PDA

View Full Version : Как да му докажа ... ?



karinaa
08-19-2016, 19:22
Здравейте на всички. Аз съм момиче на 18, имам проблем за който искам да ви споделя. Преди една година тръгнах с едно момче с година по - голям от мен. Бяхме заедно 7 месеца и в началото на лятото се разделихме - заради мен защото допусках много грешки, а най - лошо е че ги повторих много пъти. Накрая на него му писна и ме заряза. Нормално е разбирам го, само дето аз осъзнах, че го обичам повече от всичко на света. Осъзнах каква глупачка съм била да се държа толкова гадно с него. И все пак той се опита да забрави и започнахме отново да се чуваме, виждаме и т.н. Сега аз се опитвам да се променя, да го накарам отново да ми вярва. Уморих се от това да правя едни и същи глупости искам да съм си с едно момче и точно това момче не някой друг не някой случаен. Той обаче казва, че има гласче в главата, което винаги ще му напомня за миналото. Винаги ще се съмнява и няма да ми има пълно доверие. Искам това да го променя ... как? как? как? как? Как да стане това ? Не мога да го чакам цяла вечност, за да ми повярва и да разбере, че съм разбрала грешката си и съм се променила. Дайте ми някакъв съвет. Знам че съм виновна но .. Обичам го, не мога без него !

RedRanger
08-19-2016, 19:46
С много джиджи биджи

TROLLDADLOLCAKE
08-19-2016, 21:06
Тва е лошото на изневерите и т.н - стават два-три пъти примерно или повече,но човекът,на когото си изневерил повече никога няма да ти вярва.Поне не и както ти е вярвал преди.Няма как да промениш нещата,направила си глупости и сега си носиш последствията.

Maleficus
08-19-2016, 21:10
Здравейте на всички. Аз съм момиче на 18, имам проблем за който искам да ви споделя. Преди една година тръгнах с едно момче с година по - голям от мен. Бяхме заедно 7 месеца и в началото на лятото се разделихме - заради мен защото допусках много грешки, а най - лошо е че ги повторих много пъти. Накрая на него му писна и ме заряза. Нормално е разбирам го, само дето аз осъзнах, че го обичам повече от всичко на света. Осъзнах каква глупачка съм била да се държа толкова гадно с него. И все пак той се опита да забрави и започнахме отново да се чуваме, виждаме и т.н. Сега аз се опитвам да се променя, да го накарам отново да ми вярва. Уморих се от това да правя едни и същи глупости искам да съм си с едно момче и точно това момче не някой друг не някой случаен. Той обаче казва, че има гласче в главата, което винаги ще му напомня за миналото. Винаги ще се съмнява и няма да ми има пълно доверие. Искам това да го променя ... как? как? как? как? Как да стане това ? Не мога да го чакам цяла вечност, за да ми повярва и да разбере, че съм разбрала грешката си и съм се променила. Дайте ми някакъв съвет. Знам че съм виновна но .. Обичам го, не мога без него !

Скъпа, дори в написаното си противоречиш, защото ако е възможно човек да обича някой толкова, времето, което трябва да го чака щеше да е безмислено, все пак доверието се печели обратно супер бавно.. Той също не знае някои подробности, но на негово място хиииич нямаше да си говорим и тнн, край значи край, иначе как ще се научиш какво е загуба и как да цениш човека до себе си и този, които ще дойде след него ? Според мен не си си научила урока и си личи по начина, по които пишеш, затова няма да кажа нищо,което ще ти е полезно.. Успех в следващата връзка, тази е обречена на болезнен край рано или късно дори и да се върне.

sladura89
08-19-2016, 21:33
Здравейте на всички. Аз съм момиче на 18, имам проблем за който искам да ви споделя. Преди една година тръгнах с едно момче с година по - голям от мен. Бяхме заедно 7 месеца и в началото на лятото се разделихме - заради мен защото допусках много грешки, а най - лошо е че ги повторих много пъти. Накрая на него му писна и ме заряза. Нормално е разбирам го, само дето аз осъзнах, че го обичам повече от всичко на света. Осъзнах каква глупачка съм била да се държа толкова гадно с него. И все пак той се опита да забрави и започнахме отново да се чуваме, виждаме и т.н. Сега аз се опитвам да се променя, да го накарам отново да ми вярва. Уморих се от това да правя едни и същи глупости искам да съм си с едно момче и точно това момче не някой друг не някой случаен. Той обаче казва, че има гласче в главата, което винаги ще му напомня за миналото. Винаги ще се съмнява и няма да ми има пълно доверие. Искам това да го променя ... как? как? как? как? Как да стане това ? Не мога да го чакам цяла вечност, за да ми повярва и да разбере, че съм разбрала грешката си и съм се променила. Дайте ми някакъв съвет. Знам че съм виновна но .. Обичам го, не мога без него !

Ако в една връзка няма доверие значи всичко е изгубено!!!

mincheto
08-20-2016, 06:22
Ти може и много да го обичаш,но не се унижавай пред мъж,на сила хубост не става.Така той дори да реши,да ти даде втори шанс ще направи така,че да му ходиш по свирката,a това не трябва да се случва.Аз на твое място щях да се отдръпна и да спра,да му звъня,щях да го накарам да се зачуди къде съм сега и с кого ли съм и той да ми звънне.

jghgh
08-20-2016, 12:08
ако толкова го искаш, ще чакаш да му мине и ще му се доказваш ежедневно.
а той щом те е приел обратно, значи все пак храни някакви чувства и не е скъсал окончателно.

не винаги "краят е край", поне явно във вашия случай.

mincheto
08-20-2016, 12:11
не винаги "краят е край", поне явно във вашия случай.

То,ако краят беше край на момента...с моят мъж да сме се разделили още преди 2г и повече .... :D:D

inewton
08-20-2016, 12:13
Писано е: "По делата ще ги познаете".

mincheto
08-20-2016, 12:15
Писано е: "По делата ще ги познаете".

Имената на глупците висят по стените :D

inewton
08-20-2016, 12:18
Имената на глупците висят по стените :D

Тоже и твоето. Не без основание.

mincheto
08-20-2016, 12:22
Тоже и твоето. Не без основание.

Да написала съм си името на ника и вече немога да го сменя,aи дали съм си написала моето име не се знае никога... :D

inewton
08-20-2016, 12:24
Да написала съм си името на ника и вече немога да го сменя,aи дали съм си написала моето име не се знае никога... :D
Може да си направиш друг профил.
Така е, не се знае.

Хайде, стига спам, че модератора ще се кара.

deitona22
08-20-2016, 12:43
Ако в една връзка няма доверие значи всичко е изгубено!!!

++++++++++1!!

mincheto
08-20-2016, 12:51
Може да си направиш друг профил.
Така е, не се знае.

Хайде, стига спам, че модератора ще се кара.

То от всички модератори активни са само YoungBloodZ,калпазанка и кремчето...и то първият е най-често активен

NissaN
08-20-2016, 13:28
Ще си намериш друг стискам палци

baby_baby
08-20-2016, 20:50
Каква е ползата от изневерите?

Като не искаш да си с един човек просто приключвал всичко с него

mincheto
08-26-2016, 05:41
Каква е ползата от изневерите?

Като не искаш да си с един човек просто приключвал всичко с него

Мъжете са си такива....мъжки курви....немогат да неизневерят те имат слаби ангели :d
http://prikachi.com/images.php?images/295/8889295G.jpg :D

baby_baby
08-26-2016, 08:00
Мъжете са си такива....мъжки курви....немогат да неизневерят те имат слаби ангели :d
http://prikachi.com/images.php?images/295/8889295G.jpg :D

За съжаление е така но в това няма никакъв смисъл да си с един човек и да му изневерява с друг просто го зарежи и тогава си бъди с другия

mincheto
08-28-2016, 12:18
За съжаление е така но в това няма никакъв смисъл да си с един човек и да му изневерява с друг просто го зарежи и тогава си бъди с другия

Аз съм казала на мъжа ми...прави каквото искаш и с която искаш само гледай да не ми лепнеш някоя болест щото тогава ще те убия :D Той ме увещава,че не ми е изневерил макар да пътува по цяла Европа ама и да е ебал друга....мен не ме ебе особено вече.....само да не ми лепне някоя болест щото тогава е мъртъв :D

fanton1
08-29-2016, 14:18
Отиваш и му казваш каквото трябва, с уста, не е сложно ...

ani_banani
08-29-2016, 17:39
Зависи какви грешки си направила. Ако са по-сериозни трябва да мине време за да разбере ,че си се променила все пак не може само с едно извинение и обещание да обравиш нещата. Щом мислиш ,че си се променила и той също ще го види.