PDA

View Full Version : какво да правя



otnqkade
09-12-2016, 18:13
Здравейте имам много сложен проблем и незнам какво да правя объркан съм физически и психически...Става на въпрос за една моя приятелка с която се познаваме вече 15 години през това време имахме прекъсване на така да го кажа приятелските си взаимотношения та отиде в друг град и спряхме да се виждаме за около 3-4 години.От извесно време виждам как не гледа така е го кажа с различен поглед.Усещам че съм хлътнал по нея немога да спра да мисля за нея,сънувам я почти всяка вечер,преди да заспя мисля за нея,когато се събудя първата ми мисъл е за нея,в началото на нашето запознаване пак бях по същия начин,чаках и продължавам до ден днешен да треперя когато и чуя гласа по телефона (знам ли може би е моята голяма любов) всичко звучи невероятно до сега...От извесно време виждам като седнем на маса винаги сяда срещу мен или до мен..докосва ме под масата (по нейните думи неволно).Проблема е че тя има приятел и дете нали детето не е проблем защото така да кажа сме комбинки с него.Проблема е че съм объркан и незнам какво е предпиема.Всеки ден се чуваме и си говорим за всичко, поздравява ме с много странни песни (в едната се пееше се "кръвта ми е наситена с теб,вдишвам въздуха ти,дробовете ми са наситени с теб... И така нататък)незнам какво да правя и какво да мисля!!!Нуждая се от помощ.

Бял бродник
09-12-2016, 18:18
Спри да си вреш носа в чуждите работи! Има приятел и дете, какво повече ти трябва, за да се откажеш от нея? Ако можеш поддържай приятелски взаимоотношения с нея, но ако не можеш, то по-добре се откажи от нея и се опитай да я забравиш.

otnqkade
09-12-2016, 18:23
Проблема е че тя подтикна това с самите си действия към мен разбираш ли без значение е че има приятел или дете мен не интересува по скоро според вас дали тя има нещо към мен защото нещата който прави ме объркват...

baby_baby
09-20-2016, 09:50
Нищо не предприемай има си семейство и едва ли има нещо към теб

Това че те гледа нищо не значи

TROLLDADLOLCAKE
09-20-2016, 15:44
Готов ли си да развалиш едно семейство и да оставиш едно дете без нормално семейство?
Тогава остави нещата и дори не си го помисляй дори!

MoonWatcher
09-20-2016, 16:49
Питай я направо. Това винаги е трудно, особено като си дълбоко хлътнал, но събери кураж и опитай. Не че имам много опит в това в предвид възрастта ми, но и аз съм бил хлътнал по същия начин. Ако тя те обича - може между вас да се зароди нещо и да заживеете с нея и детето ѝ. Ако ли не - няма смисъл да опитваш да прецакаш връзката и семейството ѝ заради едното хлътване. Би било по-добре за самия теб в подобен случай да я забравиш. Пък и това едва ли е любовта на живота ти - по-скоро просто си много хлътнал. В края на миналото и началото на тази година и аз бях тъй - уж бях се влюбил в една съученичка, пък то отмина с времето, като видях че тя не проявява интерес към мен.