да въведем някакъв вид обучение...Пробвай във фейсбук - "Хора вземете направете някакво нещо за...!" :D !

...някакво базово ниво на сигурност при евентуално военно положение.Почна да дрънкаш глупости като Харката, дето си нямате и "базово ниво" на познание по военно дело и техника! Без адекватна екипировка и техника, една армия е НИЩО! И никакво "базово ниво и обучение" не могат да променят това 8) !

Това обучение носи само плюсове, а единствения минус е, че е скъпо на държавата.Аз пък не виждам никакъв плюс и много минуси 8)! Подреди ги моля те в две групи, за да стане по-ясно :)! Говоря сериозно!

Наистина смятам, че наличието на подобно обучение, би променило много неща към по-добро.Към какво "по-добро"?

И подобни въшли няма да имат причина да реват, че мъжете не били истински вече.Щом си толкова разстроен от това, че "подобни въшли реват", че "няма истински мъже", запиши се в армията и така ще си възвърнеш самочувствието, щом смяташ, че имаш нужда от такова нещо :)! Че и пари ще ти дават некви! Само, че няма да го направиш, нали :D?! По-добре иди направи група във фейсбук:
"Хора направете нещо да върнат военното обучение, че не мога да отида сам, а трябва да ме извикат от къщи с призовка, заедно с хиляди други нещастни копелета!!! :razz:

Дори ако си п*тка, поне ще си п*тка с дисциплина и базови умения.Само не разбрах, звездичката "у" или "а" трябва да е, или нещо друго :D?

aurissaaaaa
08-21-2016, 22:38
По-добре обучения с еърсофт оръжия в края на 10-ти клас и стрелкова подготовка в края на 11-ти, и за двата пола.

Тъкмо може като се построят подходящи съоръжения за тренировки в градска среда да се дават под наем през остатъка от годината и да се изплаща от нещо въпросното начинание.

Това бих подкрепил.

Да те натикат да живееш с всяк'ви маймуни - не. Представяте ли си да попаднете в една стая с климатика или дъртия педофил. После трябва да ги лежа ...

ПП: в Русия като имат казарма да не са им по-безопасни улиците и да не им е по-сплотено и отговорно обществото ?

aurissaaaaa
08-21-2016, 22:41
Без адекватна екипировка и техника, една армия е НИЩО!

Хиляда идиота с калашници или клас зубъри с достъп до дрони и експлозиви ?

Аз бих заложил на зубърите.

Aeternal
08-22-2016, 10:00
На 11 години като ходих да вися със тях най ги интересуваше имам ли косми, виждал ли съм путка, последвано от детайлно обяснение на последната, последвано от още по-детайлно обяснение как се прави секс.
===========================================

хасане хасане
на 11 години ли за първи път са те оправи отзад
а смятах, че са измислици, че турчолята харесват малки момченца

Типичното лапаческо мислене, че ако не се лапа руска пишка ще се лапа рязана, говори много какъв си.
Ама пък от педал какво друго да очакваш?

Всъщност какво споря с човече, което се заяжда с всички, щото му е крив света? Разбирам, че ти е криво щото като си израствал не е имало как да педалстваш, ама вече не се наказва със затвор, не е късно да си начешеш крастата.

golemiq_korab_minava
08-22-2016, 10:04
Хиляда идиота с калашници или клас зубъри с достъп до дрони и експлозиви ?

Аз бих заложил на зубърите.
За това маймуните от африка като ни залеят през границата първо тъпите зубари ще на3бат.

Aeternal
08-22-2016, 11:36
Хиляда идиота с калашници или клас зубъри с достъп до дрони и експлозиви ?

Аз бих заложил на зубърите.
За това маймуните от африка като ни залеят през границата първо тъпите зубари ще на3бат.

Боли ги маймуните за нашата държава или граница...

golemiq_korab_minava
08-22-2016, 11:43
[QUOTE=golemiq_korab_minava;11495104]

Боли ги маймуните за нашата държава или граница...

нали зубарите ще пазят границата от 1 милион маймуни

golemiq_korab_minava
08-22-2016, 11:44
https://youtu.be/fIukJolxIzo

smilegirl12
08-22-2016, 13:23
https://youtu.be/fIukJolxIzo

Iztrii si poshtata

golemiq_korab_minava
08-22-2016, 14:03
ok

Rakshy
08-22-2016, 21:27
ok

кораб, курвите те играят, внимавай :Д:Д:Д:Д

Грозния
08-23-2016, 08:55
Ракиши, кораб - какво стана :) ? Записахте ли се в казармата :D?

aurissaaaaa
08-23-2016, 15:22
Спецназите се изпокриха :Д

Electrа
08-23-2016, 17:44
https://www.youtube.com/watch?v=dXA4yhDSLIE

май не липсата на казарма е виновна за педалите, а натрапваните еврогейски простотии

=============
Евгений Самолетов1 hour ago
это Савченко???? ебена мать, что они с тобой сделали?

13Dedmoroz1 hour ago
Голудовала
=========

хехехе

Хомосексуализмът е съществувал от древни времена, не знам за к'во изобщо го свързват с казармата или липсата ѝ.

Electrа
08-23-2016, 17:57
По-добре обучения с еърсофт оръжия в края на 10-ти клас и стрелкова подготовка в края на 11-ти, и за двата пола.

Тъкмо може като се построят подходящи съоръжения за тренировки в градска среда да се дават под наем през остатъка от годината и да се изплаща от нещо въпросното начинание.

Това бих подкрепил.

Да те натикат да живееш с всяк'ви маймуни - не. Представяте ли си да попаднете в една стая с климатика или дъртия педофил. После трябва да ги лежа ...

ПП: в Русия като имат казарма да не са им по-безопасни улиците и да не им е по-сплотено и отговорно обществото ?

да не би току-що да прочетох нещо смислено? icbi lol

haritov
08-23-2016, 18:04
не е до умението да се борави с оръжие

идеята е като ти кажат да паднеш да падаш като ти кажат напред да тръгваш напред

трябва да действаш без да мислиш

може и най-добрия стрелец да си но пред лицето на врага колебанието и мисленето може да струват твоя живот или този на другарите ти

и не си мислете че в ще ви учат само да стреляте

да служиш на родината не значи само да въртиш оръжието

haritov
08-23-2016, 18:05
ПП: в Русия като имат казарма да не са им по-безопасни улиците и да не им е по-сплотено и отговорно обществото ?

такова е

Electrа
08-23-2016, 18:06
такова е

you've never been to Russia, have you

haritov
08-23-2016, 18:16
you've never been to Russia, have you

ти била ли си през целия ми живот до мен че да знаеш къде съм бил?

Electrа
08-23-2016, 18:21
ти била ли си през целия ми живот до мен че да знаеш къде съм бил?

при александър втори ти се ще

haritov
08-23-2016, 18:26
при александър втори ти се ще

ще ми се да имаш смелост да пишеш от истинския си профил

гордия човек говори високо и ясно право в очите и не се крие от нищо

на това също учат в казармата

Electrа
08-23-2016, 18:31
ще ми се да имаш смелост да пишеш от истинския си профил

гордия човек говори високо и ясно право в очите и не се крие от нищо

на това също учат в казармата

ще ми се да бе схванал, че нямам друг профил след като го написах поне три пъти в някаква тема, садна ли, че асумпциите ти не се оказаха верни и дори казах, че не знам какъв е този сънуващ тип, за който ме мислиш

haritov
08-23-2016, 18:34
ще ми се да бе схванал, че нямам друг профил след като го написах поне три пъти в някаква тема, садна ли, че асумпциите ти не се оказаха верни и дори казах, че не знам какъв е този сънуващ тип, за който ме мислиш

дори не знам кога съм споменавал че те мисля за някакъв сънуващ тип

май говориш наизуст

Electrа
08-23-2016, 18:36
дори не знам кога съм споменавал че те мисля за някакъв сънуващ тип

май говориш наизуст

в темата някой ме обвиняваше, че имам други профили и аз отрекох категорично

haritov
08-23-2016, 18:37
в темата някой ме обвиняваше, че имам други профили и аз отрекох категорично

беше модератора ама в друга тема

Electrа
08-23-2016, 18:39
беше модератора ама в друга тема

няколко човека бяхте

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 20:36
Така или иначе путкенска Европа ще бъде унищожена, но когато му дойде времето, казарма ще има. И евреите отново ще ядат кур.

aurissaaaaa
08-23-2016, 21:20
Брат, бърши си пяната около устата преди да сядаш пред компютъра

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 21:24
Брат, бърши си пяната около устата преди да сядаш пред компютъра

:) Бръсна се сутринта. Без пяна. Само с вода. Сега може да си представиш моята слънчева усмивка, която ти предвижда бъдещето, такова каквото ще стане. ;)

Electrа
08-23-2016, 21:25
Така или иначе путкенска Европа ще бъде унищожена, но когато му дойде времето, казарма ще има. И евреите отново ще ядат кур.

айде не

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 21:29
айде не

Няма да пукам балона, той сам ще се спука. ;) Еврейските вождове може да се опитат да направят първи нещо, но всяко действие, си има равно противодействие.

Грозния
08-23-2016, 21:41
не е до умението да се борави с оръжие

и не си мислете че в ще ви учат само да стреляте

да служиш на родината не значи само да въртиш оръжиетоТова беше един от многото недостатъци на "родната казарма", която вече я няма, слава Богу 8) !

не е до умението да се борави с оръжие

идеята е като ти кажат да паднеш да падаш като ти кажат напред да тръгваш напред

трябва да действаш без да мислишТова звучи повече като дресура от цирка, отколкото като обучение на бойци :razz: !

гордия човек говори високо и ясно право в очите и не се крие от нищо

на това също учат в казарматаХарка, нима преди малко не каза точно обратното :shock:?!
В казармата никой не те пита за мнението ти, още по-малко да го казваш "високо и ясно".

Така или иначе путкенска Европа ще бъде унищожена, но когато му дойде времето, казарма ще има. И евреите отново ще ядат кур.Много интересно - разкажи ни още :).

Electrа
08-23-2016, 21:43
Това беше един от многото недостатъци на "родната казарма", която вече я няма, слава Богу 8) !
Това звучи повече като дресура от цирка, отколкото като обучение на бойци :razz: !
Харка, нима преди малко не каза точно обратното :shock:?!
В казармата никой не те пита за мнението ти, още по-малко да го казваш "високо и ясно".
Много интересно - разкажи ни още :).

kekkeke, с тези емотиконки ми приличаш на хиперактивен тийнейджър

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 21:47
за да разкажа нещо пред вас, то трябва от сега да начертая табелка ,че съм идиот. Предпочитам истината да излиза за този, които може да я намира и го прави.

MrStealHummer
08-24-2016, 03:45
Абе да ви кажа, отностно гей въпроса и в казармата може да станеш такъв. Даже още повече да ти се отворят чакрите ако си такъв... :D А и за другите работи, мисля че главната вина е в родителите, не в казармата, за 6 месеца тя не можа чак толкова да те превъзпита. :)

haritov
08-24-2016, 18:20
Това беше един от многото недостатъци на "родната казарма", която вече я няма, слава Богу 8) !
Това звучи повече като дресура от цирка, отколкото като обучение на бойци :razz: !
Харка, нима преди малко не каза точно обратното :shock:?!
В казармата никой не те пита за мнението ти, още по-малко да го казваш "високо и ясно".
Много интересно - разкажи ни още :).

като не знаеш си мълчи поне да не ставаш смешен както ставаш в момента

викаш недостатък на родната казарма е когато по зимно време има силна буря и прекъсне електричеството и пътищата да дойдат военни със съответната техника да оправят енергозахранването да доставят провизии за населението и да почистят пътищата

и що се отнася до дресурата в цирка никой не иска като ти каже тръгвай напред да мислиш половин час дали ако тръгнеш дали ще умреш

що се отнася до мнението те питат но трябва да го заслужиш но друго исках да кажа

няма да разбереш какво обаче понеже си едно лигаво дете

Грозния
08-25-2016, 08:32
Харка, не си ходил в казармата, нали? Сега какво ти пречи да се запишеш :)? А :D ?
Зададох същия въпрос на Ракишито и Кораба и се изпокриха като мишоци :razz: !

Представите ти за казармата са доста захаросани, не знам откъде си ги придобил :D.

haritov
08-25-2016, 17:38
Харка, не си ходил в казармата, нали? Сега какво ти пречи да се запишеш :)? А :D ?
Зададох същия въпрос на Ракишито и Кораба и се изпокриха като мишоци :razz: !

Представите ти за казармата са доста захаросани, не знам откъде си ги придобил :D.
ти бил ли си през целия ми живот до мен че да знаеш къде съм бил и какво съм правил?

Грозния
08-25-2016, 18:53
ти бил ли си през целия ми живот до мен че да знаеш къде съм бил и какво съм правил?Пак избегна въпроса в опит да се изплъзнеш, с което без да искаш даде отговор 8) . Защо не отговори...

гордия човек говори високо и ясно право в очите и не се крие от нищо

на това също учат в казармата...вместо да се обясняваш като ученичка :razz: ?!

haritov
08-25-2016, 19:26
Пак избегна въпроса в опит да се изплъзнеш, с което без да искаш даде отговор 8) . Защо не отговори...
...вместо да се обясняваш като ученичка :razz: ?!
ходил съм това променя ли нещата вече?

mincheto
08-25-2016, 19:48
ходил съм това променя ли нещата вече?

Ако искам още утре мъжа ми ще ме вкара при военните понеже има дебели връзки :D ....ама с мойте бъбреци и астмата и пари да им дам няма да ме земат.

sladura89
08-25-2016, 22:13
Аз мисля, че липсата на жени е убила българския мъж! :)

LoadRunner
08-25-2016, 22:28
гроздето е кисело, нали
и престани да слагаш тия женски нелепи усмивки на всяко изречение бе лицемерна въшко

това че липсата на жени при теб е убила мъжкото в теб не значи че важи за всички

sladura89
08-25-2016, 23:57
гроздето е кисело, нали
и престани да слагаш тия женски нелепи усмивки на всяко изречение бе лицемерна въшко

това че липсата на жени при теб е убила мъжкото в теб не значи че важи за всички

Като гледам какъв си нервак май и на тебе никоя не ти пуска! :)
И не ми давай наклон на оная работа ще слагам каквото си поискам! :)
Па и къде видя, че са женски виж, че човечето не е с дълга коса? :D

Грозния
08-26-2016, 08:53
ходил съм това променя ли нещата вече?И като си ходил, защо не отговори направо като те питат :)? Нали на това "са ви учили" там :D ?! Ти като уж си ходил, какво научи от тая казарма?

haritov
08-26-2016, 19:28
И като си ходил, защо не отговори направо като те питат :)? Нали на това "са ви учили" там :D ?! Ти като уж си ходил, какво научи от тая казарма?

учили са ме отговарям на когото трябва а ти си някакъв си там нехранимайко

а това за говоренето право в очите си го правя

всеки ден ти казвам че си глупак и грам не лицемернича

за жалост и този път показваш липса на мислене и не успяваш да разбереш какво пиша

mincheto
08-26-2016, 19:47
учили са ме отговарям на когото трябва а ти си някакъв си там нехранимайко

а това за говоренето право в очите си го правя

всеки ден ти казвам че си глупак и грам не лицемернича

за жалост и този път показваш липса на мислене и не успяваш да разбереш какво пиша

Само недей се заяжда с грозният ,че май ще почвам да режа кремвирши скоро :lol:

haritov
08-26-2016, 19:56
Само недей се заяжда с грозният ,че май ще почвам да режа кремвирши скоро :lol:

режи от тия с пълнежа

elen4ee
08-31-2016, 19:32
Не е истина колко успешно е деградирала тая тема...

fanton1
08-31-2016, 19:50
Не е истина колко успешно е деградирала тая тема...

Ти какво очакваше ?? Повечето теми се обръщат в спам теми..

Rakshy
09-01-2016, 00:34
Не е истина колко успешно е деградирала тая тема...

нали :Д

от някви дълги писания от моя страна минахме на рязане на някви неща и зубъри с дронове :Д

Грозния
09-01-2016, 08:20
Не е истина колко успешно е деградирала тая тема...... като повечето потребители в нея :D!

Ти какво очакваше ?? Повечето теми се обръщат в спам теми..Обърна се в спам от някои потребители заради неудобните въпроси които задавам 8). Едни почнаха да ми се обясняват като ученички, други се изпокриха като мишоци :D! А имат самочувствието, че са големи "мъже" :razz: .

нали :Д :D