PDA

View Full Version : какво да правя



Grigor11
09-04-2016, 12:29
писах нна една и тя отговаря здрасти после какво прави я питам не отговаря как е пак не отговаря след това я питам какви са и хобитата отговаря зависи питам я от какво тя казва не знам утре ще ти пиша не ми писа аз и писах хеи тя отговори после я питам какво обича да прави през свободното си време тя каза да чете питам я какво не отговаря после и написах един виц отговори и после я питах какви филми гледа тя отговаря защо как мислите.

Бял бродник
09-04-2016, 12:40
Ако си и писал, както пишеш тук, няма да се притесняваш. На нейно място аз също не бих ти отговорил. Казала ти е, че чете, така че не е лошо и ти да си вземеш един учебник по български език и да седнеш да почетеш, че като гледам положението е трагично. Хем ще имате и общо хоби - четене.

BartSimpson
09-04-2016, 12:56
майко мила

Grigor11
09-04-2016, 12:56
Попринцип не пиша така.Просто бързах да го напиша.

Grigor11
09-04-2016, 12:57
защо

BartSimpson
09-04-2016, 17:10
С писане не става.

Andersen
09-07-2016, 15:41
Радвай сe ,че не е подала сигнал в полицията срещу теб

Грозния
09-07-2016, 17:21
писах нна една и тя отговаря здрасти после какво прави я питам не отговаря как е пак не отговаря след това я питам какви са и хобитата отговаря зависи питам я от какво тя казва не знам утре ще ти пиша не ми писа аз и писах хеи тя отговори после я питам какво обича да прави през свободното си време тя каза да чете питам я какво не отговаря после и написах един виц отговори и после я питах какви филми гледа тя отговаря защо как мислите.Не си ѝ интересен. За нея си най-обикновен досадник, но в същото време нея я кефи да ѝ пишат (дори досадници), защото така се мисли за голямата работа и ѝ се помпа самочувствието.

Спри да ѝ пишеш!

Рандомммм
09-09-2016, 09:15
Сам си направи сметката. Ако беше някой тарикат или забавняк тя щеше да е тази която първа ще ти пише нали така? Проблема е във тебе.