PDA

View Full Version : В задънена улица съм!!!



didaka74
08-31-2016, 19:15
Здравейте, искам да ви попитам нещо. От доста време харесвам едно момиче, но не смея да и го призная, защото ако и призная, че я харесвам и тя ми откаже ще стана за смях на всички. В групичката сме около двадесет човека , знам че са малко, но нямам как да ги избегна, защото всички ми имат номера и знаят каде живея. Моля ако някой знае какво мога да направя да пише!

fanton1
08-31-2016, 19:17
Почваш да й обръщаш повече внимание, да си по-мил с нея, все ще разбере и без да й казваш.

didaka74
08-31-2016, 19:21
Ще пробвам но незнам, ами ако другите започнат да ме "бъзикат" ако осъзнаят какво целя?

fanton1
08-31-2016, 19:22
Винаги ще има вероятност да започнат да го правят, но ако си на 15-16 не би трябвало да им пука толкова много кой с кого и какво правят.

Maleficus
09-01-2016, 00:16
Момче имаш ли грам тестостерон в теб ?! Беги говори с момичето ! Пък ако ти откаже и приятелите ти се базикат, отиваш следващия път забиваш нож в стената и казваш "Първия изсмял се губи кутре, втория ухо, третия ще пее сопрано! " Филмите настрана... Виж сега ако те е шубе, значи недей се натиска за момичето, изчакай първо да ти паднат топките и тогава, тъкмо когато това стане всичките ти приятели ще са я минали преди теб и ще могат да ти кажат дали си струва, коя поза предпочита и кои цвят бельо й е любим ! :D... Поне като я заговаряш се постарай да е насаме... Иначе отказа ти е гарантиран ако се изръсиш пред 20 човека, освен ако не си Дон Жуан...

mincheto
09-01-2016, 06:26
А кво ти пука,кво ще кажат хората?

baby_baby
09-01-2016, 21:22
Какво ти пука толкова ?
Признай и може и тя да те харесва нищо не се знае

tochko
09-01-2016, 21:44
Колега, от вашета компания има ли обвързани? Въпросните ще възприемат поведението ти като нормално, а като почнат базиците имай в предвид че е от глупост или завист. Когато ти е добре с женичката ще ти е все едно за присмиващите се. Истинските приятели ще проличат.

mincheto
09-07-2016, 09:04
Колега, от вашета компания има ли обвързани? Въпросните ще възприемат поведението ти като нормално, а като почнат базиците имай в предвид че е от глупост или завист. Когато ти е добре с женичката ще ти е все едно за присмиващите се. Истинските приятели ще проличат.
OOO,ти се появи на хоризонта... :D

tochko
09-07-2016, 11:29
OOO,ти се появи на хоризонта... :D

Да знам че е гадно да пиша така. Официално се извинявам на всички засегнати :D :D