PDA

View Full Version : Загубих самочувствието си...



petya02
08-21-2016, 20:27
Здравейте!
Знам че в сайта има достатъчно подобни теми.. Но моля и моята бъде публикувана. Благодаря! :)
На 14 години съм, 164 см и тежа 82 кг.. Преди да почнете да наливате обидите.. свикнала съм..
Ще помоля някой, който разбира от диети.. разделно хранене, упражнения и т. н да ми помогне и да предложи нещо.. От малка съм си пълна, но не чак толкова.. преди като че ли имах по-голямо самочувствие.. Може би март месец започнах да тренирам във фитнес и уж да се храня здравословно.. ама все се отказвах и свалях по 2 кг най-много и толкова.. Сега съм се отпуснала пак... И винаги става така.. Не знам.. нямам воля ли, мързи ли ме.. имаше един период във фитнеса доста се претоварвах и ми се беше подул врата от двете страни.. Не знам от какво се беше получило, но личния доктор каза, че може би е от фитнеса.. Защото тренирах със доста кг.. Ще се радвам някой да ми помогне със съвети.. Защото имам нужда да отслабна поне 15 кг. :)

LoadRunner
08-21-2016, 20:32
ти си направо затлъстяла

Rakshy
08-21-2016, 20:51
Здравейте!
Знам че в сайта има достатъчно подобни теми.. Но моля и моята бъде публикувана. Благодаря! :)
На 14 години съм, 164 см и тежа 82 кг.. Преди да почнете да наливате обидите.. свикнала съм..
Ще помоля някой, който разбира от диети.. разделно хранене, упражнения и т. н да ми помогне и да предложи нещо.. От малка съм си пълна, но не чак толкова.. преди като че ли имах по-голямо самочувствие.. Може би март месец започнах да тренирам във фитнес и уж да се храня здравословно.. ама все се отказвах и свалях по 2 кг най-много и толкова.. Сега съм се отпуснала пак... И винаги става така.. Не знам.. нямам воля ли, мързи ли ме.. имаше един период във фитнеса доста се претоварвах и ми се беше подул врата от двете страни.. Не знам от какво се беше получило, но личния доктор каза, че може би е от фитнеса.. Защото тренирах със доста кг.. Ще се радвам някой да ми помогне със съвети.. Защото имам нужда да отслабна поне 15 кг. :)

врата на вълка е дебел защото вдига тежко във фитнеса, ама разбира се :Д:Д:Д


ходи по 5 километра на ден като начало, всеки ден

ще свалиш вероятно около 5 кг за 3 седмици

яж по по-малко

ако ядеш примерно на закуска 3 филии с лютеница, почни да ядеш 2
ако ядеш една купа супа с филия хляб, яж я с половин филия
ако ядеш 1 чиния мусака, яж половин чиния мусака


е такива елементарни неща. Като се чувстваш гладна пий вода и си мисли за шишарки

tochko
08-21-2016, 21:56
Не бива да се отказваш защото винаги преди е ставало така. Иии да за да свалиш 5-10-15 килограма трябва да свалиш първо два или три. Колегата отгоре е прав, направи промяната постепенно за да не почуства тялото рязък стрес.

Не виждам защо си вдигала тежко. За да чистиш мазното трябва интензивност и все пак умерена в началото, защото имаш скелет нормален за 60 кг а ти си му сложила 80. За врата не виждам връзка, въпреки че не съм компетентен, не мислв че трябва да те плаши или спира това нещо. Не вярвай изцяло на лекарите, защото аз съм жив пример как от мохата е ставало слон.

Rakshy
08-21-2016, 22:29
моха

мое да са лимфни възли, деазнам, ма няма логика от тренировките да ти се подуят :Д

Seattle
08-22-2016, 05:04
и си мисли за шишарки

Хъ? :D

Rakshy
08-22-2016, 11:09
Хъ? :D

бате тва е може би най-важното

сваляш 5 кг за 2 месеца

само трябва да си мислиш за шишарки кат си гладен


;) ;) ;)

szantye
08-29-2016, 22:01
кардио и диети

HaruYoshida
09-05-2016, 15:52
кардио и диети

+постоянност

Rakshy
09-05-2016, 16:44
постоянство се нарича

tochko
09-06-2016, 08:40
+постоянност

*Постояннота