PDA

View Full Version : Проблем с зареждането на лаптопа.



hriseto_22
08-22-2016, 09:06
Имам проблем с лаптопа.Бях го изключила само от копчето и го бях оставила цял ден така,но като го включих батерията му беше паднала,зарежда се но батерията не се пълни.Има само една чертичка и пише,че не се зарежда.Обаче пък цял ден седи лаптопа включен,ако не зареждаше щеше да е изключил напълно.Като го изключа и да го включа не се пуска защото няма батерия.Въпроса ми е дали не ми се е прецакал лаптопа или батерията за да не се зареди докрай.Не знам дали съм обяснила като хората обаче по друг начин не мога да го опиша,за което съжалявам. :D На моменти почва да се зарежда но до там и нищо повече.Модела на лаптопа е HP Compaq 6910p .Някой ако може да ми помогне ще съм му много благодарна. :)

Supermassive____
08-22-2016, 09:41
Батерията сигурно е заминала. Аз имах същия проблем не се зареждаше, изписваше ми, че е за смяна. Махни я и включи лаптопа само на зарядно. Но първо провери зарядното, може някъде да има прекъсване, и да не дава хубав контакт буксата. Също така е хубаво да го изключваш. Занеси го на сервиз, в най-лошия случай нова батерия.

hriseto_22
08-22-2016, 10:37
При мен не изписва,че е за смяна.За прекъсване гледах няма.Изключвам го обаче тогава какво ми стана та не го изключих не знам. :( А колко пари струва една батерия горе-долу знаеш ли?

Supermassive____
08-22-2016, 10:53
Погледни тук http://www.battery-shop.bg/search?q=6910p&k=1.10&gclid=CPf9-Yzs1M4CFcQV0wodF6APrQ

hriseto_22
09-12-2016, 11:01
Оправих го с нова батерия.Благодаря ви. :)