PDA

View Full Version : 9 клас



Izzy16
09-11-2016, 09:25
Здравейте пипъл ... не съм избрала много подходящо заглавие ,но не знаех какво точно да напиша... Така тази година ще съм 9 клас ,а нямам никаква мотивация (заради куп причини )... В училище и в моя клас нямам абсолютно никакви приятели,трудно ми е да заговоря някой за да не ме помисли за нахална и досадна ...може ли да ми кажете как да оправя отношенията с класа ? Преди имах 2 приятелки ,но едно момче ми ги открадна ( знам как звучи ) и с двете момичета се отчуждихме вече не сме толкова близки (всъщност никога не сме били близки ...) и след появата на това момче им станах излишна и се затворих някак си ,не успях да си намеря нови приятели в училището и ме е срам да ги заговоря (новите хора ) за да не стане същото като в 8 клас, Ще кажете ,че трябва да си намеря някой със същите интереси като моите ,но просто нямам никакви интереси или още не съм ги открила . В 8 клас направих огромната глупост да не говоря с никой ,заради факта ,че не мога да казвам Р ... Искам да говоря по-хубаво ,за да се разбирам с хората и да не съм толкова голям аутсайдер ..знам ,че не разбрахте нищо от това ,което написах ,но дано има добри хора ,които да ми помогнат ще ги обичам вечно :)

qkataa_123
09-11-2016, 12:59
Здравей аз бях така в старото ми училище и нямах никакви приятели но тази година ще бъда в нова гимназия понеже кандидатствах след 8 клас и сега се надявам да си намеря повече приятели, моят съвет към теб е понеже като четох истрията ти дстанах с впечатлението че не си много по общуването ама както и да е, трябва например за да си намериш повече приятели не да чакаш те да дойдат и да ти заговорят а ти да отидеш при тях

RapExotic
09-11-2016, 18:20
Здравейте пипъл

За тези, които не са те пипали няма ли здравей?

Izzy16
09-12-2016, 07:46
За тези, които не са те пипали няма ли здравей?
пипъл е хора на английски (people ) .-.