PDA

View Full Version : Как да разбера?



G0s7eR
08-21-2016, 22:37
Здравейте приятели, не знам дали това е за тази тема но ако не е ммоля преместете го. Нека минем на проблема.
Не знам защо но имам шибаното чувство че приятелката ми изневерява искам да разбера дали е наистина така моля ви помогнете ми в смисъл ако може да ми кажете как да постъпя или какво да направя за да разбера моля ви. Извинявам се но просто това чувство ме изгаря искам да разбера...
Знам че звучи смешно но все пак....

Demetori
08-21-2016, 23:40
Кажи й, че си й изневерил и ако тя също го е направила, ще ти признае в ярост. Или пък няма. А, ако не ти е изневерила... oh well. Ще изгуби доверието си в теб. Но пък ти вече си изгубил твоето в нея, заслужено или не. Май по-добре да не правиш така. xD

NissaN
08-23-2016, 05:36
Директно я питай и ако се ядоса много и почне да те критикува - 70% шанс за изневяра

ani_banani
08-24-2016, 19:49
Директно я питай и ако се ядоса много и почне да те критикува - 70% шанс за изневяра

И аз съм на същото мнение.

baby_baby
08-25-2016, 08:19
Ако директно я питаш няма да си признае просто следи поведението лесно се вижда когато човек изневерява

mincheto
08-25-2016, 09:20
Ако директно я питаш няма да си признае просто следи поведението лесно се вижда когато човек изневерява

Освен,ако не се прикрива много умело.

baby_baby
08-25-2016, 09:23
Освен,ако не се прикрива много умело.

Все някога ще се разбере колкото и да се прикрива

mincheto
08-25-2016, 19:16
Все някога ще се разбере колкото и да се прикрива

Имах един много близък приятел Бог да го прости....на времето викаше жена ми ме пита къде отивам,и аз викам по курви и тя пак не ми вярва,че отивам по курви и мисли,че я лъжа :D