PDA

View Full Version : как да разчупя леда



yoyomaster1
08-18-2016, 23:12
Или по-скоро, как да се доближа до леда?

Има едно момиче, в което съм влюбен (или поне много харесвам), но не я познавам. Перфектна е, не само на външен вид. Какво да й пиша/как да започна разговор (в чат разбира се, не я познавам, не може да е на живо) за да ме вземе насериозно, а не да ме помисли за поредния загорял/псевдо играч/загубеняк?

Друг вариант е да помоля една моя стара позната да ни запознае, ама с тази стара позната не съм се виждал от 2 или повече години, а пък и тя не е много близка с момичето Х към което имам интерес, по-скоро се познават покрай техно общи познати и приятелки.

Но изобщо не разчитам на втория вариант, предпочитам сам да си действам.
Разбира се първия вариант е невъзможен ако не съм хубав според нейните стандарти, ама и увереността е важна, та затова питам как да започна да дълбая леда.

Благодаря

Maleficus
08-18-2016, 23:20
Или по-скоро, как да се доближа до леда?

Има едно момиче, в което съм влюбен (или поне много харесвам), но не я познавам. Перфектна е, не само на външен вид. Какво да й пиша/как да започна разговор (в чат разбира се, не я познавам, не може да е на живо) за да ме вземе насериозно, а не да ме помисли за поредния загорял/псевдо играч/загубеняк?

Друг вариант е да помоля една моя стара позната да ни запознае, ама с тази стара позната не съм се виждал от 2 или повече години, а пък и тя не е много близка с момичето Х към което имам интерес, по-скоро се познават покрай техно общи познати и приятелки.

Но изобщо не разчитам на втория вариант, предпочитам сам да си действам.
Разбира се първия вариант е невъзможен ако не съм хубав според нейните стандарти, ама и увереността е важна, та затова питам как да започна да дълбая леда.

Благодаря

Мисля, че магическите думи бяха... Авада Кедавра ! Ааа чакай, грешно заклинание ! Това е чат пич... Сигурно на ден получава по 1000 предложения от други нещастници, които искат да изпъкнат, но реалността, е че в крайна сметка ако не познават лично момичето са просто текст на екрана и нямат шанс да направят впечатление, освен ако не са изключителни писатели, на живо имаш някакъв минимален шанс поне, ако си хептен зле... Първо се запознай на живо, направи впечатление, после чат... Няма как да изпъкнеш в чата това е, по хубаво да те отхвърли на живо, отколкото просто да те игнорира в чат и да се чудиш къде сгреши.. Така поне ще знаеш кога да продължиш напред... Ако искаш да дълбаеш леда давай чат, ако искаш да дълбаеш пусито бъди мъж, изкарай топките си от буркана с кисели краставички, залепи ги и отиди й покажи, че можеш да я имаш !

Rakshy
08-19-2016, 01:44
питай Титаник как да се доближиш до леда


хе
хе
хе
хе
хе
хе
хе

mincheto
08-19-2016, 06:23
Има много грозни типове дето има огромна самоувереност и 10минути са много да свалят жена....самоувереността е много важна.

tori
08-19-2016, 06:41
Като човек, на когото му пишат постоянно некви типове мога да кажа, че ни един не е могъл да ми привлече интереса. Запознай се с нея на живо, няма да сбъркаш. Както казаха - извади си топките от буркана с киселите краставички и действай.

anonymous908491
08-19-2016, 09:26
Като човек, на когото му пишат постоянно некви типове мога да кажа, че ни един не е могъл да ми привлече интереса.

с антракса първо се видяхте ли
без да сте си писали преди това

tori
08-19-2016, 09:52
Не, не точно. Допаднахме си, след дооооооста чатове и две-три виждания, въобще преди първите две-три срещи не е имало намерения за повече от приятелство. Искам да кажа, че не е било писане тва, което ми направи впечатление. За тва не го броя. А и аз писах първа, щот исках чат аверче. Не сме търсили/надявали на нещо. Даже до последно си мислех, че и двамата ще заебем и ще има само бира от време на време. Пък говедото реши да се появи при мен и да ни усложни животя...
Ама ако момичето е кажи-речи хубаво, вероятно редовно някой я занимава със себе си с идеята да я тресне. Вярно - и от чатове излизат връзки, трябва повече време и нулеви очаквания докато реално не се случи.

sladura89
08-19-2016, 11:19
Пробвай с шило за лед може и да се счупи ледът! ;) :lol:

sladura89
08-19-2016, 11:22
Или по-скоро, как да се доближа до леда?

Има едно момиче, в което съм влюбен (или поне много харесвам), но не я познавам. Перфектна е, не само на външен вид. Какво да й пиша/как да започна разговор (в чат разбира се, не я познавам, не може да е на живо) за да ме вземе насериозно, а не да ме помисли за поредния загорял/псевдо играч/загубеняк?

Друг вариант е да помоля една моя стара позната да ни запознае, ама с тази стара позната не съм се виждал от 2 или повече години, а пък и тя не е много близка с момичето Х към което имам интерес, по-скоро се познават покрай техно общи познати и приятелки.

Но изобщо не разчитам на втория вариант, предпочитам сам да си действам.
Разбира се първия вариант е невъзможен ако не съм хубав според нейните стандарти, ама и увереността е важна, та затова питам как да започна да дълбая леда.

Благодаря

Ако действаш много те мислят за загорял или перверзен или простак, ако не действаш достатъчно те вкарват във френд зоната! Честно казано нямам никаква идея ходи ги разбери днешните момичета! :)

Rakshy
08-19-2016, 14:00
Не, не точно. Допаднахме си, след дооооооста чатове и две-три виждания, въобще преди първите две-три срещи не е имало намерения за повече от приятелство. Искам да кажа, че не е било писане тва, което ми направи впечатление. За тва не го броя. А и аз писах първа, щот исках чат аверче. Не сме търсили/надявали на нещо. Даже до последно си мислех, че и двамата ще заебем и ще има само бира от време на време. Пък говедото реши да се появи при мен и да ни усложни животя...
Ама ако момичето е кажи-речи хубаво, вероятно редовно някой я занимава със себе си с идеята да я тресне. Вярно - и от чатове излизат връзки, трябва повече време и нулеви очаквания докато реално не се случи.

http://www.themonastery.org/blog/wp-content/uploads/2011/10/Woman-Proposing-to-Man-Wedding-Marriage-Proposal.jpg

tori
08-19-2016, 16:04
Ахаха, да, има нещо!

baby_baby
08-19-2016, 16:42
Не моли никой да те запознава с нея а сам го направи

RedRanger
08-19-2016, 19:45
Прати й снимка на половия си член, със сигурност ще разбере колко много значи за теб.

NissaN
08-20-2016, 18:52
Пробвай с шило за лед може и да се счупи ледът! ;) :lol:

Или с ледобур ( зимата си пробиваме дупки в язовира с него).

sladura89
08-20-2016, 23:44
Или с ледобур ( зимата си пробиваме дупки в язовира с него).

+1 :)