PDA

View Full Version : Главичката на пениса.



Камен
09-01-2016, 01:50
Здравейте!

Пиша ви за един мой проблем и той е, че когато си барам главичката на пениса (когато е заголен) изпитвам много гадна болка. Когато се мия слагам много интимен сапун за да не усещам търкането и да не ме боли. Някакви идеи как да се махне тази болка, защото съм така още от както се помня и ми е много гадно.

PS Момче на 15г.

YoungBloodZ
09-01-2016, 06:17
Отиди на доктор.

Грозния
09-01-2016, 08:45
Здравейте!

Пиша ви за един мой проблем и той е, че когато си барам главичката на пениса (когато е заголен) изпитвам много гадна болка. Когато се мия слагам много интимен сапун за да не усещам търкането и да не ме боли. Някакви идеи как да се махне тази болка, защото съм така още от както се помня и ми е много гадно.

PS Момче на 15г.Изглежда имаш свръхчувствителност на главичката. Всички сме били така, но по някое време тя преминава. На мен ми премина доста по-рано. Забелвай го по-често, за начало при пикаене, къпане и мастурбиране, после докато спиш и като посвикнеш си го дръж забелен в гащите за постоянно и така ще свикнеш и свръхчувствителността ще изчезне. Успех :) !

boro123
09-01-2016, 09:37
Общо взето в началото използвай всеки един момент когато си сам за да го държиш оголен.

Камен
09-02-2016, 00:16
Благодаря ви адски много за съветите!! Ще се опитам да направя това, което ми казахте.
+още нещо. Когато ми е надървен не мога да го забеля. Кожата ми отива до към средата на главичката и от там не слиза повече, защото отвора сякаш е твърде тесен. Фимоза ли е това и какво да правя? Иначе в не еректирало състояние нямам проблем с забелването.

Грозния
09-02-2016, 09:21
Когато ми е надървен не мога да го забеля. Кожата ми отива до към средата на главичката и от там не слиза повече, защото отвора сякаш е твърде тесен. Фимоза ли е това и какво да правя?Така както го описваш може би е лека форма на фимоза. Пенисът трябва да може да се забелва изцяло, дори в ерекция. Опитвай всеки ден да го забелваш колкото е възможно в ерекция и колкото можеш по-често, например докато мастурбираш. Така препуциумът ще се отпусне и ще може да се забелва, без да се налага операция. Отиди и на лекар за всеки случай. Ако не се отпусне и не можеш да го забелваш в ерекция, ще се наложи да те обрежат, но дори и дотам да се стигне, не се страхувай - по-важно е да се реши проблема. Отиди на преглед при лекар да те консултира за всеки случай. Успех :)!

Камен
09-03-2016, 00:22
Благодаря за адекватните отговори! Ще се опитам да изпълня съветите!