PDA

View Full Version : Виждам ,че е на линия,но не ми пише нарочно



drake95
08-17-2016, 16:08
Защо се получава така драги съфорумници , защо трябва да е толкова трудно , да решиш да си добър с някой и елементарното,което искаш да не го получаваш . Защо ми е толкова трудно да го приема (заедно сме ) , но това ме изнервя и ми трови настоението ,при вас как е? Женски игрички ли са ,какво са, наказва ли ме ?

inewton
08-17-2016, 16:12
Блуднишки номера.

Maleficus
08-17-2016, 16:38
Човек, ще го кажа направо... Когато тя те третира хладнокръвно, бъди като алигатор, когато те третира добре, бъди и ти добър.. С доброта само не става..

anonymous908491
08-17-2016, 20:26
хехехехе, тя не му пишела нарочно, а той стои и чака
да не си някъв принц, че чакаш другите

NissaN
08-18-2016, 07:18
И ти не й пиши 1 седмица и бъди хлъднокръвен като нея и може би тя ще те потърси първа.

baby_baby
08-18-2016, 08:51
И какво като не ти пише? Може да има работа и да няма възможност да ти пише

mincheto
08-20-2016, 06:27
С доброта само не става..

Е тука си много прав....повечето хора са лицемерни и гледат как да ти навредят затова нетрябва да се доверяваме напълно на никого....аз съм го казвала и пак ще го повторя..дори и на мъжа ми нямам сляпо доверие дето сме от 3-4 г заедно и живеем заедно.

Unfathomable
08-30-2016, 11:53
защо не й пишеш ти? Сигурно тя чака теб и се изнервя по същия начин.

Грозния
08-30-2016, 22:35
Защо се получава така драги съфорумници , защо трябва да е толкова трудно , да решиш да си добър с някой и елементарното,което искаш да не го получаваш . Защо ми е толкова трудно да го приема (заедно сме ) , но това ме изнервя и ми трови настоението ,при вас как е? Женски игрички ли са ,какво са, наказва ли ме ?Тя само си играе с теб! Единственото за което и служиш е да и помпаш самочувствието като вижда че я търсиш! Спри да се занимаваш с нея (приятелски съвет)!

haritov
08-31-2016, 06:21
едно време хората си пишеха писма и получаваха отговор след месеци че и години

тая била на линия

от тия технологии се затъпява само

преди пиехме кафето заедно не сами пред компа

Грозния
08-31-2016, 08:32
от тия технологии се затъпява самоХарка, трябва да спреш интернета, щом така ти действа :razz: ! Само се боя да не е твърде късно :D !

Grigor11
09-04-2016, 12:14
писах нна една и тя отговаря здрасти после какво прави я питам не отговаря как е пак не отговаря след това я питам какви са и хобитата отговаря зависи питам я от какво тя казва не знам утре ще ти пиша не ми писа аз и писах хеи тя отговори после я питам какво обича да прави през свободното си време тя каза да чете питам я какво не отговаря после и написах един виц отговори и после я питах какви филми гледа тя отговаря защо как мислите.

Аз съм си Аз
09-04-2016, 20:56
защо не й пишеш ти? Сигурно тя чака теб и се изнервя по същия начин.

Той може да и пише и тя д се праВи на интереСн