PDA

View Full Version : Приятел



angel_S
08-21-2016, 11:17
Здравейте. Аз съм момиче на 15. Преди няколко години се запознах с едно момче с което в последствие станахме мн добри приятели. Той ми е споделял много пъти кой хр или други подобни неща и аз винаги съм му помагала безц да казвам на никого разбира се. Понякога се е случвало да си пишем по цяла нощ. Проблема е че преди няколко дни му се разсърдих малко, защото се бяхме разбрали да излезем вечерта за рождения ми ден да се напием и той в последния момент не искаше да дойде и на мен ми стана много гадно. Накрая дойде и си изкарахме супер. Но понеже малко му се бях обидила и той в същото време ме беше помолил да пиша на момичето което той хр направо му дадох паролата ми за фейсбук да ѝ пише сам от мое име. Това може би беше голяма грешка, но все пак се случи вече. Разбира се после си смених паролата. Няколко дни след това всичко беше нормално и днес сутринта реших да му кажа че хр малко едно момче, а той започна да ми се подиграва малко и каза на другите. Нямам представа защо го е направил. Уж държеше на мен.. била съм му като сестра ама изведнъж каза на всички. Няма да му се сърдя сега просто няма да му казвам повече нищо. Ако можете да ми кажете вие какво мислите.

mincheto
08-21-2016, 12:35
Използвате и не ти е никакъв приятел.

MrStealHummer
08-24-2016, 03:50
Ами според мен вариантите са два или както се споменава в предния коментар, не е държал чак толкова на теб, а просто му е било изгодно от това. другият е да е искал да се изфука пред приятелите си нещо... Попитай го защо го е направил и му кажи, че ти е станало гадно от това. Ако държи на теб ще ти се извини, но каже ли "кво толкова", мисля че ти става ясно... това е което мога да кажа аз. :)

angel_S
08-26-2016, 07:41
Той си е такъв. Държи се сякаш не му пука за нищо, но всъщност не е така. Не говорихме за тази тема, но той сам престана и сега сме си както преди. Той винаги се е заяждал, за да ме дразни, но никога с лоша цел.

HaruYoshida
09-05-2016, 14:42
Използвал те е. Такива "приятели" не ти трябват. Ти си пазела в тайна за момичетата дето той е харесвал а ти един път си му казал кого харесваш и той веднага е разказал на всички е тва не е ли "малко" нагло. И защо си даваш паролата о-о тва си е твоя профил и .. не знам ти си решаваш но .. според мен стой далеч от този човек.