PDA

View Full Version : Любов



bgbgbg
09-05-2016, 11:03
Здравейте. Искам да ви помоля за съвет относно, това че се запознах с едно момиче, което наистина много харесвам но сме от различно градове. Не мога да спра да мисля за нея но просто няма как да сме заедно. Освен това тя си пада и "famous" а знаете,че самочувствието се качва, и не би ме отразила на сериозно.

baby_baby
09-05-2016, 18:19
Това че сте от различни градове не трябва да те спира

Пробвай нищо не губиш

ani_banani
09-05-2016, 19:02
Свидетел съм на таква връзка от разстояние. Най-добрата ми приятелка е гадже с момче, което не само е в друг град ,а в съвсем различна държава и се виждат само през лятото когато се върне в България,а през останалото време общуват онлайн. Наистина трудно е, но ако се получат нещата не се отказвай само защото не живеете в един и същ град.

Maleficus
09-05-2016, 20:00
Казват, че за любовта няма граници, но грешат ! Веднъж поканих една от бившите си в моята стая за игри и повече не съм я видял :D Понякога голямото разтояние между интересите на двама, правят една връзка невъзможна в дълъг план, а дори и буквално разтоянието :) Любовта е близост, без близост няма любов, но за приятелството, наистина няма граници, защото близостта започва от ума, а не сърцето :) ( не си струва, ще съжаляваш 99% от случайте ако те мързи да мислиш)

CrazyDream
09-05-2016, 21:58
Любовта е близост, без близост няма любов

Много вярно ! :)

Рандомммм
09-10-2016, 13:03
Здравейте. Искам да ви помоля за съвет относно, това че се запознах с едно момиче, което наистина много харесвам но сме от различно градове. Не мога да спра да мисля за нея но просто няма как да сме заедно. Освен това тя си пада и "famous" а знаете,че самочувствието се качва, и не би ме отразила на сериозно.

Щом е famos значи си има приятел, знай го от мен това.