PDA

View Full Version : Приятелката ми поиска почивка



drake95
08-30-2016, 14:33
Как бихте реагирали ако приятелка ви след едно хубаво време прекарано заедно заяви ,че има нужда бъде сама на този етап , не е готова за сериозна връзка и иска да си събере мислите поради други причини.След месец време обаче почти всеки ден ще сме в една компания , не сме се виждали от седмица и писането ни е минимално.

Как бихте постъпили вие ?

инфо , момче на 21 години ..

mincheto
08-30-2016, 14:58
Ми понякога и мен ми се е случвало да искам да остана сама.Аз не бих се обадила първа.

tori
08-30-2016, 15:13
Обмисля да те зареже.

Maleficus
08-30-2016, 15:15
Да ти го преведа на разбираем език... Има нужда от време да избере кой да чука на тоя етап... Просто има много избор в момента и й трябва време да реши дали си струва да остане с теб или да тръгне с по успешния и нов, а както знаем новото ни кара да се вълнуваме повече :D Реагирай остро и веднага, така поне ще си задържиш минимум достойнството и психическото здраве в дълъг план, пък може й да се усети и да разбере, че не си нейна играчка и можеш да си тръгнеш по всяко време без да ти пука, което е секси за дамите :) Все пак те искат някои, които ги стимулира и не могат да превземат :) ( Освен ако не са изроди на тема контрол)

haritov
08-30-2016, 16:07
и ся кво секс на почивки ли ще правите?

мани я тая

mincheto
08-30-2016, 16:37
и ся кво секс на почивки ли ще правите?

мани я тая

:lol: :lol: То след половият акт с един трябва да има 2-3 пауза и после с другият....иначе става тегаво положението.... :D

Грозния
08-30-2016, 22:13
приятелка ви след едно хубаво време прекарано заедно заяви ,че има нужда бъде сама на този етап , не е готова за сериозна връзка и иска да си събере мислите поради други причини.Късате!
Най-вероятно вече е хвърлила око на друг тъпкач, а може вече и секс да правят. Скъсай с нея - така ти ще си я зарязал, а не тя теб 8).

Да ти го преведа на разбираем език... Има нужда от време да избере кой да чука на тоя етап... Просто има много избор в момента и й трябва време да реши дали си струва да остане с теб или да тръгне с по успешния и нов, а както знаем новото ни кара да се вълнуваме повече :DТова!

HollyGolightly
08-30-2016, 23:07
Ти си толкова обсебващ, че се яудя как само почивка ти е поискала, вместо направо да те зареже


бтв: минке, какво си си снимала, задника или горния предник?

tori
08-30-2016, 23:58
Грозен, ква файда, че не е той зарязвания, ако продължава да я обича? От опит знам, че нещата се преживяват, пък дори и ти да си прекъснал връзката и дори и да не обичаш (вече) другия. Дори и да си хвърлил око на някого вече.

Maleficus
08-31-2016, 05:28
Грозен, ква файда, че не е той зарязвания, ако продължава да я обича? От опит знам, че нещата се преживяват, пък дори и ти да си прекъснал връзката и дори и да не обичаш (вече) другия. Дори и да си хвърлил око на някого вече.

Да но ако се откаже от тая той, един ден като му мине ще се радва, че й е теглил една :) Освен това вниманието за вас жените е както секса за нас, тоест когато елиминираш възможността за буллшита и драмите, жената понякога се връща и можеш да я унищожиш емоционално 2-пъти :D

tori
08-31-2016, 06:02
И какъв е тоя мерак да унищожаваш някого емоционално?! Какво ще спечелиш, ако нараниш някого?! Какво не ви е наред, че така се отнасяте?! Мен са ме учили да не унищожавам човека, с когото съм, не и целенасочено. Като цяло са ме учили да не нанасям вреда никому и нищо, освен ако не застрашава живота ми и избора е неизбежен. А пък приятеля ми спира на аварийни да премахне таралежче от платното... Какво, по дяволите, не ви е наред?! Лекарите и психолозите дават по 10 години от живота си, за да помогнат на хиляди хора до пенсия, те не са научени, че охлювчетата не се тъпчат.

Maleficus
08-31-2016, 06:28
И какъв е тоя мерак да унищожаваш някого емоционално?! Какво ще спечелиш, ако нараниш някого?! Какво не ви е наред, че така се отнасяте?! Мен са ме учили да не унищожавам човека, с когото съм, не и целенасочено. Като цяло са ме учили да не нанасям вреда никому и нищо, освен ако не застрашава живота ми и избора е неизбежен. А пък приятеля ми спира на аварийни да премахне таралежче от платното... Какво, по дяволите, не ви е наред?! Лекарите и психолозите дават по 10 години от живота си, за да помогнат на хиляди хора до пенсия, те не са научени, че охлювчетата не се тъпчат.

Е виж сега тук предполагам, че има нещо останало за унищожаваме, все пак чистото зло във вас е повече от човешкото :D Едва ли имаш романтичен опит с жени, така че не можеш да оцениш и да възприемеш на какво сте способни да причините на партньора си подсъзнателно, камоли пък съзнателно :) Смисъл принципно жената използва мъжа до себе си като кошче за емоциите си и ако накрая го награди с изневяра, даже си заслужава 3-пъти :) В своя живот унищожавам само тези, дето си мислят, че съм по тъп от тях и препоръчвам на всеки мъж да се научи как, удовлетворяващо е да сложиш кучката на мястото й, особено ако е обществена въртележка :D

П.П Запомнете, за жените вниманието е по важно от секса и ако ви харесва много, можете да я ударите където боли без да правите нищо, малко тиха терапия :)

haritov
08-31-2016, 06:39
на тебе жените са ти виновни явно

Maleficus
08-31-2016, 06:48
на тебе жените са ти виновни явно

В случая на тази тема, кое е по полезно... Да скъса с него или да му каже един вид : " Абее ще видим, ще пробвам с тоя дето ме зарибява и ако не ми харесва може да се върна " Смисъл има доза жестокост в това, особено ако мъжа е лудо влюбен. :)

haritov
08-31-2016, 07:05
В случая на тази тема, кое е по полезно... Да скъса с него или да му каже един вид : " Абее ще видим, ще пробвам с тоя дето ме зарибява и ако не ми харесва може да се върна " Смисъл има доза жестокост в това, особено ако мъжа е лудо влюбен. :)

за сега това е само предположение от твоя страна

Pug_306
08-31-2016, 07:34
Търси си друга чукалка, тази е хванала пътя вече :)

Грозния
08-31-2016, 08:29
Грозен, ква файда, че не е той зарязвания, ако продължава да я обича?По-готино и по-мъжко е 8)!

И какъв е тоя мерак да унищожаваш някого емоционално?! Какво ще спечелиш, ако нараниш някого?! Какво не ви е наред, че така се отнасяте?!А де?!? Знаеш ли колко пъти съм се питал същото :D?

Мен са ме учили да не унищожавам човека, с когото съм, не и целенасочено.Може тебе да се те научили, но много други не са.

Да скъса с него или да му каже един вид : " Абее ще видим, ще пробвам с тоя дето ме зарибява и ако не ми харесва може да се върна."Точно това е и така до следващия път.

CrazyDream
08-31-2016, 14:23
Как бихте реагирали ако приятелка ви след едно хубаво време прекарано заедно заяви ,че има нужда бъде сама на този етап , не е готова за сериозна връзка и иска да си събере мислите поради други причини.След месец време обаче почти всеки ден ще сме в една компания , не сме се виждали от седмица и писането ни е минимално.

Как бихте постъпили вие ?

инфо , момче на 21 години ..


Помисли си дали си й ограничавал свободата или си я притискал с нещо през този период, това може да я е отблъснало по някакъв начин. Дай й малко време (ако трябва малко повечко) да обмисли нещата, пък ти бъде готов, ако си струва като човек да се бориш за нея. Ако нещата се получат и тя те оцени – супер, ако не и тя започне да ти иска все повече и повече време и започне да си търси всякакви оправдания да не е с теб, може би вече си търси по-добър вариант (животинските инстинкти на някои хора са на първо място :D).

Може и след време да се осъзнае и ако я обичаш и държиш на нея най-вероятно ще й дадеш шанс, но се замисли колко шансове можеш да й даваш (1,2,3,4,5...) колкото и да са в един момент ще ти писне, това ти го гарантирам :D и няма да имаш желание за нищо.

Ако нещата не се развият добре, гледайте да запазите едно елементарно уважение помежду си (нещо, което се случва много рядко между бивши за съжаление :D), пък ти се фокусирай върху себе си. Кофти е, че ще сте в една компания, но няма как, гледайте да избягвате излишните конфликти и напрежение :D

baby_baby
09-02-2016, 10:23
Иска да се разделите

Едва ли ако те обичаше/харесваше толкова ще иска време

the...dreamer
09-02-2016, 16:31
В случая на тази тема, кое е по полезно... Да скъса с него или да му каже един вид : " Абее ще видим, ще пробвам с тоя дето ме зарибява и ако не ми харесва може да се върна " Смисъл има доза жестокост в това, особено ако мъжа е лудо влюбен. :)
+ :)

GuardianAngel
09-03-2016, 20:08
има друг пич...не се залъгвай никоя жена не остава сама ей тъй ...да си е самичка.. и то по свое желание...винаги има някои друг преди да се раздели със сигурното....

Fisherman
09-03-2016, 20:29
2016 the age of cucks