PDA

View Full Version : Както винаги несподелена любов



D'Angelo
09-13-2016, 02:40
Добър вечер/добро утро ,за всеки различно ,та имам симпатии към едно момиче ,с което се занимавах преди ,но не си се получи,аз я харесвах ,излизахме всеки ден ,гушех я като си тръгва,но не знаех какво тя чувства ,питах най-добрата и приятелка ,тя каза ще го чуеш от нея и така не го и чух,не знаех какво да правя,да действам ли,да не действам ли ,защото много исках да я целуна ,но не знаех какво изпитва към мен ,та тя сега си има приятел ,вика ме някой пъти като се разминем да ме види,докато играя ,тя провикне и аз отида при нея и ми става едно такова хубаво,но просто казва ,че няма да ми даде шанс ,защото знае че ще се проваля,как да и докажа ,че няма да се проваля ,защото докато се занимавахме ми и се сърдех,че ми сийнва и после и се молех за шансове и тя ми ги даваше,но все ги оплесквам ,та искам да си я върна по някъв начин,да и докажа ,че няма да се проваля отново,щото откакто спряхме се мина сигурно 1 година ,но се промених през тая година и искам да и докажа,че няма да оплескам работите отново,та какво да направя ...

BartSimpson
09-13-2016, 10:47
Е ако си има приятел защо ти е да се занимаваш с нея? Просто продължи напред, след като си се поучил от грешките си и си намери ново момиче.

Bellrick
09-13-2016, 15:27
Най-малкото покажи характер и смелост. Няма да впечатлиш никое момиче с тая нерешителност. Бъди по-смел и инициативен.

D'Angelo
09-13-2016, 20:14
Добре,благодаря.

Elan
09-14-2016, 00:16
След дъжд качулка. Не си бил човек на място, както ти казаха - нерешителността прави само лошо впечатление. Остави я тази история, поне си си извадил поука.

baby_baby
09-16-2016, 10:30
Щом си има приятел няма да ти даде шанс не се занимавай с нея