PDA

View Full Version : момичета, помощ...



teodora787878
08-17-2016, 21:49
Здравейте.
Имам ужасен проблем, имам ужасно жълто-кафеникаво течение и болка. Както и да е решила съм да отида на лекар, но никога преди не съм ходила. Въпроса ми е след като й кажа, че имам течение и т.н. Трябва ли да се събличам, защото адски много се срамувам или само ще ми задава въпроси? Много ви благодаря предварително :)

begailegai
08-17-2016, 23:49
Най-вероятно са гъбички, нищо сериозно. Всяка жена минава през прегледи, няма начин.
Със сигурност ще трябва да се съблечеш, трябва да те прегледа. Кофти е, сядаш на един специален стол и се разкрачваш и ти бърка с някакви приспособления, случвало ми се е и с пръст за да опипа дали има нещо. Не трябва да се притесняваш. Това му е работата, минават хиляди жени за едно и също, няма да те запомни конкретно, няма да види нещо, което не е виждал, няма да те критикува ако не си си махнала космите перфектно или нещо от сорта. Ще те пита въпроси, често питат " Използваш ли предпазни мерки при секс". Няма смисъл да лъжеш, защото за някой бактерии трябва да се изпише лечение и на момчето, за да не се излекуваш и после той да ти ги върне. Като цяло мен всеки път си ме е срам просто гледам мислите ми да са някъде другаде.

teodora787878
08-18-2016, 12:12
Много ти благодаря, а може ли да отида без родител след като съм на 15? :)

NissaN
08-18-2016, 13:19
Страх те е да не разбере че си се порила с някой а ?

begailegai
08-18-2016, 13:44
Не мисля, че е проблем да идеш сама

Maleficus
08-18-2016, 23:42
Звучи като мръсен канал, бързо при доктора, че ако надушат плъховете ще си имаш гости ! Ако си го раздавала като светица, може да имаш гонорея или друга любовна болест, ако пък не, сигурно са гъбички или някакъв друг бактериален дисбаланс, тъй като пусито има бактерии, които в повечето случай са безвредни, но понякога популацията на един вид се размножава по бързо и предизвиква дискомфорт, сърбеж и тнн... Понякога даже ако е упорито подобно течение, може да е симптом на нещо по сериозно, например рак, но шанса е минимален... Раковете се развиват принципно при по дъртите кози, защото с възрастта се получават повече грешки в генетичния ни код и е по вероятно да се появят дефектни клетки, от които дефакто е изграден рака..

Indistinct
08-19-2016, 05:59
Много ти благодаря, а може ли да отида без родител след като съм на 15? :)

Можеш.

mincheto
08-19-2016, 06:25
Може да а някво възпаление и да се нуждае от доктор.

RedRanger
08-19-2016, 19:41
Така е, нека форумните доктори преценим след представен снимков материал.

mincheto
08-20-2016, 19:17
Така е, нека форумните доктори

Като например batkodoki... :D

teodora787878
08-21-2016, 23:25
Всъщност не съм се '' раздавала като светица '' , което означава, че проблема не идва от там...

Indistinct
08-22-2016, 10:28
Всъщност не съм се '' раздавала като светица '' , което означава, че проблема не идва от там...
Това не пречи да са гъбички.
Отиде ли на гинеколог? Ако не си - не чакай повече.

emi.smile89
08-22-2016, 23:05
Здравей. :) В прегледа при гинеколог няма нищо страшно. И аз не исках да ходя, обаче поставих здравето си пред всичко. Беше профилактичен преглед. По-добре е да отидеш при жена, защото ще си по-спокойна. Ще те пита какви симптоми имаш, откога имаш менструация и дали си девствена за да знае как да те прегледа. Прегледа трае 2-3 минути. Не боли, не е страшно. Айде кураж! \\:D/