PDA

View Full Version : Хванах родителите си да се чукат



Mimoncheto01
08-24-2016, 03:15
Здравейте, онзи ден бяхме на кафе с една приятелка. След като свършихме се прибрах в нас и като влязах в хола хванах наще да го правят. Майка беше яхнала бащата а той я държеше за циците, направо замръзнах. Но най-интересното беше, че те въобще не се смутиха, а само се засмяха. Аз отидох в другата стая, но след това майка ми дойде, поговорихме и каза, че това е част от живота и няма от какво да се притеснявам. Не знам вече 4-ти ден мисля за това, супер странно ми е някво, смисъл знам че правят секс, чувала съм ги доста пъти и се радвам за това не ме разбирайте погрешно, дори по някой път чак са ме възбуждали стенанията на майка ми...Но е друго, не знам, не бях ги виждала или хващала така до сега и ми е супер тъпо в момента. На някой друг случвало ли се е, дайте някакъв съвет ?

NejnataLeidi
08-24-2016, 03:35
Ооо разбирам те напълноо, е аз чак не съм ги хващала в "действие", но през последната година, откакто се нанесохме в новата ни къща, те правят страшно много секс. Изключително дразнещо е !!! И моята майка издава звуци, които само докато я слушам и ми става лошо. Не един път са ме будили така и после до сутринта не мога да заспя или пък като почнат да се изнизват посреднощ към банята. Изобщо не се съобразяват, че и аз живея в този дом :(

MrStealHummer
08-24-2016, 04:07
Нормално е да се чувстваш неловко в такава ситуация. Все пак те са ти родители, а човек може да се почувства неловко дори, ако засече непознати, които правят секс. Помисли над това, че щом родителите ти имат редовен секс, все още се обичат и желаят, и са привлечени един от друг. Радвай се, че вашите са здраво семейство и са останали заедно толкова време, предполагам, че нямаше да е по-добре, ако вместо да ги чуваш как правят секс, ги чуваше как се карат. Приеми, че сексът си е нещо нормално между един мъж и една жена, и се опитай да се зарадваш на тяхната радост.

pichkata977
08-24-2016, 04:33
И аз имах подобно преживяване докато бях малка, случи се така, че бях болна и в кухнята аз на походно легло, а маика ми до мене си легнахме и заспахме. Събудих се от някакъв шум и се обърнах и какво да видя майка ми гола върху баща ми. Тогава не разбирах, какво се случва и се загледах в тях, но майка ми бързо ми се развика да заспивам бързо. И това е не стана дума повече за това. Като порастнах вече разбрах за кво иде реч. :D

NissaN
08-24-2016, 08:36
Ае да не ти пука.Кажи им че ти пречат и готово.

HollyGolightly
08-24-2016, 10:11
Понякога се чудя, що за човек трябва да си, за да ти идват такива неща на ум, че и да ги пишеш. Малко внимание ти обръщат родителите ти и познатите ли?

п.с. един съвет за в бъдеще, по-малко детайли и без вулгарни думи, па може и някой да ти се върже.

Mimoncheto01
08-25-2016, 15:18
Какви неща да ми идват на ум бе, ти нормални ли си ?Как ще си измисля такова нещо. Аз така съм свикнала да го наричам "чукане", кво трябва да каже правене на любов ли ? Иул от такива лиготии ! А на по-горния коментар ще кажа, че аз се радвам разбира се, просто не очаквах така да ги хвана и сега да ми стои това в главата, да бях се прибрала 5-10 мин по-късно.....

ani_banani
08-25-2016, 15:26
И на мен ми се е случвало посред нощ да чуя някакви звуци и стенания или пък рано сутрин и наистина не е много окей. Разбирам че това е нещо нормално, но все пак е гадно да чуеш родителите ти да го правят. Най-добре е да не мислиш много за това, концентрирай се върху нещо друго.

sladura89
08-25-2016, 23:49
Не го мисли и те са хора и те имат нужди, по добре да правят секс от колкото да се карат повярвай ми! :)

Presianna86
08-26-2016, 03:11
Не е нормално да се отвращава човек от секса между родителите си. Не само защото самият той е резултат на този секс, а и защото сексът е най-желаното и разтърсващо физическо удоволствие. Така, че ако близък човек го прави, ти би трябвало да усещаш неговото физическо щастие. Дори ако ти се струва, че духовното съвместяване на родителите ти не се получава напълно добре, то физическото им такова би трябвало да ти дава успокоението и уверението, че нещата в твоето семейство вървят добре.

Indilla99
08-26-2016, 21:34
И аз съм ги хващала и то няколко пъти, но всеки път ми е неловко. Първият път бях малка, когато една вечер отидох след кошмар в тяхната стая и видях баща ми върху майка ми, те също ме видяха почти веднага, забравих бързо даже защо съм там :D Следващите пъти съм ги хващала в коридора опряни на стената, в хола на вилата (където видях татко в цялото му "величие" така да се каже, а мама беше на колене пред него, това и до ден днешен се мъча да го забравя) и няколко пъти съм ги чувала от банята или спалнята им. Много ми беше неудобно, след като ги чуя или видя и обикновенно се изнизвах веднага на вън с кучето или някъде другаде. След това се правех, че нищо не съм видяла или чула, но и на тях явно също така им изнасяше, защото не повдигнаха нито веднъж темата. След години се научиха да ми званят с въпроси дали смятам да се прибирам и кога. Сега като ми звъннат с тези въпроси вече не ми е чак толкова неловко, в слисъл избягвам да мисля за детайлите, но пък и се радвам, че на тази възраст още са активни и се обичат, въпреки че майка ми е на 45, а баща ми на 52.

Nikoleta79
08-28-2016, 03:37
Преди години, синът ми беше на 6 години. Мъжът ми се прибра от дълга командировка, малкия си играеше на двора, и се възползвахме от това. По едно време, в разгара на действието, се чу рев от към вратата. Оказа се, че малкия е отворил, гледал, и помислил, че татко му ме бие. Едвам се облякохме и го успокоихме.
И за родителите не е толкова лесно-трябва да изчакат децата да отидат в стаите си, да заспят. Ако живеят с възрастни родители -да се съобразят и с тях. Как да отидат до банятя преди и след.... ох, ами така е. Да мислят непрекъснато дали се чува в съседната стая.... Ами да, чува се обикновено, ама какво да направиш. Щом аз съм чувала девер ми и приятелката му-спалните ни бяха с обща стена. И все да се стискаш да е по-тихо, за да не се чуе. Това винаги... не е ли стресиращо? Ама какво да направиш. Така ми се е искало да си повикам на воля и да не мисля за нищо. Нормално е хората да го правят, какво толкова. То е необходимост-като храната. Иначе -по-лошо ще е ако няма интимност между тях. Слагай си тапи за уши и не мисли толкова.

sladura89
08-28-2016, 20:16
Преди години, синът ми беше на 6 години. Мъжът ми се прибра от дълга командировка, малкия си играеше на двора, и се възползвахме от това. По едно време, в разгара на действието, се чу рев от към вратата. Оказа се, че малкия е отворил, гледал, и помислил, че татко му ме бие. Едвам се облякохме и го успокоихме.
И за родителите не е толкова лесно-трябва да изчакат децата да отидат в стаите си, да заспят. Ако живеят с възрастни родители -да се съобразят и с тях. Как да отидат до банятя преди и след.... ох, ами така е. Да мислят непрекъснато дали се чува в съседната стая.... Ами да, чува се обикновено, ама какво да направиш. Щом аз съм чувала девер ми и приятелката му-спалните ни бяха с обща стена. И все да се стискаш да е по-тихо, за да не се чуе. Това винаги... не е ли стресиращо? Ама какво да направиш. Така ми се е искало да си повикам на воля и да не мисля за нищо. Нормално е хората да го правят, какво толкова. То е необходимост-като храната. Иначе -по-лошо ще е ако няма интимност между тях. Слагай си тапи за уши и не мисли толкова.

+1

Pug_306
08-29-2016, 07:44
Е па да се беше включила, за да не ти е толкова гадно

baby_baby
08-29-2016, 08:06
Нормално е да се чувстваш неловко но се направи че не си видяла и не го мисли толкова

reni12
08-30-2016, 06:48
Повярвай ми, по-лошото щеше е да си ги чула. Пратиха ме до магазина, а аз се скатах зад едни завеси. И те влязаха в стаята и трябваше да изслушам всичко. От припряното бързане на баща ми, да го свършат набързо, да не се върна, до разгоненото глезене на мйака ми, че не си е правила клизма напразно и вече се намазала, сещате се къде.
Това е по-лошия вариант от хващането на "калъп".

obicham69
09-12-2016, 15:19
Повярвай ми, по-лошото щеше е да си ги чула. Пратиха ме до магазина, а аз се скатах зад едни завеси. И те влязаха в стаята и трябваше да изслушам всичко. От припряното бързане на баща ми, да го свършат набързо, да не се върна, до разгоненото глезене на мйака ми, че не си е правила клизма напразно и вече се намазала, сещате се къде.
Това е по-лошия вариант от хващането на "калъп".

хахахаха не мога да спра да се хиля, но това си е нормално, все пак живи хора са, и те си имат техните нужди
както някой писа по горе дова е по-добрият вариант отколкото постоянно да се карат и значи че още се обичат и не са си омръзнали!

Terminator009
09-12-2016, 17:55
Не мога да разбера какво е лошото на това да правят секс? Ако не са правили секс, теб сега нямаше да те има тук и да пишеш колко ти е неловко. Това, че са станали родители, не означава, че не може да правят секс.

sladura89
09-12-2016, 20:55
Не мога да разбера какво е лошото на това да правят секс? Ако не са правили секс, теб сега нямаше да те има тук и да пишеш колко ти е неловко. Това, че са станали родители, не означава, че не може да правят секс.

+1 :)