PDA

View Full Version : Родители!!!!!



liliq ivanova
08-31-2016, 20:58
Имам грандиозен проблем. На вас може да не ви се струва така, но за мен е. Родителите ми са най-неподредените същества на тази планета. И именно заради товав момента са загубени изключително важни документи. Майка ми оставя неща, където й падне. В чантата й има касови бележки, отворени химикалки, разпиляни листчета, отворени гримове, храна, пари и т.н. Баща ми оставя навсякъде ключове инструменти, храна, обувки, пастите и четките за зъби постоянно са в най-различни части на банята, новсякъде разсипано кафе. А аз съм ужасно подредена, стаята ми е като от друг свят в сравнение с останалата част от къщата. Ще кажете, защо ти не подреждаш? Ами правя го, но те отново разхвърлят, питат къде са им нещата,а те ще им извадят очите.В Козметичната чантичка на мама има гримове, стотинки, химикали, отвертки. Не издържам, ще се побъркам. Прибирам се вкъщи и вместо да седна да уча, 2 часа оправям къщата. По терасите има строителни материали от ремонта преди 2 месеца!!! Ако можех щях да ги занеса в мазето, но нямам сили да вдигам плочки, бетони, кофи и т.н. Имат да се купуват килими, а нашите все отлагат. На мен всичко ми е наредено и майка все ми се чуди. Чисти отгоре, отгоре, а аз държа и на малките детайли. Какво да правя?

inewton
09-01-2016, 07:36
Като навършиш пълнолетие се изнасяш и толкова.

mincheto
09-01-2016, 14:44
Скрий им някой важни неща за няколко дни и ги научи на ред и дисциплина.

baby_baby
09-05-2016, 09:45
Освен да поговориш с тях внимателно обаче

HaruYoshida
09-05-2016, 12:46
Единственото решение е да не им обръщаш внимание и като станеш на 18 ще се махнеш от тях. Ще си намериш работа и така. Да ти имам проблемите сериозно ... има деца дето са сирачета а ти се оплакваш за това. То няма перфектно семейство но ..