PDA

View Full Version : Не съм имала гадже



Forever_Unicorn
09-09-2016, 15:39
Здравейте, хора! На 13 години съм и никога не съм имала гадже. Аз лично не виждам проблем в това, защото не съм тооолкова голяма, но когато се запозная с нови хора, в началото ме намират за готина и забавна, но когато ме попитат дали съм имала гадже и отговоря, те ме поглеждат все едно съм някоя задръстенячка и не могат да ми повярват. Вие какво мислите? Нормално ли е, че съм на 13, а не съм имала връзка?

Indistinct
09-09-2016, 15:42
И дотук ли се стигна?

Нищо ти няма. Ако толкова се притесняваш какво ще си помислят, обясни им защо не си имала връзка.

Maleficus
09-09-2016, 15:49
Здравейте, хора! На 13 години съм и никога не съм имала гадже. Аз лично не виждам проблем в това, защото не съм тооолкова голяма, но когато се запозная с нови хора, в началото ме намират за готина и забавна, но когато ме попитат дали съм имала гадже и отговоря, те ме поглеждат все едно съм някоя задръстенячка и не могат да ми повярват. Вие какво мислите? Нормално ли е, че съм на 13, а не съм имала връзка?

Скъпа, понякога да кажеш на всички останали да си гледат работата е по разумно, отколкото да им казваш истината :) Хората обичат да съдят от тази реалност никои не може да избяга, но ти решаваш за какво ! Пък и не се притеснявай особено на 13 г. си и живота е пред теб, връзката е нещо, което трябва да ти носи на ТЕБ щастие, а не нещо направено заради общественото мнение :) (Истината е нож с две остриета, като задържиш неудобните детайли за себе си, остава само острието насочено към противниците, а новите хора не са достойни за пълната истина, тя се заслужава, защото в неправилните ръце е пътека към разрухата на споделящия )

Forever_Unicorn
09-09-2016, 15:51
Много ви благодаря :) ♡ !

Ivaaaaa
09-09-2016, 15:52
omg

Forever_Unicorn
09-09-2016, 16:00
Много ви благодаря :) ♡ !

sladura89
09-09-2016, 16:53
Здравейте, хора! На 13 години съм и никога не съм имала гадже. Аз лично не виждам проблем в това, защото не съм тооолкова голяма, но когато се запозная с нови хора, в началото ме намират за готина и забавна, но когато ме попитат дали съм имала гадже и отговоря, те ме поглеждат все едно съм някоя задръстенячка и не могат да ми повярват. Вие какво мислите? Нормално ли е, че съм на 13, а не съм имала връзка?

Глупости аз имах гадже чак като направих 20, освен това, това не е кой знае какво да имаш гадже или не, по важни са други неща, отношението интимния живот и т.н. :)

Rakshy
09-10-2016, 00:01
И дотук ли се стигна?

Нищо ти няма. Ако толкова се притесняваш какво ще си помислят, обясни им защо не си имала връзка.

на тая възраст единственото значение на думата "връзка" трябва да е това: http://www.bg.all.biz/img/bg/catalog/8105.jpeg

Maleficus
09-10-2016, 00:08
на тая възраст единственото значение на думата "връзка" трябва да е това: http://www.bg.all.biz/img/bg/catalog/8105.jpeg

Благодарим ти, че сподели любимия си цвят поне :)

galaxy29
09-10-2016, 00:40
omg
какво се възмущаваш, много от хората са ужасно тъпи и наистина злосторничат за такива неща, разбираемо е децата да се притесняват, дори как да се облекат, тези заради, които се притеснява момичето са за подигравка, а не тя и такива като нея

galaxy29
09-10-2016, 00:43
Глупости аз имах гадже чак като направих 20, освен това, това не е кой знае какво да имаш гадже или не, по важни са други неща, отношението интимния живот и т.н. :)
какъв интимен живот на 13, не пълни главата на детето с глупости, тъпак

Maleficus
09-10-2016, 00:52
какво се възмущаваш, много от хората са ужасно тъпи и наистина злосторничат за такива неща, разбираемо е децата да се притесняват, дори как да се облекат, тези заради, които се притеснява момичето са за подигравка, а не тя и такива като нея

Между другото, поради подобряване на диетата и развитието в медицината, особено момичетата са започнали да узряват по рано така да се каже, по точно започват по рано пубертета, което от своя страна води до желание за подобни неща, нормално е еволюция.. Освен това е хубаво дадено момиче да експериментира с връстниците си, защото ако бъде лишавано, поради предрасъдъците на другите, може накрая да направи дори по голяма грешка поради неопитност... Примерно, момиче живяло във ферма е много по склонно да пуска по лесно на всеки, защото е нямала достатъчно контакт с противоположния пол и следователно е по лесно да се възползват от нея.. Пак казвам, няма нищо лошо в това, стига да е рамките на определена възраст, в зависимост от човека, за които става въпрос...

galaxy29
09-10-2016, 00:52
Ако толкова се притесняваш какво ще си помислят, обясни им защо не си имала връзка.
не, не им се обяснявай, ако те питат пак, кажи им само, че имаш връзка с мозъка, за разлика от тях

Rakshy
09-10-2016, 01:36
maleficus е педофил, ясно

Maleficus
09-10-2016, 09:00
maleficus е педофил, ясно

Ако имаш дъщеря, ще я направиш по голяма курва ако си толкова невеж и контролираш излизанията й напълно :)
Едно момиче на 16 е напълно способно физически да прави секс, но е неуместно 25 годишен примерно да спи с 16 годишна, тъй като умствения капацитет на човек се развива до 25 години и се приема, че едната партия има нечестно предимство и съществува потенциал да се възползва от другата. Едно момиче на 13 обаче ако излиза с момче на 15, това е съвсем приемливо и даже полезно в дълъг план ако възпиташ и образоваш момичето достатъчно добре..

baby_baby
09-10-2016, 10:27
Да не ти пука от другите хора

На 13 си рано ти е за гадже поживей си

Mithridates
09-10-2016, 10:53
На 13 аз още гледах Disney и всичко което знаех за любовта научих от там. Сега забелязвам масово момчета и момичета се обвързват за да затвърдят социалния си статут в обществото и за гъзария а не по любов. Не може да си голяма работа и да нямаш половинка нали така. И все пак в емоционален план връзката е толкова.. бедна... Обществото става все по безчувствено. Дефинирайте понятието "любов" и какво разбирате под "любов" Аз рядко срещам себеподобни които разбират наистина какво е това. (Въпреки че нямам опит с момичета разбирам психологията)

sladura89
09-13-2016, 04:40
какъв интимен живот на 13, не пълни главата на детето с глупости, тъпак

Я си мери приказките ма овцо! Ми ей такъв не знаеш ли, че в днешно време започват да се оправят на 12, а пък се целуват от още по-малки! Това, че аз съм закъснял не значи, че другите не го правят! ;)

mikity_sladky
09-13-2016, 07:23
Здравейте, хора! На 13 години съм и никога не съм имала гадже. Аз лично не виждам проблем в това, защото не съм тооолкова голяма, но когато се запозная с нови хора, в началото ме намират за готина и забавна, но когато ме попитат дали съм имала гадже и отговоря, те ме поглеждат все едно съм някоя задръстенячка и не могат да ми повярват. Вие какво мислите? Нормално ли е, че съм на 13, а не съм имала връзка?

Напълно нормално е! И какво значи никога не съм имала и си на 13? Ти довчера си била с куклите...Спокойно ще си харесаш някое момченце скоро.

nanonini
09-13-2016, 12:48
Напълно нормално е на тази възраст да си нямала все още гадже! Не се тревожи това е индивидуално за всеки. Всичко с времето си и не слушай хората какви стереотипи ти набиват!

Bellrick
09-13-2016, 15:23
Повръща ми се от днешната младеж :D.
Свиркай си и не обръщай внимание - а следващия път за по-лесно просто излъжи и кажи, че си имала.