PDA

View Full Version : Как да порасна?



Флори
09-01-2016, 16:40
Здравейте. Не знам дали темата е за тук,но... Въпросът ми е малко тъп, но все пак.. На 16г. съю и съм едва 150см. даже нямам и толкова.. Всички са по-високи от мен, дори момичетата на 12 са с две глави над мен.. От няколко години растежа ми буквално спря. Всичко си ми е нормално развито само растежът ми спря. Също така имам и повече мъжки хормони от нормалното, но не мисля, че това е проблема. Вече ми писна всички да ми се подиграват и да ме наричат Минион, декоративна, покемон и всякакви такива тъпотий .. по принцип не спортувам главно защото нямам къде. Но ако е до скачането и тичането ще опитам.. моля дайте ми някакъв съвет ..

Грозния
09-01-2016, 21:27
Такъв ти е генът и няма какво да направиш, освен да приемеш положението такова каквото е.
Имаш късмет, че си момиче - ниският ръст не е толкова голям проблем. Ако беше момче с такъв ръст, щеше да е много по-зле.

baby_baby
09-05-2016, 09:54
Както грозния каза такъв ти е генът няма какво да направиш

LudiqZaek
09-18-2016, 17:47
Тренирай лостове навън с приятели, правете си кефа. 40 годишен беше пораснал с 5-6 сантиметра само от лостовете. Аз съм 1.90, на 16 и се занимавам 1 година с лостове и честно да ти кажа е готино развлечение да си правите забавата с приятели състезания за набирания, папагали и т.н. (Само лостаджийте ще ме разберат). Бяхме се събрали към 10-15 човека и си правихме състезания за набирания, везни, всички упражнения, опитай и ти хем е здравословен спорт, а и е възможно да се издължиш с малко :)

Грозния
09-18-2016, 19:36
Тренирай лостове навън с приятели, ...честно да ти кажа е готино развлечение да си правите забавата с приятели състезания за набирания, папагали и т.н. (Само лостаджийте ще ме разберат). Бяхме се събрали към 10-15 човека и си правихме състезания за набирания, везни, всички упражнения, опитай и ти хем е здравословен спорт, а и е възможно да се издължиш с малко :)Само да ти кажа, че авторката е момиче, ако не си забелязал :D ! Едва ли ще тръгне да се занимава с лостове, пък и не ѝ трябва :) !

LudiqZaek
09-19-2016, 17:45
Момичетата лостаджийка стават с най-красивите тела, познавам много момичета, които се занимават с лостове и са доста високички към 1.75-1.80, ще и помогне и за тялото :)

Chrysothemis
09-19-2016, 17:48
http://growtallerreport.com/a-grow-bics-workout-program/

inewton
09-19-2016, 17:54
Няма начин да пораснеш. Колкото дал Господ, толкова.