PDA

View Full Version : Някога чудили ли сте се, защо някои жени се държат като кучки дори и след комплимент?



Maleficus
08-23-2016, 11:59
Един ден, виждате едно красиво момиче, решавате да я заговорите, дори уважавате факта, че е красива с комплимент, но уви тя се обръща и ви третира, сякаш вие сте причината за всичко лошо в света. Е момчета обяснението е елементарно...
Просто не ви смята за достойни, дори да дръзвате да изисквате от нея внимание, дори вероятно се чувства омърсена от вашите думи и съответно реагира спрямо вас, все едно сте дъвка на обувката й или по зле в косата й. Трябва да разберете, че жените слагат всички в живота си под някакъв приоритети йерархия(в по строга степен от нас мъжете), като семейството е на върха,след това са приятелките, след това гаджето (приема се, че гаджето е избора на едно момиче, за най успешен в нейните очи мъж), след това са привлекателните, заможни, чаровни и успешни мъже след тях са мъжките приятели, и след това сте вие, нищожествата, които хабят времето на жената, докато тя дири по добра стока от вас или поне хора, които биха й били полезни. Ако сте привлекателни или заможни или можещи и стабилни, ще забележите, че много жени са склонни да ви забележат и дори да изневерят, за да бъдат с вас.

Това е реалността момчета ако сте негодни в очите на едно момиче, не очаквайте да се държи добре към вас и дори да забелязва, че съществувате(дори да бъдете приятели се иска да сте полезни по някакъв начи. Забелязвали ли сте някога, че жените в живота ви, ви търсят само когато искат нещо ?), но това не трябва да ви засяга, никак дори, защото подобен тип жени са и най нелоялните и най емоционално нестабилните същества(тоест доста голяма част от масата жени), които дори да имате в живота си, след време ще ви се иска да не сте ги срещали никога, защото за тях, вие сте просто възглавничка, на която да седят, докато не намерят по добра от вас с която да ви подменят, само че в крайна сметка, вие си тръгвате с петната обикновено :)
Тоест всяко лошо за добро.. Вместо да се тормозите работете над себе си, изградете се като личности, покажете на жените, че сте господари на живота и съдбата си и че не са ви нужни и те с радост ще ви предложат телата си и то с огромна отстъпка, но най важното, е че вие ще контролирате условията и ще получавате, каквото вие искате ако сте хитри ..

Дамите, които искат да спорят да се чувстват двойно поканени, а тези които решат да нападат мен, а не темата печелят бонус точка за некомпетентност, защото падат в клишето и показват очаквано и скучно поведение :)

Electrа
08-23-2016, 12:22
Един ден, виждате едно красиво момиче, решавате да я заговорите, дори уважавате факта, че е красива с комплимент, но уви тя се обръща и ви третира, сякаш вие сте причината за всичко лошо в света. Е момчета обяснението е елементарно...

Лично аз мисля, че това е много досадно, защото когато таргетираш някого, който общо взето си гледа работата, с едничката цел да направиш комплимент, ти първо му губиш времето, имайки предвид че човекът може да бърза за някъде, второ го караш да се чувства неудобно, защото комплиментът идва от непознат и изневиделица. Забележи, че казвам "някого" и не специфирам дали е от женски или от мъжки пол. След като вече обясних защо е сравнително досадно да губиш времето на random хора на улицата, ще те светна и защо конкретно в случая на момичетата това може да стане освен досадно и доза creepy/обезпокоително. Като на човек, на когото му се е случвало да го спират на улицата хора, за да инициират разговор, който евентуално да прерасне в запознанство, мога да ти кажа, че чувството някой да иска да се запознае с теб само защото е харесал как изглеждаш е сравнително неприятно, защото деликатно предполага, че интересът на човека отсреща е единствено материално/сексуално обоснован. Повярвай, браточка, няма нищо по-трудно от това да разкараш такива хора без да им нараниш чувствата или да ги засегнеш по някакъв начин. И ако някоя мадама те е третирала "сякаш ти си причината за всичко лошо в света", не го приемай лично, защото никога не е лично, може да има слаби нерви и да ѝ е писнало да ѝ губят времето хора, които се интересуват само от физическите ѝ характеристики, така както за теб не е лично, все пак не си я заговорил заради интелектуалния ѝ блясък или заради духовната ѝ чистота, kek.

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 13:58
Електра. Та тая мадама кеке бъде мн проста, за да се изнервя от това, че някой човек я е харесал външно.

jghgh
08-23-2016, 14:47
Ако си сладък и не ръсиш бисери, ще те огрее, в противен случай - не.
А, да, и още едно важно нещо - дали "досаждаш" в правилното време и място. Има дискотеки, барове, молове и др. места за свободното време, където е по-уместно да заговаряш дами. И също момичето заето ли е.

aurissaaaaa
08-23-2016, 15:20
Често се чудя що толкова много комплекси имат хората. Толкова ли е трудно да се примириш, че имаш недостатъци и на някои хора са им в повече. Баси интайтълмънта

Освен да почнеш да ги дебнеш вечерно време пред входа и да си задоволяваш чувството за собственост

Maleficus
08-23-2016, 16:30
Извода е, че ако мъжа е сладък може да направи комплимент на непозната, ако не е да си избоде очите и отреже езика, особено когато жената е облечена предизвикателно, тоест 99% от мъжете ако може да изчезнат и да останат само 1-ния % най привлекателни и заможни, ще е добре за времето и комфорта на индивидуалната жена, само те да я заговарят и да й правят комплименти Другия извод, е че няма смисъл от доброто отношение към непознати момичета, ако преценят, че сте грозни или (добавете нещо негативно тук), ще ви изгледат, все едно сте нещо родено в дебрите на тоалетната чиния и вероятно ще ви изпратят с някои вулгарни слова по пътя. Третирайте непознатите жени като потенциални котки с бяс и избягвайте да им галите пренадутото его, също ако видите да излиза пяна от устата им бягайте ! :D Между другото, дали е заета една жена или не, не е от особено значение в повечето случай ако си по привлекателен и можещ от текущата й жертва :)

Electrа
08-23-2016, 16:55
Електра. Та тая мадама кеке бъде мн проста, за да се изнервя от това, че някой човек я е харесал външно.

Браточка, някои хора се интересуваме предимно от качествата на човека, а не от опаковката му, нито ти си положил някакви усилия да си избираш гените, нито аз, втф, концепцията очевидно е твърде трудна за схаващане за членовете на духовното простолюдие.

Electrа
08-23-2016, 17:01
дори уважавате факта, че е красива с комплимент

Duh... what, уважение заслужават качества като милосърдие, лоялност, трудолюбие, защо, в името на щита на Ахил, уважаваш някого заради красотата му, like 'добра работа си свършила да избереш как да изглеждаш'. Абсурд и половина, братче.

Maleficus
08-23-2016, 17:06
Duh... what, уважение заслужават качества като милосърдие, лоялност, трудолюбие, защо, в името на щита на Ахил, уважаваш някого заради красотата му, like 'добра работа си свършила да избереш как да изглеждаш'. Абсурд и половина, братче.

А когато жена отрязва мъж, защото е прекалено грозен външно (повечето случай)? Дали е оценила, дали е красив вътрешно, а скъпа Електра ? :D Как да направиш комплимент на вътрешната красота на една жена, като не я виждаш от пръв поглед, а виждаш късата пола, хубавите крака, декулте тип завиждайте ми и намацаното лице ?! :D :D Освен това, добрия външен вид е симптом на добрата генетика и полаганата грижа, тоест комплимента в/у външния вид е комплимент и върху здравето :) ОТ сега като правя комплимент, ще казвам " АУУУУ Скъпааа, каква хубава душа имаш ! ", защото определено хората сме повече от телата си и е по редно да правим комплименти в/у аурите и чакрите, а може и върху възлите на съдбата..

Electrа
08-23-2016, 17:15
А когато жена отрязва мъж, защото е прекалено грозен външно (повечето случай)? Дали е оценила, дали е красив вътрешно, а скъпа Електра ? :D Как да направиш комплимент на вътрешната красота на една жена, като не я виждаш от пръв поглед, а късата пола, хубавите крака и декулте тип завиждайте ми ?! :D :D

И аз к'во да направя, че някаква random жена е отрязала някакъв random тип, аз ли отговарям за действията на всички 3 694 661 657 жени по света? И впрочем никой не е длъжен да ти отговаря, когато им досаждаш на улицата, хубаво е да го имаш предвид. Никой не е длъжен да опознава някакъв досадник с чувство на entitlement до тавана, както беше споменал някой по-горе. Тоя номер с комплиментите пробвай да го направиш на мъж и не само, че ще те отреже и ще ти нарани егото, ами има и много реална възможност да ти нарани и нещо друго, така че време е да спреш да хленчиш. Поел си риска да бъдеш жестоко отрязан, като си заговорил някакви хора. Риск печели, риск губи, end of the story.

Maleficus
08-23-2016, 17:18
И аз к'во да направя, че някаква random жена е отрязала някакъв random тип, аз ли отговарям за действията на всички 3 694 661 657 жени по света? И впрочем никой не е длъжен да ти отговаря, когато им досаждаш на улицата, хубаво е да го имаш предвид. Никой не е длъжен да опознава някакъв досадник с чувство на entitlement до тавана, както беше споменал някой по-горе. Тоя номер с комплиментите пробвай да го направиш на мъж и не само, че ще те отреже и ще ти нарани егото, ами има и много реална възможност да ти нарани и нещо друго

Представи си, че не съм човек, а изкуствен интелект и спри да интерпретираш нещата, все едно се отнасят за мен(знам, че е трудно за теб).. Тука целта е да покажа, колко излишно е да правиш комплименти :) И не не е рандом а доста често срещано явление, даже масово :)

Electrа
08-23-2016, 17:27
Представи си, че не съм човек, а изкуствен интелект и спри да интерпретираш нещата, все едно се отнасят за мен(знам, че е трудно за теб).. Тука целта е да покажа, колко излишно е да правиш комплименти :) И не не е рандом а доста често срещано явление, даже масово :)

Говорим хипотетично тук, генийче, не че не съм убедена, че не се отнасят за теб, но от мен да мине, kekekeke. Излишно е да правиш комплименти само когато имаш някакви користни цели, защото колкото и човекът отсреща да ти се струва по-необразован от средностатистически китайски селянин от 14. в., истината е, че всички хора разпознават някои модели в поведението на чисто психологическо ниво и им е напълно ясно, че твоят комплимент е всъщност отражение на чувството ти за entitlement и че комплиментът ти не е безплатен, а очакваш някакво внимание и време в негова отплата, което го обезсмисля напълно като акт на своеобразно великодушие, got it?

p.s. докато виждаш хората като нещо механично, като парче месо и някакви кости, няма как да осъществиш емпатия с някое момиче, освен ако и тя не е част от спиритуалното простолюдие, само можеш да се преструваш, но преструването показва, че не си в хармония със себе си

NissaN
08-23-2016, 17:34
Не съм се чудил ама на такива които ми се направят на интетесни им сипвам и аз

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 17:45
Браточка, някои хора се интересуваме предимно от качествата на човека, а не от опаковката му, нито ти си положил някакви усилия да си избираш гените, нито аз, втф, концепцията очевидно е твърде трудна за схаващане за членовете на духовното простолюдие.

Има причина човек да е красив. Ти чела ли си дамата с ренгеновите очи? Бог е дал не случайно фкзическо тяко. Освен това, най - важното е, че за някои може да има привличане, за други не. За теб да е грозен, за друг - красив.

Electrа
08-23-2016, 17:52
Има причина човек да е красив. Ти чела ли си дамата с ренгеновите очи? Бог е дал не случайно фкзическо тяко. Освен това, най - важното е, че за някои може да има привличане, за други не. За теб да е грозен, за друг - красив.

Става дума за това дали красотата трябва да е единственият фактор при заговарянето на хора на улицата и отговорът е НЕ, дори да става дума за Адриана Лима, защото просто не знаеш как ще реагира даден човек и какъв характер има, може да попаднеш на Ифигения и тя да бъде страшно поласкана от комплимента, но ако попаднеш на Хризотемида... Както казах, всеки си преценява дали ще поеме риска да го отрежат, но после да не се ядосва butthurt much

Indistinct
08-23-2016, 17:52
Има причина човек да е красив.

Каква е причината?

Electrа
08-23-2016, 17:54
:lol: :lol:

the...dreamer
08-23-2016, 17:55
Тука целта е да покажа, колко излишно е да правиш комплименти :)
Е тъй кажи де. :)
Иначе мисля, че и ти и Electra сте прави, макар и не на 100%.
Общо взето, съветът ми е да не издигате жените на пиадестал, уважавайте ги, но не ги третирайте като богини :) .

Electrа
08-23-2016, 18:03
Е тъй кажи де. :)
Иначе мисля, че и ти и Electra сте прави, макар и не на 100%.
Общо взето, съветът ми е да не издигате жените на пиадестал, уважавайте ги, но не ги третирайте като богини :) .

Всички теми на Maleficus са в тази сфера, вече започвам да подозирам, че някой му плаща за тях

RapExotic
08-23-2016, 18:30
Това нещо го има при всички животни, женската да избира най-жизнеспособния и силен мъжки, за да създаде поколение подобно на него. И дори да сме хора не можем да променим инстинктите си. Проблема в днешно време обаче е, че дефиницията за най-силен, най-готин, най-добър.. мъж се е извратила и единствено материалното се смята за предимство. И много пъти свестни и готини пичове биват зарязвани от момичетата за да изберат някой дебил, но материално осигурен.

Maleficus
08-23-2016, 18:40
Всички теми на Maleficus са в тази сфера, вече започвам да подозирам, че някой му плаща за тях

Шшшш, твоя дял ще го получиш след полунощ !

Electrа
08-23-2016, 18:40
Шшшш, твоя дял ще го получиш след полунощ !

на мен не ми плащат за да пиша

Maleficus
08-23-2016, 18:46
на мен не ми плащат за да пиша

Глупости, естествено, че не ! Писането е мръсна работа, която не подхожда на дама с твойте таланти :D

Ivaaaaa
08-23-2016, 18:49
Леле.
Поне тая помия, която се пуска от време на време, мъжки еквивалент на космополитън, да минава няква редакция. Правопис тип "прогимназия".

Indistinct
08-23-2016, 18:51
Глупости, естествено, че не ! Писането е мръсна работа, която не подхожда на дама с твойте таланти :D

Но пък подхожда на дама като теб.

Maleficus
08-23-2016, 18:51
Леле.
Поне тая помия, която се пуска от време на време, мъжки еквивалент на космополитън, да минава няква редакция. Правопис тип "прогимназия".

Стига мрънка ! Ако имаше по малко мрънкачи и повече учителки по български, нямаше да коментираш това на всяка тема, в която не можеш да допринесеш с нещо умно :)

Ivaaaaa
08-23-2016, 18:57
Нямам намерение да се хабя срещу една стена. Много неграмотна стена. Теб кой те излъга, че пишеш нещо различно от небивалици, основани на чути-недочути клишенца и липса на всякакъв реален опит? Залягай над букварчето.

Maleficus
08-23-2016, 19:07
Нямам намерение да се хабя срещу една стена. Много неграмотна стена. Теб кой те излъга, че пишеш нещо различно от небивалици, основани на чути-недочути клишенца и липса на всякакъв реален опит? Залягай над букварчето.

Тц тц тц еее и аз се постарах да ти привлека вниманието с лошия си правопис и написаната на елементарен разбираем език тема... Очаквах поне аргумент от теб, като смяташ, че са небивалици.. За жалост нейно височество Ива, отново няма да ни благослови с мъдрите си мисли... Всъщност... Недей става учителка по български... Не ни трябва 2-ри Хитлер...

Indistinct
08-23-2016, 19:16
Тц тц тц еее и аз се постарах да ти привлека вниманието с лошия си правопис и написаната на елементарен разбираем език тема... Очаквах поне аргумент от теб, като смяташ, че са небивалици.. За жалост нейно височество Ива, отново няма да ни благослови с мъдрите си мисли... Всъщност... Недей става учителка по български... Не ни трябва 2-ри Хитлер...

Остроумно.

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 19:33
Става дума за това дали красотата трябва да е единственият фактор при заговарянето на хора на улицата и отговорът е НЕ, дори да става дума за Адриана Лима, защото просто не знаеш как ще реагира даден човек и какъв характер има, може да попаднеш на Ифигения и тя да бъде страшно поласкана от комплимента, но ако попаднеш на Хризотемида... Както казах, всеки си преценява дали ще поеме риска да го отрежат, но после да не се ядосва butthurt much

Аз не мога да разбера какъв е проблема на едн разговор?

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 19:36
Каква е причината? божествена. Не знам. Ама повечето красиви са красиви и от вътре. Не говоря за наконтените кифли.

Electrа
08-23-2016, 19:39
божествена. Не знам. Ама повечето красиви са красиви и от вътре. Не говоря за наконтените кифли.

нарича се halo effect и е fallacy

the...dreamer
08-23-2016, 19:58
Стига мрънка ! Ако имаше по малко мрънкачи и повече учителки по български, нямаше да коментираш това на всяка тема, в която не можеш да допринесеш с нещо умно :)
Аз пък мисля че Ivaaa само се самоиронизираше.
Ако не се лъжа, тя беше тази, която получи бан за цяла седмица (и то не веднъж май), защото пишеше на latinica :D :D

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 20:16
нарича се halo effect и е fallacyя на български пак

Indistinct
08-23-2016, 20:18
нарича се halo effect и е fallacy

Съгласна съм.

Electrа
08-23-2016, 20:22
я на български пак

доста развален език, ама пиша както мисля Гугълни ги просто

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 20:23
Съгласна съм.

подробно, моля. за простолюдието. обществена форма, толерантост, амин.

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 20:27
доста развален език, ама пиша както мисля Гугълни ги просто

.. ду нот спеак вери гууд инглиш май литъл систър


Сега. Не изключвам, че има и по-грознички с голяма душа.
Но.. От къде ще знаете с какъв човек разговаряте, преди да сте го опознали, за да го изритате веднага?

Electrа
08-23-2016, 20:32
.. ду нот спеак вери гууд инглиш май литъл систър


Сега. Не изключвам, че има и по-грознички с голяма душа.
Но.. От къде ще знаете с какъв човек разговаряте, преди да сте го опознали, за да го изритате веднага?

какво??

Indistinct
08-23-2016, 20:34
подробно, моля. за простолюдието. обществена форма, толерантост, амин.

Може ли да поясниш? Надявам се не надушвам ирония.

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 20:38
какво??

като някой те заговори, а ти като надменна принцеса

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 20:38
Може ли да поясниш? Надявам се не надушвам ирония.

с женско не може се говори, чао, лека нощ. ;)

Indistinct
08-23-2016, 20:41
с женско не може се говори, чао, лека нощ. ;)

Поне ме признаваш за такова. Но не обясни.

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 20:43
няма да обясня, точка

Electrа
08-23-2016, 20:43
като някой те заговори, а ти като надменна принцеса

надменна принцеса си ти, аз съм любезна

golemiq_korab_minava
08-23-2016, 20:51
надменна принцеса си ти, аз съм любезна
въй. кърпичка ти хващам докато я хвърляш, избърсвайки си носа.

Това нещо - любезно, звучи още по-самовлюбено. Представям си те с рокличката, очелата, питиенцето, чадърчето, така хубаво, любезничко, с токченца, как казваш - извинйиете, и обръщаш главичка





шегичка, де.

the...dreamer
08-23-2016, 21:17
доста развален език
Малко off topic, но какво му е разваленото ?

Electrа
08-23-2016, 21:21
Малко off topic, но какво му е разваленото ?

българоангл. неграмотно е

Maleficus
08-24-2016, 14:54
Вместо да давате комплименти наляво надясно, се дръжте сякаш жената не съществува и не ви интересува, звучи клиширано, но в крайна сметка първата реакция на един подвластен мъж плужек е веднага да се лепне като кърлеж на жената, с надеждата, че ще стане нещо, пък жената ще се чуди: "Защо бе почти всички червей са под малкия ми пръст, пък оня там даже и не ме отразява" и така с бездействие и дисциплина, можете да се издигнете в стая пълна с мъже(работи най добре в университети, училища и работното място, защото хората там трябва да поддържат някакъв елементарен контакт едни с други)
Комплимента е жест и проява на добро поведение , доброто поведение, когато е в излишък е признак за слабост в очите на една жена (подсъзнателно), тоест когато момичето получава нещо в излишък, то не е толкова ценно за нея и мъжа, които го проявява автоматично губи точки в очите й... Елементарно нали ? Проявата на жест е във ваша полза само, когато сте в позиция на власт или ако социалната обстановка го изисква като етикет ! (комплименти 101 за идиоти)

Ivaaaaa
08-24-2016, 14:54
Аз пък мисля че Ivaaa само се самоиронизираше.
Ако не се лъжа, тя беше тази, която получи бан за цяла седмица (и то не веднъж май), защото пишеше на latinica :D :D

Тоз пък
Латиницата ми е по-грамотна от двама ви взети заедно. Явно не е ясно. Пиша така, когато не уважавам събеседника или просто ме мързи на kirilitza.

Maleficus
08-24-2016, 15:17
Тоз пък
Латиницата ми е по-грамотна от двама ви взети заедно. Явно не е ясно. Пиша така, когато не уважавам събеседника или просто ме мързи на kirilitza.

Харесвам това, което прави в момента Ива ! Тя е много добър пример, как нападат един аргумент много от жените, които не могат да го оборят със свой.. Те не търсят слабости в аргумента(особено ако е стабилен и добре обмислен), те търсят слабости в човека, които го пише (първото нещо, което правят е да намерят как да нападнат самия човек и да направят аргумента му по слаб, като разсеят вниманието на публиката) :)

the...dreamer
08-24-2016, 18:00
Тоз пък
Латиницата ми е по-грамотна от двама ви взети заедно. Явно не е ясно. Пиша така, когато не уважавам събеседника или просто ме мързи на kirilitza.
Huu togas. Murzelana takava.

the...dreamer
08-24-2016, 18:03
Харесвам това, което прави в момента Ива ! Тя е много добър пример, как нападат един аргумент много от жените, които не могат да го оборят със свой.. Те не търсят слабости в аргумента(особено ако е стабилен и добре обмислен), те търсят слабости в човека, които го пише (първото нещо, което правят е да намерят как да нападнат самия човек и да направят аргумента му по слаб, като разсеят вниманието на публиката) :)
Maleficus, ти това го беше отразил още в началото на темата:
''Дамите, които искат да спорят да се чувстват двойно поканени, а тези които решат да нападат мен, а не темата печелят бонус точка за некомпетентност, защото падат в клишето и показват очаквано и скучно поведение ''

Колко са предсказуеми само жените ! :D

the...dreamer
08-24-2016, 18:03
Вместо да давате комплименти наляво надясно, се дръжте сякаш жената не съществува и не ви интересува, звучи клиширано, но в крайна сметка първата реакция на един подвластен мъж плужек е веднага да се лепне като кърлеж на жената, с надеждата, че ще стане нещо, пък жената ще се чуди: "Защо бе почти всички червей са под малкия ми пръст, пък оня там даже и не ме отразява" и така с бездействие и дисциплина, можете да се издигнете в стая пълна с мъже(работи най добре в университети, училища и работното място, защото хората там трябва да поддържат някакъв елементарен контакт едни с други)
Комплимента е жест и проява на добро поведение , доброто поведение, когато е в излишък е признак за слабост в очите на една жена (подсъзнателно), тоест когато момичето получава нещо в излишък, то не е толкова ценно за нея и мъжа, които го проявява автоматично губи точки в очите й... Елементарно нали ? Проявата на жест е във ваша полза само, когато сте в позиция на власт или ако социалната обстановка го изисква като етикет ! (комплименти 101 за идиоти)
Напълно съм съгласен.

Electrа
08-24-2016, 18:16
ем защо пускаш тема, кат не искаш да я коментират

Maleficus
08-24-2016, 18:53
ем защо пускаш тема, кат не искаш да я коментират

Нямам нищо против, ако ще и да ме псуват, стига да има някаква свързана с темата субстанция прикачена... Но понякога е все едно темата да е за хемороиди, пък тоя дето коментира да ти споделя 10 причини, защо профилната ти снимка е грозна.. Смисъл винаги може да изгради един аргумент и след това да коментира, на кои какво не му достига и какво му куца, но като чели много забравят за аргумента...

Ivaaaaa
08-24-2016, 19:55
Майняк, нз що си повярва, че пишеш истини подкрепени от аргументи. Wtf, ahahhahahha. По мое мнение един от най-гениалните режисьори е абсолютен мизогин. Е, човека е имал проблеми с майка си. Ще трябва да те разочаровам като кажа, че при теб няма нищо гениално, никаква психология - нищо. Земи са успокой малко.

golemiq_korab_minava
08-24-2016, 20:01
abe male, ti ne beshe li choveka ot rusiq? :D

Electrа
08-24-2016, 20:03
Нямам нищо против, ако ще и да ме псуват, стига да има някаква свързана с темата субстанция прикачена... Но понякога е все едно темата да е за хемороиди, пък тоя дето коментира да ти споделя 10 причини, защо профилната ти снимка е грозна.. Смисъл винаги може да изгради един аргумент и след това да коментира, на кои какво не му достига и какво му куца, но като чели много забравят за аргумента...

аве браточка плс провери си пак писаниците в дискусиите, нямаш basic understanding за тва, което пишеш

golemiq_korab_minava
08-24-2016, 20:05
аве браточка плс провери си пак писаниците в дискусиите, нямаш basic understanding за тва, което пишеш

са браточка се обръщаше и сестра ти - дриима.

Electrа
08-24-2016, 20:07
са браточка се обръщаше и сестра ти - дриима.

браво на нея, кво, липсва ли ти

golemiq_korab_minava
08-24-2016, 20:13
браво на нея, кво, липсва ли ти

не, вече си имаме теб. заместваш я. :З

Electrа
08-24-2016, 20:21
не, вече си имаме теб. заместваш я. :З

ккекекек, нимоА

golemiq_korab_minava
08-24-2016, 20:30
моиш, моиш ти :Х

Maleficus
08-24-2016, 20:38
Добре, че присъстващите дами имат абсолютни познания по това, за което ме съдят, че нямам :) Никога не съм твърдял, че нещата, които пиша са гениални или оригинални, но ТВЪРДЯ, че са верни и подкрепени от факти и освен това изпитани на моя гръб до някаква степен. Иначе хубаво е да знам, че рояка оси все още знае как да хапе и напада на групи :D Между другото и аз не съм абсолютен авторитет, целта на това, което пиша е също да предизвика четящите да се замислят, не задължително да приемат моята позиция...

Electrа
08-24-2016, 20:40
Добре, че присъстващите дами имат абсолютни познания по това, за което ме съдят, че нямам :) Никога не съм твърдял, че нещата, които пиша са гениални или оригинални, но ТВЪРДЯ, че са верни и подкрепени от факти и освен това изпитани на моя гръб до някаква степен. Иначе хубаво е да знам, че рояка оси все още знае как да хапе и напада на групи :D Между другото и аз не съм абсолютен авторитет, целта е също да предизвика четящите да се замислят, не задължително да приемат моята позиция...

omg, time to build a spaceship

Maleficus
08-24-2016, 20:43
omg, time to build a spaceship

Мхм определено е хубаво да те пратим на мисия да видиш дали Юпитер има твърда повърхност... Засега сме пратили само животни в далечния космос, време е да направим следващата стъпка и да пратим теб.. Твоята жертва ще бъде запомнена ! П.П Нещо по темата или ще ме дъвчете, колко малко знам, докато вие не допринасяте никак ? :) Забравих да добавя превод от женски на мъжки, какво имат предвид момичетата : " Не те харесваме, не харесваме това, което пишеш , следователно е грешно, защото пъпеш "

Electrа
08-24-2016, 22:22
Лично аз мисля, че това е много досадно, защото когато таргетираш някого, който общо взето си гледа работата, с едничката цел да направиш комплимент, ти първо му губиш времето, имайки предвид че човекът може да бърза за някъде, второ го караш да се чувства неудобно, защото комплиментът идва от непознат и изневиделица. Забележи, че казвам "някого" и не специфирам дали е от женски или от мъжки пол. След като вече обясних защо е сравнително досадно да губиш времето на random хора на улицата, ще те светна и защо конкретно в случая на момичетата това може да стане освен досадно и доза creepy/обезпокоително. Като на човек, на когото му се е случвало да го спират на улицата хора, за да инициират разговор, който евентуално да прерасне в запознанство, мога да ти кажа, че чувството някой да иска да се запознае с теб само защото е харесал как изглеждаш е сравнително неприятно, защото деликатно предполага, че интересът на човека отсреща е единствено материално/сексуално обоснован. Повярвай, браточка, няма нищо по-трудно от това да разкараш такива хора без да им нараниш чувствата или да ги засегнеш по някакъв начин. И ако някоя мадама те е третирала "сякаш ти си причината за всичко лошо в света", не го приемай лично, защото никога не е лично, може да има слаби нерви и да ѝ е писнало да ѝ губят времето хора, които се интересуват само от физическите ѝ характеристики, така както за теб не е лично, все пак не си я заговорил заради интелектуалния ѝ блясък или заради духовната ѝ чистота, kek.


Браточка, някои хора се интересуваме предимно от качествата на човека, а не от опаковката му, нито ти си положил някакви усилия да си избираш гените, нито аз, втф, концепцията очевидно е твърде трудна за схаващане за членовете на духовното простолюдие.


Duh... what, уважение заслужават качества като милосърдие, лоялност, трудолюбие, защо, в името на щита на Ахил, уважаваш някого заради красотата му, like 'добра работа си свършила да избереш как да изглеждаш'. Абсурд и половина, братче.


И аз к'во да направя, че някаква random жена е отрязала някакъв random тип, аз ли отговарям за действията на всички 3 694 661 657 жени по света? И впрочем никой не е длъжен да ти отговаря, когато им досаждаш на улицата, хубаво е да го имаш предвид. Никой не е длъжен да опознава някакъв досадник с чувство на entitlement до тавана, както беше споменал някой по-горе. Тоя номер с комплиментите пробвай да го направиш на мъж и не само, че ще те отреже и ще ти нарани егото, ами има и много реална възможност да ти нарани и нещо друго, така че време е да спреш да хленчиш. Поел си риска да бъдеш жестоко отрязан, като си заговорил някакви хора. Риск печели, риск губи, end of the story.


Говорим хипотетично тук, генийче, не че не съм убедена, че не се отнасят за теб, но от мен да мине, kekekeke. Излишно е да правиш комплименти само когато имаш някакви користни цели, защото колкото и човекът отсреща да ти се струва по-необразован от средностатистически китайски селянин от 14. в., истината е, че всички хора разпознават някои модели в поведението на чисто психологическо ниво и им е напълно ясно, че твоят комплимент е всъщност отражение на чувството ти за entitlement и че комплиментът ти не е безплатен, а очакваш някакво внимание и време в негова отплата, което го обезсмисля напълно като акт на своеобразно великодушие, got it?

p.s. докато виждаш хората като нещо механично, като парче месо и някакви кости, няма как да осъществиш емпатия с някое момиче, освен ако и тя не е част от спиритуалното простолюдие, само можеш да се преструваш, но преструването показва, че не си в хармония със себе си

кк

golemiq_korab_minava
08-25-2016, 04:49
Електрооо. Принцецесее. Агейн.

Знаеш ли, че онзи ден виждам една много готина мацка. Не знам ти ли беше, или не, но имаше гладка кожа, гъзарски очела, ма слънчеви, богат мъж сигурно. Та от далеч я гледах. И знаеш ли какво? Ми не ми хареса. Просто не ми хареса. Видях едно прецоцано , алчно, злобно, тъпо, човече... Що ли? Ми просто виждам. Ама не ми хареса и външно. Така че, не бих я заговорил. Но в други случаи, виждам различно. И ми харесва. Дори да не е толкова красиво. Така че ..

btrend
08-25-2016, 05:47
Според мен е, защото първо са чували доста комплименти, а след това са им разбивали сърцето и просто са спели да им вярват и второ, защото или са с много високо самочувствие и "какво ми говориш очевидни неща" или пък са с ниско и е "той ми прави комплимент, защото съм грозна".

baby_baby
08-25-2016, 09:37
Зависи какъв комплимент се прави ако е някъв нахален нормално да се реагира така ама общо взето си е до човека

tori
08-26-2016, 10:05
Спирали са ме на улицата толкова пъти, че да знам, че просто си чешат езика и го казват на всяка срещната, щот са пияни и/или им са ибйе. Защо да обръщам внимание? А и подобно фриволно поведение, за мен поне, е знак, че човека като нищо може да скочи и да те изнасили насред главна улица. На баба ми ѝ се е случвало да прибягва до физическа саморазправа с човек, който искал да пийнат по питие, мрънкал и вървял по нея половин час в тъмното. Така, де - това когато била млада и хубава.
А и щом си дотолкова пропаднал, че да спираш жени на улицата, значи не ти е мястото с мен. Най-малкото - пред кофата с боклук не се навъртат желаещи да го вземат, нали? Но пред магазина на Сефора има 500 гладни женски за новата палитра на еди-коя-си марка. Прави си изводите колко струва някой пиян/напушен загорелтак, който сефте вижда жена за момичето, което си спрял.

Ivaaaaa
08-26-2016, 11:49
тори, бе.
окей, и мен са ме заговаряли доста момченца, но или съм била във връзка, или не съм била в настроение за такива неща /асексуалност на макс/ + това съм и бъзлива. не съм толкова мнителна, че да си мисля, че всеки един, позволил си да заговори непозната /мен/, е непременно загубеняк, на който не му връзват, щото не дават вид на такива. пък и колко пъти съм се наслаждавала самата аз на естетическата красота на разни рандъми. за мен осмелилите се са една глътка свеж въздух в скапаното сиво ежедневие, които ме карат да се усмихвам. нека има повече такива хд

Maleficus
08-26-2016, 15:22
Отварям шампанско, най накрая има дискусия ! Сега дами, бихте ли казали, как предпочитате непознатите да се отнасят към вас или е по добре хич да не се опитват ? :D

tori
08-26-2016, 15:43
Ива, всеки си има граници на общуване. На мен допустимо ми е да се заговоря с продавача/ката в кварталния магазин, оттам насетне всеки дръзнал да се заговори с мен без да ми е познат, да ми подава флаерче, да пита за посока/място и да иска помощ в критичен момент, се третира като потенциално опасен. Не веднага рецидивист-убиец на момичета в парка, но потенциално опасен. Ако не такъв, то казах другите възможности какви са за мен. Рядко ми се случва да се заговоря наистина с някого непознат и обикновено става въпрос за бабичка/дядо по пейките, щото те си търсят да си чешат езиците, а аз изчезвам възможно най-бързо. Не щото непременно ме е страх, а защото не ми се говори и нямам какво да кажа на непознат, не се чувствам комфортно.

Извън темата: А още по-крийпи е някой да те е засякъл някъде на живо и да ти набара фейсбука, за да ти досажда. „Ама ти ли беше на 38ми септември 1865та в 25 часа и 65 минути на еди коя си спирка със синя тениска?!?!?!?!?!“ Ай да не, а?! При тва даже не съм кой знае колко атрактивна чак...

Electrа
08-26-2016, 16:13
А още по-крийпи е някой да те е засякъл някъде на живо и да ти набара фейсбука, за да ти досажда. „Ама ти ли беше на 38ми септември 1865та в 25 часа и 65 минути на еди коя си спирка със синя тениска?!?!?!?!?!“ Ай да не, а?! При тва даже не съм кой знае колко атрактивна чак...

Аз за тва нямам фейсбук, кекеке

LoadRunner
08-26-2016, 18:20
Ива, всеки си има граници на общуване. На мен допустимо ми е да се заговоря с продавача/ката в кварталния магазин, оттам насетне всеки дръзнал да се заговори с мен без да ми е познат, да ми подава флаерче, да пита за посока/място и да иска помощ в критичен момент, се третира като потенциално опасен. Не веднага рецидивист-убиец на момичета в парка, но потенциално опасен.

ти за това си и такава трагична скука

tori
08-26-2016, 19:11
ти за това си и такава трагична скука
А мен трагично ме боли скучната дали съм ти интересна.

Грозния
08-27-2016, 08:43
Спирали са ме на улицата толкова пъти, че да знам, че просто си чешат езика и го казват на всяка срещната, щот са пияни и/или им са ибйе. Защо да обръщам внимание?

А и щом си дотолкова пропаднал, че да спираш жени на улицата, значи не ти е мястото с мен.

Прави си изводите колко струва някой пиян/напушен загорелтак, който сефте вижда жена за момичето, което си спрял.

На мен допустимо ми е да се заговоря с продавача/ката в кварталния магазин, оттам насетне всеки дръзнал да се заговори с мен без да ми е познат, да ми подава флаерче, да пита за посока/място и да иска помощ в критичен момент, се третира като потенциално опасен.
А още по-крийпи е някой да те е засякъл някъде на живо и да ти набара фейсбука, за да ти досажда.Тори е права, както обикновено :) !

тори, бе.
окей, и мен са ме заговаряли доста момченца, ...не съм толкова мнителна, че да си мисля, че всеки един, позволил си да заговори непозната /мен/, е непременно загубеняк, на който не му връзват, щото не дават вид на такива.Защото толкова ти е умственият капацитет мила :razz: !
А ти се кефиш на случайните злетаци, които ти досаждат на улицата, защото явно ти липсва внимание в личен план :D.

Ivaaaaa
08-27-2016, 11:53
защото умственият капацитет е пропорциален, нали?
сигурно.
пак ли си го просиш, девствена кучко?

golemiq_korab_minava
08-27-2016, 12:57
Тори да каже сега като има толкова опасни типове, сега сама ли си тори? Май антракса е опасен?

tori
08-27-2016, 15:50
Щом съм с някого две години, то значи не изпитвам страх от него.

golemiq_korab_minava
08-27-2016, 16:00
Все едно очакваш всеки да е алах акбар и да те бие.

Maleficus
08-27-2016, 16:30
Щом съм с някого две години, то значи не изпитвам страх от него.

Между другото вероятността да те убие някои познат е по голяма отколкото някои непознат, това важи и за изнасилванията и тнн. така че не се отпускай :D ( Все пак щом е познат, ти го допускаш по близо до себе си, имаш му повече доверие, следователно лесно може да сложи нещо в питието примерно иии по лесно може да прецени риска от това да те елиминира, тъй като има по добър достъп до информация за теб, докато като си непозната, това до някаква степен те пази, тъй като би отказало някои, защото не могат да преценят риска и не знаят какви проблеми ще си имат, освен това си по нащрек.. Разбира се ако ходиш по тъмни улички и съмнителни места сама тогава... Оу да и забравих да кажа, че първия заподозрян, няма да е някои, които е познат, тоест по голяма вероятност да се оттърве, все пак : "Kак е възможно, та те бяха такива добри приятели !?" Ехх приятелите правят най добрите врагове и опастности :D

Грозния
08-28-2016, 09:42
защото умственият капацитет е пропорциален, нали?На какво :shock:?

пак ли си го просиш, девствена кучко?На кого говориш мила :)?

Тори да каже сега като има толкова опасни типове, сега сама ли си тори? Май антракса е опасен?Кораб, досаждането на случайни непознати от други такива, в 99% от случаите не предвещава и не води до нищо добро. Тори имаше предвид непознаните, а не хора с които е изградила някакви отношения на доверие.

golemiq_korab_minava
08-28-2016, 12:35
Хахахаха. Ми досаждането не го правят всички. Щом ти си досаждал, не означава, че други не проевяват интерес и разговор. Ето наптимер, Ива сподели, че не приема всичко за досаждане или опасност.

Ivaaaaa
08-28-2016, 20:45
Гнидата не разбра, че имаше предвид, че антраксът също й е бил непознат. Дори още по, щото е от нета а-о, пък навън поне се срещаш очи в очи.

tori
08-28-2016, 21:43
С антракса като се видях първите два пъти, бях с най-добрия авер и нашите бяха на километър от мен.

tireheb
08-28-2016, 22:20
тоест ако те харесва (по една или друга причина) - ще се държи ок с теб
ако не те харесва (по ена или друга причина) - няма да се държи ок с теб
СМЯТАЙ

за кво ли изобщо чета мнения над 2 реда точно в ТОЯ форум

Ivaaaaa
08-28-2016, 22:28
Axax XD

tori
08-29-2016, 05:42
тоест ако те харесва (по една или друга причина) - ще се държи ок с теб
ако не те харесва (по ена или друга причина) - няма да се държи ок с теб
СМЯТАЙ

за кво ли изобщо чета мнения над 2 реда точно в ТОЯ форум
Тва към мен ли беше?

tireheb
08-29-2016, 10:32
тц
само първия пост четох

golemiq_korab_minava
08-29-2016, 11:36
С антракса като се видях първите два пъти, бях с най-добрия авер и нашите бяха на километър от мен.

Цял км? Само един авер? А пушката??? ;д

tori
08-29-2016, 12:37
Цял км? Само един авер? А пушката??? ;д
Брат, ебаваш ли се?! Кажи ми дали ще си окей, ако дъщеря ти общува с непознати по улицата? Щото аз няма да съм окей, ако моята я заговарят знайни и незнайни чикибойци, които си търсят да ебнат, щот никоя позната не им върже. Специално на мен ми е важно личното пространство и не съм никак съгласна тоя и оня да ме спират, за да ми свалят звезди. Някак крийпи е. Абсолютно съм съгласна, че аз съм бая ръб по това отношение - далеч не твърдя обратното.

golemiq_korab_minava
08-29-2016, 12:53
Брат, ебаваш ли се?! Кажи ми дали ще си окей, ако дъщеря ти общува с непознати по улицата? Щото аз няма да съм окей, ако моята я заговарят знайни и незнайни чикибойци, които си търсят да ебнат, щот никоя позната не им върже. Специално на мен ми е важно личното пространство и не съм никак съгласна тоя и оня да ме спират, за да ми свалят звезди. Някак крийпи е. Абсолютно съм съгласна, че аз съм бая ръб по това отношение - далеч не твърдя обратното.

1) Зависи на колко години е дъщерята.
2) Зависи дали ще е разговор или досаждане.

И защо точно на улицата? Може да е:
- на работно място
- където тренираш
- в магазина, който пазариш


Тук нямам предвид задължително напълно непознати сенки, които не си виждала.

tori
08-29-2016, 13:04
Аз говоря за абсолютно непознати. Сега, едно е да сме се засучали/заговаряли на работа или нещо такова. Тогава по-мога да го понеса. Даже миналото лято като бачках, познавах цял КиЕ и говорих с тях редовно, пушихме заедно, с някои си останах близка.

Maleficus
08-29-2016, 13:15
тц
само първия пост четох

ಠ_ಠ
Ще ти кажа една тайна, която важи дори в политиката.. Колкото по елементарно е едно послание, толкова по вероятно е да се включат повече хора, за да ти кажат, че грешиш и оттам започва да действа ефекта на офцъта.. Благодаря ти, че стана част от статистиката, поне да беше написал нещо от по висок калибър, та да дадеш пример :)

И сега една молитва към боговете, които почитам ! Ктхулу, Йехова, Аллах и разбира се

♛♛♛☾YoungBloodZ☽ ♛♛♛..

Gratias tibi, bone Deus in hoc foro non sim prohibendo me de manu tua pepercissent impetu naturae gratias ago, nunc et in saecula saeculorum Amen !

DarkTemplar
08-29-2016, 13:28
За жени ли говорим или за комплексарки с фалшиво самочувствие?

Жените, особено по-младите, рядко са благоразположени към случайни запознанства/свалки. За да ти се получи успешно такова, трябва да си оригинален, да я впечатлиш и тя "да е в настроение" за нещо подобно. В противен случай ще ти направи фасон и няма да ти обърне внимание. Много по-лесно е да ви запознае общ/а познат/а, така мацката ще се чувства по-комфортно и ще подходи с доверие към теб.

Що се отнася до "нищожествата" - ами не бъди такъв, това зависи от теб. Положи усилия и бъди успешен - изгради добра кариера/успешен бизнес, натрупай увереност/самочувствие и някакъв социален статус и няма да си изтривалка за мацките. Ако те мързи да се развиваш и цял живот само се оплакваш, винаги ще те пренебрегват.

Maleficus
08-29-2016, 13:42
За жени ли говорим или за комплексарки с фалшиво самочувствие?

Жените, особено по-младите, рядко са благоразположени към случайни запознанства/свалки. За да ти се получи успешно такова, трябва да си оригинален, да я впечатлиш и тя "да е в настроение" за нещо подобно. В противен случай ще ти направи фасон и няма да ти обърне внимание. Много по-лесно е да ви запознае общ/а познат/а, така мацката ще се чувства по-комфортно и ще подходи с доверие към теб.

Що се отнася до "нищожествата" - ами не бъди такъв, това зависи от теб. Положи усилия и бъди успешен - изгради добра кариера/успешен бизнес, натрупай увереност/самочувствие и някакъв социален статус и няма да си изтривалка за мацките. Ако те мързи да се развиваш и цял живот само се оплакваш, винаги ще те пренебрегват.


Често хората, които имат успех и богатство в излишък, са най големите изтривалки, защото имат толкова много самочувствие, че не виждат 2 сантиметра пред носа си :)( най големите комплексари се крият зад ресурсите и успеха си все пак) Принципно, колкото по възрастна е една жена, толкова по материална е, защото започва да действа един инстинкт на "гнездене" и жената започва да търси някои, с които да си създаде семейно гнездо ( за това трябват ресурси) :) По младите жени са по импулсивни и по лесни за удовлетворяване на нуждите, макар че от друга страна, трябва да изглеждаш поне минимума, на нейните стандарти, но оттам нататъка... :D са мъдри колкото напушено с трева магаре...


Дефиницията на успеха е мътно нещо, защото и в двата края можеш да си губещ, просто губещ в друг аспект :) Да си жив значи да носиш проклятието на неудовлетворението до гроб, защото веднъж получиш ли това, което дириш, веднага губиш интерес и започваш да търсиш друго :)

DarkTemplar
08-29-2016, 13:56
По-възрастните жени са и по-опитни и имат доста по-реална преценка за нещата. Вече са преживели разочарования и не търсят "принца на белия кон", а някой, с когото да се разбират, да правят хубав секс и да им е приятно. И още нещо много важно - благодарение на опита си са се научили да разделят любовта и секса и нямат онази сантиментално-романтична нагласа, присъща на много от младите жени ("трябва да имаме връзка/да имам чувства към него, за да си легна с него"). За тях сексът си е секс, любовта е друга бира.

Супер важно е с каква нагласа започваш и какво очакваш от запознанството с една жена - секс ли, нещо по-сериозно ли. Не съм ти чел цялата тема, но това не го разбрах.

Изтривалка и човек с успехи и самочувствие са 2 неща, осъдени на вечна раздяла, няма как да си 2те едновременно. И няма общо с това дали и колко виждаш пред носа си.

golemiq_korab_minava
08-29-2016, 14:01
Аз говоря за абсолютно непознати. Сега, едно е да сме се засучали/заговаряли на работа или нещо такова. Тогава по-мога да го понеса. Даже миналото лято като бачках, познавах цял КиЕ и говорих с тях редовно, пушихме заедно, с някои си останах близка.
Е, ама сте се заговаряли, още докато не се познавате ?

Maleficus
08-29-2016, 14:03
По-възрастните жени са и по-опитни и имат доста по-реална преценка за нещата. Вече са преживели разочарования и не търсят "принца на белия кон", а някой, с когото да се разбират, да правят хубав секс и да им е приятно. И още нещо много важно - благодарение на опита си са се научили да разделят любовта и секса и нямат онази сантиментално-романтична нагласа, присъща на много от младите жени ("трябва да имаме връзка/да имам чувства към него, за да си легна с него"). За тях сексът си е секс, любовта е друга бира.

Супер важно е с каква нагласа започваш и какво очакваш от запознанството с една жена - секс ли, нещо по-сериозно ли. Не съм ти чел цялата тема, но това не го разбрах.

Изтривалка и човек с успехи и самочувствие са 2 неща, осъдени на вечна раздяла, няма как да си 2те едновременно. И няма общо с това дали и колко виждаш пред носа си.

По старите жени се успокояват и са по склонни да дават, защото осъзнават, че онази власт на младостта, която са имали изчезва и трябва да постигнат целите си сега или никога :) Именно затова искат да намерят мъж, които е способен да се грижи за тях възможно най добре, също носят цял живот багаж зад себе си от разочарования, а както знам структурата на женския мозък позволява по добра памет, което значи, че жените са обречени да преживяват горчивината за доста по дълго, а един от начините, от които се освобождават от нея е като я изсипят на някои свой близък особено мъжа :) Между другото секса почти изчезва в момента, в които жената осъзнае, че се е устройла и е превзела мъжа до себе си емоционално :) Богат, успешен мъж изтривалка е човек, които се е възгордял дотолкова, че не осъзнава, колко крехък е ледения връх на неговата планина, които се топи под пръстите на дявола, неговата жена и нейния любовник с по голям пенис. :)

Успеха и богатството правят човек дори по голяма мишена за измамата, манипулациите, лъжите и фалшивите хора, затова преди да се постигне такъв успех, човек трябва да е господар над себе си и да осъзнае механизмите на живота, възможно най скоро :)

fanton1
08-29-2016, 14:14
За да нямаш такива проблеми, не прави комплименти, по-добре ги благослови на бързо и продължавай напред.

DarkTemplar
08-29-2016, 14:24
Maleficus, виждам, че нещата на теория са ти кристално ясни. Я сподели как е в практиката, сигурно имаш огромен успех с жените при такава теоретична подготовка.

Maleficus
08-29-2016, 14:36
Maleficus, виждам, че нещата на теория са ти кристално ясни. Я сподели как е в практиката, сигурно имаш огромен успех с жените при такава теоретична подготовка.

Да имаш много жени около себе си не е успех, по скоро действа негативно върху продуктивността, но принципно нямам проблеми, нямам и особен интерес да гоня всяка с хубава опашка :)

DarkTemplar
08-29-2016, 14:42
Не знам какви са ти интересите, но начинът на мислене "жените са такива, жените са онакива" говори за неуспешни отношения с нежния пол. Почти съм сигурен, че си преживял повечето от случките, които описваш в началото на темите си и си бил потърпевш от женските капризи/лоши настроения/проклетия.

Вместо да философстваш и "да им търсиш цаката", си движи своите неща и рано или късно ще срещнеш подходящата. Всичко друго са празни приказки и изгубено време.

Maleficus
08-29-2016, 14:52
Не знам какви са ти интересите, но начинът на мислене "жените са такива, жените са онакива" говори за неуспешни отношения с нежния пол. Почти съм сигурен, че си преживял повечето от случките, които описваш в началото на темите си и си бил потърпевш от женските капризи/лоши настроения/проклетия.

Вместо да философстваш и "да им търсиш цаката", си движи своите неща и рано или късно ще срещнеш подходящата. Всичко друго са празни приказки и изгубено време.

Ако нямах разочарования, щях да си мисля, че всеки път когато отида до тоалетната за номер 2, се ражда ангел в рая :D Може да се каже, че част от това да бъдеш успешен с момичетата е да приемеш провала като нещо тривиално, а разочарованието, като очаквано последствие :) Също съм човешко същество и съм податлив на емоции, но тези теми са с цел дискусия, тоест се надявам моята личност да не се слага в картинката и да се обсъжда написаното.. Истинския мъж е не този, които прави всичко възможно, като наркоман да получи своята доза секс, а този, които работи над себе си, заради себе си и употребява женските удоволствия разумно, както човек пиещ кафе :) (забавно, но ефекта от секса е доста близък до ефекта от кокаин, но със сигурност последствията от второто е да станеш като зомби в дълъг план, а първото зомби в кратък(смисъл хората са по склонни да правят хубави неща за теб след оргазъм) :D )

tireheb
08-29-2016, 15:38
ಠ_ಠ
Ще ти кажа една тайна, която важи дори в политиката.. Колкото по елементарно е едно послание, толкова по вероятно е да се включат повече хора, за да ти кажат, че грешиш и оттам започва да действа ефекта на офцъта.. Благодаря ти, че стана част от статистиката, поне да беше написал нещо от по висок калибър, та да дадеш пример :)


и моето послание беше елементарно, ама толко ти акъла и на тебе
не казвам, че грешиш, а че темата ти е безсмислена
и разсъжденията ти също
и ти също

Maleficus
08-29-2016, 16:18
и моето послание беше елементарно, ама толко ти акъла и на тебе
не казвам, че грешиш, а че темата ти е безсмислена
и разсъжденията ти също
и ти също

Хубаво е посланията ти да са винаги елементарни, така хората ще те разбират винаги, но за жалост ще губят и интерес почти веднага, но погледни го от добрата страна, така поне пестиш калории от писане и прекомерно мислене. Освен това си полезен за обществото, представи си колко хора си отдъхват и лягат спокойни, когато виждат, че има хора, които мислят по малко от тях в този свят, конкуренцията е лошо нещо :)

tireheb
08-29-2016, 16:26
Хубаво е посланията ти да са винаги елементарни, така хората ще те разбират винаги, но за жалост ще губят и интерес почти веднага, но погледни го от добрата страна, така поне пестиш калории от писане и прекомерно мислене. Освен това си полезен за обществото, представи си колко хора си отдъхват и лягат спокойни, когато виждат, че има хора, които мислят по малко от тях в този свят :)

сигурен съм, че ти за разлика от мен, задържаш интереса на хората дълго време, и определено си пример за някой, който мисли много. ето част от прозренията ти, вероятно си записал философия:

"Трябва да разберете, че жените слагат всички в живота си под някакъв приоритети йерархия"
"Ако сте привлекателни или заможни или можещи и стабилни, ще забележите, че много жени са склонни да ви забележат"
"Това е реалността момчета ако сте негодни в очите на едно момиче, не очаквайте да се държи добре към вас"

и останалото няква whiny плява. ебати голословието, момче.

общо взето, както обикновено дължината на поста е обратно пропорционална на съдържанието. не се напъвай, пиши ме там в "статистиката" и толкоз. явно е, че си твърде обикновен да правиш друго освен да мълчиш.

Maleficus
08-29-2016, 16:30
сигурен съм, че ти за разлика от мен, задържаш интереса на хората дълго време, и определено си пример за някой, който мисли много. ето част от прозренията ти, вероятно си записал философия:

"Трябва да разберете, че жените слагат всички в живота си под някакъв приоритети йерархия"
"Ако сте привлекателни или заможни или можещи и стабилни, ще забележите, че много жени са склонни да ви забележат"
"Това е реалността момчета ако сте негодни в очите на едно момиче, не очаквайте да се държи добре към вас"

и останалото няква whiny плява. ебати голословието, момче.

общо взето, както обикновено дължината на поста е обратно пропорционална на съдържанието. не се напъвай, пиши ме там в "статистиката" и толкоз. явно е, че си твърде обикновен да правиш друго освен да мълчиш.

Ти като четеш книга, само последните 2 страници ли прочиташ ? Принципно края е най важен, другото е излишно.. Надявам се разбираш какво имам предвид, специално за теб съкратих излишния текст :)

Грозния
08-29-2016, 17:34
Ми досаждането не го правят всички.Именно :)! Ето какво правят случайните досадници по улицата:

... я заговарят знайни и незнайни чикибойци, които си търсят да ебнат, щот никоя позната не им върже.Това че досаждат на напълно непознати, значи точно това!

Ти като четеш книга, само последните 2 страници ли прочиташ ? Принципно края е най важен, другото е излишно.. Надявам се разбираш какво имам предвид, специално за теб съкратих излишния текст :)Доста пишеш, малко казваш. Постарай се да пишеш кратко, ясно и право в целта :)! Като мен 8) !

Electrа
08-29-2016, 17:41
1) Зависи на колко години е дъщерята.
2) Зависи дали ще е разговор или досаждане.

И защо точно на улицата? Може да е:
- на работно място
- където тренираш
- в магазина, който пазариш


Тук нямам предвид задължително напълно непознати сенки, които не си виждала.

Аве някой да те approach-ва само заради гените, които не си избирал не е ли малоумно ве. Малоумно е

golemiq_korab_minava
08-29-2016, 18:33
Аве някой да те approach-ва само заради гените, които не си избирал не е ли малоумно ве. Малоумно е

Гледаш прекалено повърхностно. Светът не е само думи, или математика. Светът е колкото голям, толкова и малък. И ако някой до вчерашнен памперс си мисли, че знае точните отговори за сътворението, то значи има още много да катери.

Та. Двама човека, или две създания, обменят ли енергия, обменят.
Когато засадиш едно растение, когато го отгледаш с твоите ръце, ти му предаваш енергия. Енергия от съзнание. Енергия от космоса. Енергия от всичко.

Maleficus
08-29-2016, 22:59
Гледаш прекалено повърхностно. Светът не е само думи, или математика. Светът е колкото голям, толкова и малък. И ако някой до вчерашнен памперс си мисли, че знае точните отговори за сътворението, то значи има още много да катери.

Та. Двама човека, или две създания, обменят ли енергия, обменят.
Когато засадиш едно растение, когато го отгледаш с твоите ръце, ти му предаваш енергия. Енергия от съзнание. Енергия от космоса. Енергия от всичко.

Когато бях малък, често препикавах фикуса и той вирееше дори по силно и затова смятам, че можеш да предадеш енергия на едно растение и по други начини ! Също да предупредя дамите, че пия много кафе и някоя може да припадне от предозиране с енергия, заради кофеина. Предавайте енергия разумно деца ! Иначе искам от това, което ти пушиш, моето не е достатъчно силно вече... (знам какви растения засаждаш !)

golemiq_korab_minava
08-30-2016, 05:40
Има древни учения , но вие си мислите, че всичко е това, което може да пипнете и видите по телевизията. Между другото вие виждате едно, но цветовете са различни. А аз сея домати.

Electrа
09-02-2016, 18:05
Има древни учения , но вие си мислите, че всичко е това, което може да пипнете и видите по телевизията. Между другото вие виждате едно, но цветовете са различни. А аз сея домати.

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/357/026/2ff.gif

Forever_Unicorn
09-10-2016, 09:55
Всичко е до въспитание и морал :))

Грозния
09-10-2016, 18:16
Всичко е до въСпитание и морал :))Точно до въСпитание е шъ знайш :D!