PDA

View Full Version : Кои момичета са способни на повече лоялност, тези със самочувствие или тези без ?



Maleficus
08-31-2016, 13:53
Моето мнение, е че тези без са повече, защото практически ви боготворят и смятат, че не могат да имат по добро от вас, поне не й докато се подценяват. Може да се каже, че тяхната несигурност ги прави малко по благодарни, внимателни и се страхуват да не ви изгубят(преди неизбежната промяна, радвайте им се докато е време). Също това до някаква степен обяснява, защо по лошите мъже успяват да задържат момичето до себе си, просто не им пука и постоянно я държат в шах и карат жените си един вид да работят двойно за вниманието от което имат нужда(вие държите юздите, а за жените вниманието е по важно от секса много често.. Едва ли бихте могли да издържите или да се представите по добре от вибратор, освен ако не сте Казанова разбира се :D(Любовната игра е най важна в секса ако искате жената да се връща при вас))

Тези със самочувствие пък от друга страна много често се надценяват, получават внимание от десетки мъже/кучета в излишък и тяхната лоялност зависи от това, колко сте им полезни и колко сте незаменими (Никои не е незаменим). Често не се срамуват да флиртуват наляво надясно с които падне, дето й е привлякал погледа и честно казано вие сте гъза на шегата, когато разберете в края на краищата с колко ортаци сте я споделяли последните 2 месеца от вашата щастлива връзка :D

В двата случая си има плюсове и минуси разбира се, като да имаш за домашен любимец или котка или куче, имат си особеностите..
Нека дискусията започне !

mincheto
08-31-2016, 13:59
Да,глупачките,които още не са си отворили очите тичат след мъжете си...да както каза ти никой не е незаменим .Тоя си отива и другият идва :D Незаменими може да са само майките ни и децата ни.

CrazyDream
08-31-2016, 15:02
С или без самочувствие всичко си е до това колко държиш на човека, отнася се и за двата пола.

jghgh
08-31-2016, 15:23
Ти па колко връзки си имал досега?
Точно тея с ниското самочувствие биха изневерили на момента, за да си докажат нещо на себе си, да си компенсират липсите и тЕй нататъка... не говори наизуст.

CrazyDream
08-31-2016, 15:53
това до някаква степен обяснява, защо по лошите мъже успяват да задържат момичето до себе си, просто не им пука и постоянно я държат в шах и карат жените си един вид да работят двойно за вниманието от което имат нужда(вие държите юздите, а за жените вниманието е по важно от секса много често..




Ако държиш едно момиче постоянно в шах, едно, че може да я отблъснеш от себе си и второ тя няма да знае какво става и постепенно ще загуби лоялността си към теб. :D

А що се отнася за секса и вниманието, аз например съм от тези, които биха изисквали и двете от дадено момче :D :D :D

BartSimpson
08-31-2016, 15:55
Всичко е до човек. А и не съм съгласен с това, че лоялността на момичетата с високо самочувствие зависи от това колко партньорът им е в полза. Ако момичето/момчето до теб държи истински на връзката си то ще е лоялно винаги, независимо от това дали има ниско или високо самочувствие.

Maleficus
08-31-2016, 16:15
Ако държиш едно момиче постоянно в шах, едно, че може да я отблъснеш от себе си и второ тя няма да знае какво става и постепенно ще загуби лоялността си към теб. :D

А що се отнася за секса и вниманието, аз например съм от тези, които биха изисквали и двете от дадено момче :D :D :D

Принципно е неизбежно, като придобие опит и самочувствие, отива да си амортизира фабриката с всички момчета, които може да докопа, но в началото се дресират досущ като кученца :D

Maleficus
08-31-2016, 16:19
Ти па колко връзки си имал досега?
Точно тея с ниското самочувствие биха изневерили на момента, за да си докажат нещо на себе си, да си компенсират липсите и тЕй нататъка... не говори наизуст.

И двата вида биха изневерили, но единия е по малко склонен, защото тези, които нямат много опит се привързват повече и са по наивни :D

CrazyDream
08-31-2016, 16:20
Принципно е неизбежно, като придобие опит и самочувствие, отива да си амортизира фабриката с всички момчета, които може да докопа, но в началото се дресират досущ като кученца :D

Демек всички са к*рви, щом така мислиш няма да те разубеждаваме :D

Maleficus
08-31-2016, 16:26
Всичко е до човек. А и не съм съгласен с това, че лоялността на момичетата с високо самочувствие зависи от това колко партньорът им е в полза. Ако момичето/момчето до теб държи истински на връзката си то ще е лоялно винаги, независимо от това дали има ниско или високо самочувствие.

Еми за да държи момиче истински на мъж, този мъж трябва да е показал качества, които са достойни за това внимание или вероятно смяташ, че Пешо дюнерджията има шанс с Ана мис Перник ?! Ами какво ще кажат приятелите й ?!" То си е пълен резил, гледай я Ана с какъв загубеняк излиза, дай да я запознаем с някои по така" (За жените освен вниманието и репутацията е важна и често приятелките на едно момиче ако са достатъчно добри, биха я запознали с някои вървежен, това го правят, за да си спечелят точки, наречи го женски ритуал, инвестиция :) ) После хоп Пешо си резнал вените, защото Ана минала целия футболен отбор :D За жалост човешките същества, не сме толкова сложни, че нещата да работят идеално, иска се 2-ма изключителни хора, да направят изключителни жертви и да приемат един друг, което не се случва често и още по често е достойно за приказка, защото е рядкост :)

Maleficus
08-31-2016, 16:29
Демек всички са к*рви, щом така мислиш няма да те разубеждаваме :D

Не сте курви... Хора.. Хората не сме устроени да бъдем с един партньор природно... Това е наложено и единствения начин, по които може да се призове масова лоялност е ако обществото приложи натиск в/у изневерите и отхвърля тези, които си раздават оная работа като фас... Случва се двама да се срещнат тези дни и наистина да останат цял живот заедно, но е аномалия и иска жертви от двата фронта, а много малко хора са способни... Ако разчиташ на интуицията и чувствата си да определят колко дълга ще е връзката, значи рано или късно ще скъсаш ако уважаваш човека или ще изневериш и ще дърпаш от двата фронта, защото тези неща са под въздействито на подсъзнанието :) (жените изневеряват ,за да си осигурят по добро гнездо за евентуално семейство, мъжете изневеряват подтикнати от инстинкта да си разпространят семето възможно най далеч)

CrazyDream
08-31-2016, 16:32
Еми за да държи момиче истински на мъж, този мъж трябва да е показал качества, които са достойни за това внимание или вероятно смяташ, че Пешо дюнерджията има шанс с Ана мис Перник ?! Ами какво ще кажат приятелите й ?!" То си е пълен резил, гледай я Ана с какъв загубеняк излиза, дай да я запознаем с някои по така" (За жените освен вниманието и репутацията е важна и често приятелките на едно момиче ако са достатъчно добри, биха я запознали с някои вървежен, това го правят, за да си спечелят точки, наречи го женски ритуал, инвестиция :) ) После хоп Пешо си резнал вените, защото Ана минала целия футболен отбор :D За жалост човешките същества, не сме толкова сложни, че нещата да работят идеално, иска се 2-ма изключителни хора, да направят изключителни жертви и да приемат един друг, което не се случва често и още по често е достойно за приказка, защото е рядкост :)

Ако си го направиш приказка ще е като в приказка, лошото е, че не вярваш ... пък може и да не е от Disney :D
Всичко е до това как приемаш нещата, не е хубаво да си песимист :D

CrazyDream
08-31-2016, 16:38
Не сте курви... Хора.. Хората не сме устроени да бъдем с един партньор природно... Това е наложено и единствения начин, по които може да се призове масова лоялност е ако обществото приложи натиск в/у изневерите и отхвърля тези, които си раздават оная работа като фас... Случва се двама да се срещнат тези дни и наистина да останат цял живот заедно, но е аномалия и иска жертви от двата фронта, а много малко хора са способни... Ако разчиташ на интуицията и чувствата си да определят колко дълга ще е връзката, значи рано или късно ще скъсаш ако уважаваш човека или ще изневериш и ще дърпаш от двата фронта, защото тези неща са под въздействито на подсъзнанието :) (жените изневеряват ,за да си осигурят по добро гнездо за евентуално семейство, мъжете изневеряват подтикнати от инстинкта да си разпространят семето възможно най далеч)

То не е казано, че ще си с един човек природно, на практикта е почти невъзможно ... но има и аномалии :D
Пак се опира до това колко държиш на човека. (абе доброто възпитание и любовта, която получаваш си играят ролята :D)

Maleficus
08-31-2016, 16:42
Ако си го направиш приказка ще е като в приказка, лошото е, че не вярваш ... пък може и да не е от Disney :D
Всичко е до това как приемаш нещата, не е хубаво да си песимист :D

Песимистите живеят по дълго всъщност, защото виждат потенциалните рискове преди да ги поемат и ги отбягват, оптимистите са по щастливи но поемат повече рискове и игнорират доста пропасти :) Реалистите обаче, умеят да извличат удоволствие, полза и от двата фронта, без да взимат страни или нито е светло, нито е тъмно, но аз винаги имам фенерче за всеки случай :) Аз съм реалист.

Maleficus
08-31-2016, 16:45
То не е казано, че ще си с един човек природно, на практикта е почти невъзможно ... но има и аномалии :D
Пак се опира до това колко държиш на човека. (абе доброто възпитание и любовта, която получаваш си играят ролята :D)

Ако пренапиша твоята история и в този живот си обезобразена, но само аз те намирам за хубава и искам, ти ще ми бъдеш лоялна, защото нямаш избор :) Както ако съм единственото момче в едно село от момичета, ще съм най привлекателния мъж , които са виждали и която ме спечели ще държи на мен, защото няма по добър избор, но ако изведнъж дойдат много мъже от града... Абе надявам се схвана картинката :D :D Приказките изискват изключителни условия, за да се случат :)

CrazyDream
08-31-2016, 16:49
Ако пренапиша твоята история и в този живот си обезобразена, но само аз те намирам за хубава и искам, ти ще ми бъдеш лоялна, защото нямаш избор :) Както ако съм единственото момче в едно село от момичета, ще съм най привлекателния мъж , които са виждали и която ме спечели ще държи на мен, защото няма по добър избор, но ако изведнаж дойдат много мъже от града... Абе надявам се схвана картинката :D :D Приказките изискват изключителни условия, за да се случат :)

И си мислиш, че няма много мъже около мен ли ??? :D

Maleficus
08-31-2016, 16:52
И си мислиш, че няма много мъже около мен ли ??? :D

Ми мъже е силно казано... Кучета, песове.. Така по става и сигурно са бол :D Мъжете не си хабят времето по жени, които няма да им пуснат, живота е прекалено кратък, а продуктивността прекалено важна за успеха и щастието :)

haritov
08-31-2016, 16:55
зависи от човека

CrazyDream
08-31-2016, 16:59
Ми мъже е силно казано... Кучета, песове.. Така по става и сигурно са бол :D Мъжете не си хабят времето по жени, които няма да им пуснат, живота е прекалено кратък, а продуктивността прекалено важна за успеха и щастието :)

Ми не, не са "бол", имало е и много привлекателни случеи на които е трудно да устоиш, но нали се сещаш само за какво стават, само по външния им вид им личи. :D

Maleficus
08-31-2016, 17:22
Ми не, не са "бол", имало е и много привлекателни случеи на които е трудно да устоиш, но нали се сещаш само за какво стават, само по външния им вид им личи. :D

Викаш хубавите за секс, пък баламите за връзка, все пак трябва да има резервна гума в багажника за онези самотни зимни дни :D Хубавите правят това, което всеки мъж иска да прави, а баламите ядат превръзките и евентуално в края на месеца, ако се държат добре, може да им се бие една чикия, все пак ако кучето не е добре дресирано, прави бели, добрата дресировка изисква възнаграждение от време на време , пък може и на няколко номера да се научи за пред приятелите.. :D Мъжете с цена не си губят времето по жени, жените идват сами :) Едва ли на някои му се иска съзнателно да е емоционален роб, пък хубавите са свикнали да получават това, което искат от рано и трудно може жена да ги дресира, защото винаги имат избор, то и затова често не са в дълготрайни връзки де :D

CrazyDream
08-31-2016, 17:28
Викаш хубавите за секс, пък баламите за връзка, все пак трябва да има резервна гума в багажника за онези самотни зимни дни :D Хубавите правят това, което всеки мъж иска да прави, а баламите ядат превръзките и евентуално в края на месеца, ако бъдат добро момче, може да му се бие една чикия, все пак ако кучето не е добре дресирано, прави бели, добрата дресировка изисква възнаграждение от време на време , пък може и на няколко номера да се научи за пред приятелите.. :D

Не просто рядко се намира нещо умно и красиво, ако ме разбираш :D

CrazyDream
08-31-2016, 17:33
Едва ли на някои му се иска съзнателно да е емоционален роб, пък хубавите са свикнали да получават това, което искат от рано и трудно може жена да ги дресира, защото винаги имат избор, то и затова често не са в дълготрайни връзки де :D

За роб ли се имаш ? :D
Ако е така много лошо, трябва да ти кажа, че всеки си има чар, просто не знаят как да го използват и подчертаят.

CrazyDream
08-31-2016, 20:10
За жалост човешките същества, не сме толкова сложни, че нещата да работят идеално, иска се 2-ма изключителни хора, да направят изключителни жертви и да приемат един друг, което не се случва често и още по често е достойно за приказка, защото е рядкост :)

То е ясно, че нещата няма да работят идеално, ако не се положи труд и усърдие да се направят тези жертви. Въпроса е дали ти стиска да опиташ да разбереш какво е можело да се получи.

Rakshy
08-31-2016, 21:18
не съм чел кво сте писали


самочувствие =/= лоялност


може да се държи мега наперено, но да си е твоя, може да е смачкана социално и щом ѝ се отдаде възможност да е курва

:)

jghgh
09-01-2016, 07:15
^second that

има и един др. нюанс, че не всеки наперен има реално самочувствие, и не всеки по-свит е непременно супер неуверен.
има някви степени на компенсаторност, в крайна сметка.

като цяло, ако човек е ок със себе си и има все пак някакъв морал, не изневерява, точка.

честно казано, искам да дам пример със себе си, понеже съм нарцисист и винаги говоря "аз","аз","аз". неприятна раОта.
но като съм си привързана истински и не търся чуждо внимание и одобрение. няма как да стане. и самочувствието играе роля също. като съм била в по-комплексарски период съм била по-склонна да флиртувам за кеф, да се правя на инт. и т.н., само за да си докажа нещо на себе си, налЕ

е, тва исках да кажа

Maleficus
09-01-2016, 11:46
Обичам да слушам за нюанси, особено като гледам хората да вървят като овце и да правят каквото другите правят :D Например да отидеш да си купиш пица от павилион, дето знаеш, че е отвратителна, но когато другите забележат, че ти купуваш, често и те се спират :) Това, което искам да кажа, е че нюансите са по редки отколкото предполагате :D Да всеки има някакви отличителни страни, но в крайна сметка живеем в общество, което следва определена тенденция и се влияе от определени външни влияния.. Такаа момичето без самочувствие, няма опит често, следователно ако някой си я опитоми и обвърже около кутрето си, може да изкара повече лоялност от нея, поради простичкия факт, че момичето е по изолирано и няма много избор.. Представете си остров пълен с жени и вие единствения мъж... Колкото и грозен да сте, вие сте отскъден материал и всяка,която ви спечели, ще ви бъде лоялна, защото няма кои друг да предизвика вашата стойност :) ИСкаш да ми кажеш, че ако дойде някои актьор в живота ти, дето си му била фенка от малка и започне да те зарибява, ще останеш лоялна на някакъв си Гошо къртача ?! Да да знам, че ти ще си лоялна независимо от всичко, смисъл на кого му трябва удобен живот, без притеснения и привлекателен мъж, с които да правиш див секс, красиви деца и репутация достатъчно голяма, за да накара всичките приятелки на едно момиче да завиждат и дори да я боготворят.. Много малко жени биха си оставили мъжа заради тези малки неща :) Основната съставка на съблазняването е умението да разбираш, какво липсва на другата страна и да предложиш изкусителни количества именно от това.. Много лоялни жени са изневерявали, по простата причина, че нещо им е липсвало в живота, а никои мъж не е супермен :) Лоялността иска преди всичко жертви, най голямата от която е времето, което няма да се върне назад. В случая на жените обаче, времето е дори по ценно, защото красотата им има срок на годност (до 35 г. средно), следователно имате повече стимул да си играете на пазара, докато или намерите това, което търсите или сте прекалено стари, за да намерите по добро от това, което имате, след това започва една наложена лоялност, тъй като губите цената си на пазара :) (знам, че мразите общите картинки, но ако тръгна да говоря за всяка жена поотделно, ще трябва да накарам форума да забие и не съм БОГ !) Ако се направи един масов експеримент, "мъжете или жените са по лоялни към половинките си", съм почти сигурен, че жените ще загубят (статистически казано)

ParadiseCity
09-01-2016, 15:15
зависи от човека

Точно! Няма нужда да развивате теории.

Electrа
09-01-2016, 15:26
Ако се направи един масов експеримент, "мъжете или жените са по лоялни към половинките си", съм почти сигурен, че жените ще загубят (статистически казано)

ти четеш ли кво пишеш ве или по-скоро ти къде живееш ве покемон, аз не мога да се сетя за нито една позната жена, която да е напуснала мъжа си, а пък примери за обратното бол. особено като намерят някоя по-млада и по-красива много бързо забравят кой им е посветил половината си живот

Maleficus
09-01-2016, 15:56
ти четеш ли кво пишеш ве или по-скоро ти къде живееш ве покемон, аз не мога да се сетя за нито една позната жена, която да е напуснала мъжа си, а пък примери за обратното бол. особено като намерят някоя по-млада и по-красива много бързо забравят кой им е посветил половината си живот

Да съм казал, че това не е натурално ?! Хората не сме устроени за моногамни връзки и 300 години цивилизация не могат да променят инстинктите ни.. Но ако човек опознае себе си и природата на двата пола с усилие може да изгради дълготрайна връзка.. Пък не съм се и съмнявал в теб, че не можеш да се сетиш за такава жена, все пак жените като изневеряват по често го правят успешно отколкото не и после се връщат при приятеля си, по добри лъжци сте все пак, ангели лъжци :D То вероятно и ти не си способна на лоялност в истинския смисъл на думата, особено ако разчиташ на интуиция и чувства :) Още повече жените не сте добри в избора си на партньор... Обикновено избирате точно тези, които ще ви оставят, защото чувства, дори по лошо от това правите лапета на изродите и после стойте сами майки пу ..Жал ме е за тези лапета, че ще израстнат в непълноценно семейство по бедни отколкото биха били иначе и с комплекси само защото тяхната мила майка незнае кога и на кой да си отваря краката.. Ако мъж изневери е по малък грях отколкото ако майка направи лапе от отрепка и после трябва да го гледа сама и всъщност науката е доказала, че синовете особено отгледани от самотни майки имат по голям шанс да стана престъпници,защото нямат качествен модел за подражание в живота си ! Пък женските имат по малко самочувствие и е по вероятно да станат курви и да повторят грешките на майките си, защото нямат основна база на сравнение за намиране на качествен партньор... Спрете да избирате толкова много отрепки и вероятно няма да чуваш такива неща от приятелките си :)

CrazyDream
09-01-2016, 16:15
момичето е по изолирано и няма много избор..

Това, че някои хора са се изолирари малко повечко (например от социалните мрежи) и не споделят интересите да си търсят патрньор като изполват предимството на facebook (като каталог за мъже и жени) не означава, че съвсем нямат избор. Просто не ги вълнува толкова какво се случва там – кой, къде, кога с кого се бил забил, напил, чие сърце разбил, къв чалга статус пуснал ... рядко можеш да попаднеш на нещо интересно и полезно, а масово в момента това се гледа (за мен са хора без работа :D) , което е отвращаващо... Да, няма лошо да споделиш нещо, което би те мотивирало или вдъхновило, някоя друга снимка с близки, семейство или приятели или нещо различно и красиво (с HD качество :D), за съжаление хората отдавна са спрeли да правят това (което би трябвало да е първоначалнaта функция на facebook, а не няква пародия :D), за това й се губи желанието да си активна в подобна мрежа :D

Друго нещо е, че не всички обичат и държат на хорското внимание и популярността, не виждам на какво отгоре на някой трябва да му се вдига самочувствието от това... :D

RapExotic
09-01-2016, 16:26
Тези с по-високо самочувствие винаги са били по-правилния избор за едни мъж, от тези с ниско. Става дума за реално самочувствие на базата на постигнати резултати, а не напомпано самочувствие от това, че 20 човека искат да я чукат и тя се мисли вече за богоизбрана.

Та тези с по-високо реално самочувствие са по-малко склонни да изневерят, понеже имат някакъв критерии за мъжа до себе си и щом са избрали теб, значи виждат идеала си за мъж именно в теб. Те имат изградени принципи на поведение и не е толкова лесно да се пречупят.

Докато тези с по-ниско самочувствие са склонни да тръгнат дори с някой, който не харесват, само за да не са сами и за да се докажат, че и те могат да имат гадже. В следващия момент обаче се появява някой, който им грабва акъла и те се поддават по-лесно на изкушението, отново за да докажат на себе си, че са желани. Те обаче нямат смелост да зарежат предишния си, докато не са 100% сигурни, че имат нещо по-добро, поради което стават системни изневери.

CrazyDream
09-01-2016, 16:32
Обичам да слушам за нюанси

И аз! Mежду другото ти ли си психологът или някой ти помага :D
Психологията е интересна наука и на моменти наистина влиза в полза, но не вярвам да може да даде обяснение на всичко (мое мнение).

Maleficus
09-01-2016, 16:41
И аз! Mежду другото ти ли си психологът или някой ти помага :D
Психологията е интересна наука и на моменти наистина влиза в полза, но не вярвам да може да даде обяснение на всичко (мое мнение).

Не знам как стигна до това заключение, че не може да обясни всичко.. А аз тука седях и си мислех, че психологията може да отговори на въпроса, дали е имало живот на Марс тц тц тц, разбиваш ми мечтите..

CrazyDream
09-01-2016, 16:46
Не знам как стигна до това заключение, че не може да обясни всичко.. А аз тука седях и си мислех, че психологията може да отговори на въпроса, дали е имало живот на Марс тц тц тц, разбиваш ми мечтите..

разбиваш ми сърцето... (ако все още е останало нещо :D)

Maleficus
09-01-2016, 16:49
Точно! Няма нужда да развивате теории.

Скъпа, добре че хората не са и не разсъждават масово така, че все още щяхме да сваляме гаджетата си с бухалката и щяхме да ги издърпваме до пещерите да си свършим нашото :) Колкото повече теории, толкова по цивилизован свят !

CrazyDream
09-01-2016, 16:56
Психологията е интересна наука и на моменти наистина влиза в полза, но не вярвам да може да даде обяснение на всичко (мое мнение).

Говорим за човешкото поведение, а за Марс можем само да си помечтаем :D

CrazyDream
09-01-2016, 18:51
Скъпа, добре че хората не са и не разсъждават масово така, че все още щяхме да сваляме гаджетата си с бухалката и щяхме да ги издърпваме до пещерите да си свършим нашото :)

Доста жестоко звучи.

CrazyDream
09-01-2016, 20:37
следователно ако някой си я опитоми и обвърже около кутрето си, може да изкара повече лоялност от нея

Ако някой се привърже към теб, ти как би постъпил, като с кученце ли или би си казал всичкото в очите ?

Electrа
09-01-2016, 20:50
Да съм казал, че това не е натурално ?! Хората не сме устроени за моногамни връзки и 300 години цивилизация не могат да променят инстинктите ни.. Но ако човек опознае себе си и природата на двата пола с усилие може да изгради дълготрайна връзка.. Пък не съм се и съмнявал в теб, че не можеш да се сетиш за такава жена, все пак жените като изневеряват по често го правят успешно отколкото не и после се връщат при приятеля си, по добри лъжци сте все пак, ангели лъжци :D То вероятно и ти не си способна на лоялност в истинския смисъл на думата, особено ако разчиташ на интуиция и чувства :) Още повече жените не сте добри в избора си на партньор... Обикновено избирате точно тези, които ще ви оставят, защото чувства, дори по лошо от това правите лапета на изродите и после стойте сами майки пу ..Жал ме е за тези лапета, че ще израстнат в непълноценно семейство по бедни отколкото биха били иначе и с комплекси само защото тяхната мила майка незнае кога и на кой да си отваря краката.. Ако мъж изневери е по малък грях отколкото ако майка направи лапе от отрепка и после трябва да го гледа сама и всъщност науката е доказала, че синовете особено отгледани от самотни майки имат по голям шанс да стана престъпници,защото нямат качествен модел за подражание в живота си ! Пък женските имат по малко самочувствие и е по вероятно да станат курви и да повторят грешките на майките си, защото нямат основна база на сравнение за намиране на качествен партньор... Спрете да избирате толкова много отрепки и вероятно няма да чуваш такива неща от приятелките си :)

тва, че майка ти е била такава вероятно като ти гледам постовете, не означава, че всички са такива ве. не бъди отрепка, като не искаш отрепки

Maleficus
09-01-2016, 21:22
тва, че майка ти е била такава вероятно като ти гледам постовете, не означава, че всички са такива ве. не бъди отрепка, като не искаш отрепки

Мхм, направо позна, семейството ми е пълноценно :) Дори и отрепка да съм, съм отговорна отрепка, ползвам кондоми, защото не вярвам дори на жени, дето казват, че са на хапчето :D Не не сте всички ама и намирате отрепките за привлекателни и правите глупости, които засягат много животи след вас.. Поемете малко отговорност, затворете тея крака или поне ползвайте модерните технологии, стига мъчете децата, вземете си котки по добре ако нямате вкус за качествени мъже ! То вашото е друго, вие избягвате тези, които ви обсипват с грижи и гоните, тея дето ви подсказват с безразличието си, че за тях сте нищо и се опитвате да ги промените, оттам нататъка каква лоялност търсите ?! :D

Electrа
09-01-2016, 21:30
Мхм, направо позна, семейството ми е пълноценно :) Дори и отрепка да съм, съм отговорна отрепка, ползвам кондоми, защото не вярвам дори на жени, дето казват, че са на хапчето :D Не не сте всички ама и намирате отрепките за привлекателни и правите глупости, които засягат много животи след вас.. Поемете малко отговорност, затворете тея крака или поне ползвайте модерните технологии, стига мъчете децата, вземете си котки по добре ако нямате вкус за качествени мъже ! То вашото е друго, вие избягвате тези, които ви обсипват с грижи и гоните, тея дето ви подсказват с безразличието си, че за тях сте нищо и се опитвате да ги промените, оттам нататъка каква лоялност търсите ?! :D

там горе кухо ли е, значи като някой те убие на улицата, ти си виновен, а не убиеца,а ? fuck logic

Maleficus
09-01-2016, 21:39
там горе кухо ли е, значи като някой те убие на улицата, ти си виновен, а не убиеца,а ? fuck logic

Вие отговаряте дали един живот ще съществува или не :) Все пак винаги можете да направите аборт, мъжа какво може да направи по въпроса, като Пена решила да го запази, без да му спомене :D Ако вие ходите по отрепки, вие сте виновните, няма как тея деца да влязат във вас по друг начин, освен ако не ви изнасилят(и пак аборт)... Между другото не съм изневерявал на приятелка досега ама не си и поплювам да скъсам ако съм сигурен, че натам отиват работите в другия фронт, никакъв толеранс за публични котки !

Electrа
09-01-2016, 21:43
Вие отговаряте дали един живот ще съществува или не :) Все пак винаги можете да направите аборт, мъжа какво може да направи по въпроса, като Пена решила да го запази, без да му спомене :D Ако вие ходите по отрепки, вие сте виновните, няма как тея деца да влязат във вас по друг начин, освен ако не ви изнасилят(и пак аборт)... Между другото не съм изневерявал на приятелка досега ама не си и поплювам да скъсам ако съм сигурен, че натам отиват работите в другия фронт, никакъв толеранс за публични котки !

казваш, че жените са по-висшия пол ли кекекекеке, призна го

Maleficus
09-01-2016, 21:54
казваш, че жените са по-висшия пол ли кекекекеке, призна го

Мда добре, хайде няма да обсъждам другите особености между половете, например по малкия мозък и факта, че сте изградени природно предимно да правите деца :)

Electrа
09-01-2016, 21:57
Мда

признаваш значи бравос

Maleficus
09-01-2016, 22:03
признаваш значи бравос
Мех, не ми се спори с теб, не си интелектуално стимулираща.... Висша си от кръста надолу, другото нагоре е там, за да позволи на Висшото в теб да съществува и да знаеш накъде да се разкрачваш :D

Electrа
09-01-2016, 22:34
Мех, не ми се спори с теб, не си интелектуално стимулираща.... Висша си от кръста надолу, другото нагоре е там, за да позволи на Висшото в теб да съществува и да знаеш накъде да се разкрачваш :D

ти не знаеш кво е спор ве, папагал, като развалена грамофонна плоча си

CrazyDream
09-02-2016, 01:25
Между другото не съм изневерявал на приятелка досега ама не си и поплювам да скъсам ако съм сигурен, че натам отиват работите в другия фронт, никакъв толеранс за публични котки !

И аз не съм изневерявала на момче, но нали знаеш фразата "никога не казвай никога" и хоп Пена отива и си реже вените заради Пешо.

Как така от "кученце" се превърнах в "котка", виждам, че претърпявам аномалиите успешно, интересно следващия път какво ще е ... (знам ли :D)

Няма ли го взаимното доверие, а за това се полагат много усилия всичко е изгубено.
Ако искаш лоялност трябва да гарантираш лоялност !

golemiq_korab_minava
09-02-2016, 06:30
кой изтри коментара му да му вкарам латиница в кокалите

Electrа
09-02-2016, 17:52
кой изтри коментара му да му вкарам латиница в кокалите

кво искаш ве корабче

golemiq_korab_minava
09-02-2016, 22:01
кво искаш ве корабче

ой, индистикт ми казаваше така.

значи индистикт е дрийвълкър! и тя!



Ой или и трите ме обичате! Или САМО ЕДНА МЕ ЖЕЛАЯ С ЦЯЛАТА СИ СТРАСТ!

:d :d :d

the...dreamer
09-04-2016, 01:03
ти четеш ли кво пишеш ве или по-скоро ти къде живееш ве покемон, аз не мога да се сетя за нито една позната жена, която да е напуснала мъжа си, а пък примери за обратното бол. особено като намерят някоя по-млада и по-красива много бързо забравят кой им е посветил половината си живот
Electra, някои мъже напускат жените си, защото жените им изневеряват. (може би в повечето случаи, знам ли ) :)

the...dreamer
09-04-2016, 01:04
ой, индистикт ми казаваше така.

значи индистикт е дрийвълкър! и тя!



Ой или и трите ме обичате! Или САМО ЕДНА МЕ ЖЕЛАЯ С ЦЯЛАТА СИ СТРАСТ!

:d :d :d
Мн драми в тоя форум...кой кой е вече не знам...

the...dreamer
09-04-2016, 01:05
А по темата - според мен наистина зависи от човека.